0

Zawsze miałem dar do zapamiętywania snów :) Ale masz rację wygląda to na historię bo jest długie i ze szczegółami .Możesz mieć pewność że to był sen

13

Opowiem wam co mi się wczoraj śniło,mianowicie finał LM Barca vs Bayern .Mieliśmy szanse na obronę LM i obronę trypletu lecz finał zaczął się źle bo w 5 minucie gola strzelił nam Lewy a 10 minut później Robben podwyższył na 2:0 .Widziałem szalejącego Pepa przy linii i smutnego Luisa Enrique na ławce trenerskiej .Nadzieje w serca Cule wlał Argentyńczyk Messi ,bo w 44 minucie wykorzystał rzut karny i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:1 .Po przerwie trwał napór Barcy .W 88 minucie Lio podszedł do wolnego i co i 2:2, Lucho oszalał i zrobił wślizg aka Mourinho z Man City .Pep nie wierzył i nakazał atakować swoim podopiecznym .Sędzia doliczył 4 minuty do podstawowego czasu gry i jak już wszyscy myśleli że czeka nas dogrywka Sergio Busquets genialnie przejął piłkę w środku pola i podał ją do Neymara ,ten na pełnej szybkości minął Boatenga i wyszedł sam na sam z Neuerem .Ney wykorzystał z łatwością szansę i ustalił wynik spotkania na 3:2 w tym czasie Lucho z całym sztabem ściskali się i radowali na ławce trenerskiej ,a Barca przeszła do historii jako pierwszy klub LM który obronił to trofeum i jako pierwszy klub który obronił tryplet .

0

Teraz jeszcze bardziej żałuję ,że tak frajersko ku..wa frajersko powiadam straciliśmy punkty z tak frajerskim klubem jakim w tych czasach jest Depor.Rozumiem gdyby był to 2002 rok ale mamy 2015 i Depor praktycznie jest ogórem ligi Hiszpańskiej a my wygrywając w 75 minucie 2:0 dajemy sobie wbić 2 gole w 15 minut to coś jest nie halo .Za tydzień Atletico przeskoczy nas w tabeli a Real zmniejszy dystans do 2 oczek .Wszystko przez ten remis u SIEBIE z Deportivo La Ogóras .Dobrze że mamy mecz zaległy ale ,gdybyśmy dograli ten wygrany mecz do końca teraz każdy z nas miałby wyrypane na to że za tydzień nie gramy i mielibyśmy 7 pkt nad Realem

5

OMyGy jaki tytuł na fioletowej :,,Nic"

1

Nie wiem czy mam się cieszyć czy mieć zmieszane uczucia .....Jednak wiem idę kopsnąć drina wtedy wszystko będzie mi obojętne :)

0

Teraz trzeba liczyć że za tydzień Atletico przywiezie z Malagi max.1 pkt

0

Powiedzmy sobie szczerze Real gra piach ,ale po tym co wczoraj przez ostatnie 15 minut meczu zrobiła nasza drużyna nie możemy się śmiać

0

Przyślę Ci na priv skład B1 którym dobrze mi się grało

1

Miałeś kiedyś jakąś przygodę z kibolami ? Może ja opowiem swoją która się zdarzyła wczoraj .Wracałem od dziewczyny i miałem założoną czapkę z napisem Barca .Podeszło do mnie dwóch gości i się mnie pytają skąd jestem ,ja mówię że z tond .Ten większy mnie się pyta co to za czapka ,odpowiadam :Mojego klubu,Barcelony ,a on do mnie : Gdybyś tu nie mieszkał byś dostał wpierd....l

2

Też bym zmienił gdyby mój klub grał tak słabo ;) ,Oczywiście żartuję z klubem jest się na złe i na dobre przeżywałem już kryzys Barcy w latach 06 -08 i sezon 12/13 i 13/14 i nigdy się klubu nie wyparłem i z dumą nosiłem klubowe barwy ,szkoda że takich jak ja jest coraz mniej

0

Chwyt marketingowy

1

B- Benzema
B- Bale
C- Cristiano Ronaldo
O to chodziło ?

0

wejdź w profil, dużo tego było

0

Mam pytanie jaką ligę przeanalizować bo skończyły mi się pomysły

16

Tak samo jak My w dzisiejszym meczu

0

Ale to musi być jakiś układ pomiędzy Barcą a Deportivo bo to niemożliwe żeby tal dać się klepać

0

Nie kurwa nie ,nie kurwa nie

0

to było wiadome

0

We Fifie dobrze się rozwija

0

18:00 czasu Polskiego lub lokalnego

14

Prawy analog w kierunek w którym chcesz se tą piłkę wypuścić

1

#Ciekawostka
Doczekaliśmy się w końcu BPL czyli Ligi Angielskiej ,zapraszam na przeglądnięcie mistrzów najlepszej ;) ligi w Europie w 21 wieku

14/15 Chelsea -87 pkt
13/14 Man City -86 pkt
12/13 Man United -89 pkt
11/12 Man City -89 pkt
10/11 Man United -80 pkt
09/10 Chelsea -86 pkt
08/09 Man United -90 pkt
07/08 Man United -87 pkt
06/07 Man United -89 pkt
05/06 Chelsea -91 pkt
04/05 Chelsea -95 pkt
03/04 Arsenal -90 pkt
02/03 Man United -83 pkt
01/02 Arsenal -87 pkt
00/01 Man United -80 pkt

W lidze gra 20 drużyn .Mówią że to najlepsza Liga w Europie .Ze statystyki wynika że Arsenal nie zawsze jest 4 .
~ 7 razy Man United wygrywało(SAF i jego wspaniała epoka)
~ 4 razy Chelsea triumfowało(3 razy za Mourinho i raz za Carlo )
~ 2 razy Arsenal (Wenger też kiedyś coś wygrał)
~2 razy Man City(Szejki,Szejki jeszcze raz Szejki nie cierpię za Szejkami)

0

Jutro o 18 losowanie :)

1

Myślę że Villareal remisik zrobi

8

#Ciekawostka
Dziś czas na Ligę Turecką w 21 wieku

14/15 Galatasaray -77 pkt
13/14 Fenerbahce -74 pkt
12/13 Galatasaray -71 pkt
11/12 Galatasaray -77 pkt
10/11 Fenerbahce -82 pkt
09/10 Bursaspor -75 pkt
08/09 Beskitas -71 pkt
07/08 Galatasaray -79 pkt
06/07 Fenerbahce -70 pkt
05/06 Galatasaray -83 pkt
04/05 Fenerbahce -80 pkt
03/04 Fenerbahce -77 pkt
02/03 Besiktas -85 pkt
01/02 Galatasaray -78 pkt
00/01 Fenerbahce -76 pkt

Zacznę od tego że w lidze gra 18 zespołów.Mogę chyba powiedzieć że liga jest zaskakująca ? Bo z tej statystyki wynika że prawie co roku inny mistrz .
6 razy Fenerbahce
6 razy Galatasaray
2 razy Besiktas
1 raz Bursaspor

0

4 takie same typy ,mózgi geniuszy myślą podobnie :)

2

Moje pary to :
Barcelona vs PSV -Luis Enrique vs Philippe Cocu
Zenit vs Arsenal
Real vs Roma
Atletico vs Dyn.Kiev
Bayern vs Benfica
Man City vs PSG -pojedynek pomiędzy szejkami
Chelsea vs Juventus
Wolfsburg vs Gent

0

Porto nie wyszło z grupy ....

0

Wynika to z tego że Messi miał więcej asyst i uważany jest za króla strzelców tych rozgrywek to samo jest w sezonie 99/00 tam Raul miał 10 goli i Rivaldo ale Raul jest uznawany za króla strzelców bo miał więcej asyst od Rivaldo

1

Messi miał więcej asyst od Neya i CR7 dlatego on jest uznawany za Króla Strzelców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?