BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Będę głupcem jak powiem że Real w 3 następnych kolejkach trzy razy straci punkty.Stawiam na remisy z Athletickiem i Malagą oraz przegraną z Atletico w derbach
0
Ehhhh...............
0
Myślałem że w tych 5 ligach mnoży się przez 1,5
1
Walka o Złotego Buta za ten sezon zażarta.Wybierałem zawodników z 5 najmocniejszych lig w Europie i tych którzy strzelili przynajmniej 19 goli
A więc:
1.Gonzalo Higuain(Napoli) -24 gole ~36 pkt
2.Zlatan Ibrahimović(PSG)-21 goli ~31,5 pkt
3.Luis Suarez(Barcelona)-20 goli ~30 pkt
4.Pierr Aubameyang(Dortmund)-20 goli ~30 pkt
5.Cristiano Ronaldo(Real)-19 goli~28,5 pkt
6.Robert Lewandowski(Bayern)-19 goli~28,5 pkt
7.Karim Benzema(Real)-19 goli~28,5 pkt
Zlatan,Karim i Panienka jeszcze grają więc może się trochę pozmieniać .Statystyka na obecną chwilę
0
nie ,nie mówiłem tego odnośnie meczu tylko tak napisałem
0
Nie wiem jak was ale mnie najbardziej na Santiago Bernabeu wkurza ich spiker i ten jego głosik -Gol de Real Madrid .
0
Sevilla wygrywa do przerwy z Celtą .Cieszy mnie ten wynik i cieszy mnie to że zawodnicy Celty dostają kartki
1
Ważne 3 pkt ale mecz do zapomnienia
0
Luczo musi dać solidny opierdol naszym w szatni
4
Wzięło mnie na analizę par Ligi Mistrzów a więc
~Benfica vs Zenit-Ciekawy pojedynek nam się szykuję .Drużyny wyrównane lecz ja stawiam na Portugalczyków .
~PSG vs Chelsea-Tu też mamy do czynienia z równymi drużynami ,ale PSG wydaje się solidniejszą drużyną i to oni awansują do 1/4
~Gent vs Wolfsburg-Niemcy są murowanymi faworytami w tym dwumeczu .Jak Gent nie sprawi niespodzianki u siebie to będą mieli trudno w Niemczech.
~Roma vs Real-Tutaj nie będę się zbytnio rozpisywał bo to jest nie równy dwumecz i Hiszpanie są faworytami
~Juventus vs Bayern-Najciekawsza para 1/8 .Obie drużyny są wyrównane.Juventus ma dobrą passę a Bayern ostatnio wygrywa(oprócz dzisiejszego remisu) ale nie przekonywującą.Jestem sercem za Juve
~Arsenal vs Barcelona-Ciekawa para aczkolwiek z jednym faworytem,a są nim Katalończycy ,Arsenal jest pod formą a Barca miażdży kolejnych rywali.
~PSV vs Atletico-Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Holandii ,jak tam drużyna Simeone osiągnie dobry wynik to formalnością będzie 1/4 ,ale jeśli PSV wygra wtedy może nam się zrobić ciekawie
~Dynamo Kijów vs Manchester City-tu taj jak w przypadku pary Roma vs Real faworyt jest jeden i jest nim Man City
0
Znacie jakiś komentatorów którzy są za Barcą ?
Ja wiem że Wolski,Orłowski i Laskowski
0
Dziękuję
PS.Nie wiem czy jutro wstanę na mecz xD
1
Witam ,dokładnie 24 lata temu przyszedłem na świat .Od 2002 roku kibicuję naszemu klubowi.Życzę sobie bym oglądał taką Barce jeszcze przez długie lata.
2
Z resztą liczą się trofea drużynowe nie indywidualne piłkarzy
0
W najlepszym wypadku jeszcze Barca zagra 25 meczy w tym sezonie ,do pobicia rekordu brakuje 43 gole czyli jak chcą pobić rekord muszą strzelać średnio 1,72 gola na mecz
0
Wie ktoś ile MSN ma goli w tym sezonie i ile miało w tamtym na tym samym etapie sezonu ?
0
To teraz skład na Levante -Bravo-Alves,Pique,Mascherano,Alba,-Busquets,Rakitić,Iniesta-Neymar,Suarez,Messi
0
Ehh...stary jak ja bym chciał jeszcze chodzić do szkoły
0
Gole do złotego buta liczą się z wszystkich rozgrywek czy tylko z ligi ?
0
Myślałem że okładka AS'a będzie taka: Barcelona ledwo wygrywa ze słabym Atlet a Real gromi potężny Espanyol.
5
Spokojnie zaraz wielkie derby Mediolanu
0
Zastanawiam się kogo Real bardziej nie lubi nas czy Atleti ?
9
Wolisz tryplet Bayernu niż tryplet Barcelony ?
0
Tymczasem Atletico odpada z Copa del Rey
0
Gimenes ? Chodzi o tego z Atletico ?
1
Przemyślenia transferowe...
Co myślicie o zamianie Adriano na Gaye z Valencii oczywiście dopłata z naszej strony
0
Gol ze spalonego
4
Teraz widać kto tak naprawdę ciągnie ten zespół -Neymar
0
Lub dla młodszych to mama
0
Ter Stegen-Alves-Pique-Vermaelen-Adriano-Busquets-Rakitic-Turan-Neymar-Munir-Aleix