2

Będę głupcem jak powiem że Real w 3 następnych kolejkach trzy razy straci punkty.Stawiam na remisy z Athletickiem i Malagą oraz przegraną z Atletico w derbach

0

Ehhhh...............

0

Myślałem że w tych 5 ligach mnoży się przez 1,5

1

Walka o Złotego Buta za ten sezon zażarta.Wybierałem zawodników z 5 najmocniejszych lig w Europie i tych którzy strzelili przynajmniej 19 goli
A więc:
1.Gonzalo Higuain(Napoli) -24 gole ~36 pkt
2.Zlatan Ibrahimović(PSG)-21 goli ~31,5 pkt
3.Luis Suarez(Barcelona)-20 goli ~30 pkt
4.Pierr Aubameyang(Dortmund)-20 goli ~30 pkt
5.Cristiano Ronaldo(Real)-19 goli~28,5 pkt
6.Robert Lewandowski(Bayern)-19 goli~28,5 pkt
7.Karim Benzema(Real)-19 goli~28,5 pkt

Zlatan,Karim i Panienka jeszcze grają więc może się trochę pozmieniać .Statystyka na obecną chwilę

0

nie ,nie mówiłem tego odnośnie meczu tylko tak napisałem

0

Nie wiem jak was ale mnie najbardziej na Santiago Bernabeu wkurza ich spiker i ten jego głosik -Gol de Real Madrid .

0

Sevilla wygrywa do przerwy z Celtą .Cieszy mnie ten wynik i cieszy mnie to że zawodnicy Celty dostają kartki

1

Ważne 3 pkt ale mecz do zapomnienia

0

Luczo musi dać solidny opierdol naszym w szatni

4

Wzięło mnie na analizę par Ligi Mistrzów a więc
~Benfica vs Zenit-Ciekawy pojedynek nam się szykuję .Drużyny wyrównane lecz ja stawiam na Portugalczyków .
~PSG vs Chelsea-Tu też mamy do czynienia z równymi drużynami ,ale PSG wydaje się solidniejszą drużyną i to oni awansują do 1/4
~Gent vs Wolfsburg-Niemcy są murowanymi faworytami w tym dwumeczu .Jak Gent nie sprawi niespodzianki u siebie to będą mieli trudno w Niemczech.
~Roma vs Real-Tutaj nie będę się zbytnio rozpisywał bo to jest nie równy dwumecz i Hiszpanie są faworytami
~Juventus vs Bayern-Najciekawsza para 1/8 .Obie drużyny są wyrównane.Juventus ma dobrą passę a Bayern ostatnio wygrywa(oprócz dzisiejszego remisu) ale nie przekonywującą.Jestem sercem za Juve
~Arsenal vs Barcelona-Ciekawa para aczkolwiek z jednym faworytem,a są nim Katalończycy ,Arsenal jest pod formą a Barca miażdży kolejnych rywali.
~PSV vs Atletico-Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Holandii ,jak tam drużyna Simeone osiągnie dobry wynik to formalnością będzie 1/4 ,ale jeśli PSV wygra wtedy może nam się zrobić ciekawie
~Dynamo Kijów vs Manchester City-tu taj jak w przypadku pary Roma vs Real faworyt jest jeden i jest nim Man City

0

Znacie jakiś komentatorów którzy są za Barcą ?
Ja wiem że Wolski,Orłowski i Laskowski

0

Dziękuję
PS.Nie wiem czy jutro wstanę na mecz xD

1

Witam ,dokładnie 24 lata temu przyszedłem na świat .Od 2002 roku kibicuję naszemu klubowi.Życzę sobie bym oglądał taką Barce jeszcze przez długie lata.

2

Z resztą liczą się trofea drużynowe nie indywidualne piłkarzy

0

W najlepszym wypadku jeszcze Barca zagra 25 meczy w tym sezonie ,do pobicia rekordu brakuje 43 gole czyli jak chcą pobić rekord muszą strzelać średnio 1,72 gola na mecz

0

Wie ktoś ile MSN ma goli w tym sezonie i ile miało w tamtym na tym samym etapie sezonu ?

0

To teraz skład na Levante -Bravo-Alves,Pique,Mascherano,Alba,-Busquets,Rakitić,Iniesta-Neymar,Suarez,Messi

0

Ehh...stary jak ja bym chciał jeszcze chodzić do szkoły

0

Gole do złotego buta liczą się z wszystkich rozgrywek czy tylko z ligi ?

0

Myślałem że okładka AS'a będzie taka: Barcelona ledwo wygrywa ze słabym Atlet a Real gromi potężny Espanyol.

5

Spokojnie zaraz wielkie derby Mediolanu

0

Zastanawiam się kogo Real bardziej nie lubi nas czy Atleti ?

9

Wolisz tryplet Bayernu niż tryplet Barcelony ?

0

Tymczasem Atletico odpada z Copa del Rey

0

Gimenes ? Chodzi o tego z Atletico ?

1

Przemyślenia transferowe...

Co myślicie o zamianie Adriano na Gaye z Valencii oczywiście dopłata z naszej strony

0

Gol ze spalonego

4

Teraz widać kto tak naprawdę ciągnie ten zespół -Neymar

0

Lub dla młodszych to mama

0

Ter Stegen-Alves-Pique-Vermaelen-Adriano-Busquets-Rakitic-Turan-Neymar-Munir-Aleix

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?