BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kręcidło na Twitterze napisał że Oficjalnie Messi został zdjęty ponieważ odczuwał lekki dyskomfort w mięśniu ,ale nie ma się czym martwić
2
Dziś na Camp Nou gra 11 zawodników Barcelony,11 zawodników Athleticu i 1 gracz Realu Madryt -Mateu Lahoz
0
Pokażą na Eleven prezentację 5 ZP Leo ?
0
Antoś na 2:0 i po meczu .Kiedy oni się potkną ?
0
Zdaje mi się że Atletico straci punkty dopiero na Camp Nou
1
chcesz wygrać puchar bez konkurencji ?
0
Komentarz usunięty
0
Musisz zaktualizować lub pobrać Adobe
2
Messi Messi Messi Messi Messi
10
Jakiś idiota bez szkoły dał reklamę
2
Nie no dlaczego Mirosławski bardzo fajnie komentuje te mecze + potrafi mnie rozśmieszyć
0
Ronaldo tak robi i jakoś strzela :)
1
Paulo Dybala -nic więcej nie muszę pisać
0
11.01 -Bramkarz + Obrońcy
13.01 -Pomocnicy
15.01 -Napastnicy
16.01 -Wszyscy
0
Już myślałem ;)
0
Nolito nie gra bo kontuzja czy już warunki kontraktu ustala :) :) :)
0
Van Nistelrooy ?
8
Denis Thomalla
0
Zlatan ?
0
Maxwell
0
Lord Bendtner
1
Dawaj dalej z tymi zagadkami ,fajne rozkręcenie La Rmbli
0
Cesare Maldini
0
Jak na realia Fify 16 to myślę że ani dużo ani mało :)
1
Kazimierz Deyna ,Zbigniew Boniek czy Robert Lewandowski .Kto według was jest najlepszym piłkarzem w historii Polskiej piłki nożnej ? Tylko nie piszcie Wawrzyniak czy Rasiak :)
3
Atletico w tym sezonie gra straszną kupe ale niestety fartem punktuje
1
My tu gadu gadu o Realu i Benitezie a u na 4 mecze i trzy remisy i jakoś nikt o tym nie mówi,o ligę chodzi oczywiście
1
Chyba nigdy nie widziałeś go na żywo jak grał
0
Grać jednego więcej oddać pole przeciwnikowi brawo
0
Kopanina