BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze miałem dar do zapamiętywania snów :) Ale masz rację wygląda to na historię bo jest długie i ze szczegółami .Możesz mieć pewność że to był sen
13
Opowiem wam co mi się wczoraj śniło,mianowicie finał LM Barca vs Bayern .Mieliśmy szanse na obronę LM i obronę trypletu lecz finał zaczął się źle bo w 5 minucie gola strzelił nam Lewy a 10 minut później Robben podwyższył na 2:0 .Widziałem szalejącego Pepa przy linii i smutnego Luisa Enrique na ławce trenerskiej .Nadzieje w serca Cule wlał Argentyńczyk Messi ,bo w 44 minucie wykorzystał rzut karny i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:1 .Po przerwie trwał napór Barcy .W 88 minucie Lio podszedł do wolnego i co i 2:2, Lucho oszalał i zrobił wślizg aka Mourinho z Man City .Pep nie wierzył i nakazał atakować swoim podopiecznym .Sędzia doliczył 4 minuty do podstawowego czasu gry i jak już wszyscy myśleli że czeka nas dogrywka Sergio Busquets genialnie przejął piłkę w środku pola i podał ją do Neymara ,ten na pełnej szybkości minął Boatenga i wyszedł sam na sam z Neuerem .Ney wykorzystał z łatwością szansę i ustalił wynik spotkania na 3:2 w tym czasie Lucho z całym sztabem ściskali się i radowali na ławce trenerskiej ,a Barca przeszła do historii jako pierwszy klub LM który obronił to trofeum i jako pierwszy klub który obronił tryplet .
0
Teraz jeszcze bardziej żałuję ,że tak frajersko ku..wa frajersko powiadam straciliśmy punkty z tak frajerskim klubem jakim w tych czasach jest Depor.Rozumiem gdyby był to 2002 rok ale mamy 2015 i Depor praktycznie jest ogórem ligi Hiszpańskiej a my wygrywając w 75 minucie 2:0 dajemy sobie wbić 2 gole w 15 minut to coś jest nie halo .Za tydzień Atletico przeskoczy nas w tabeli a Real zmniejszy dystans do 2 oczek .Wszystko przez ten remis u SIEBIE z Deportivo La Ogóras .Dobrze że mamy mecz zaległy ale ,gdybyśmy dograli ten wygrany mecz do końca teraz każdy z nas miałby wyrypane na to że za tydzień nie gramy i mielibyśmy 7 pkt nad Realem
5
OMyGy jaki tytuł na fioletowej :,,Nic"
1
Nie wiem czy mam się cieszyć czy mieć zmieszane uczucia .....Jednak wiem idę kopsnąć drina wtedy wszystko będzie mi obojętne :)
0
Teraz trzeba liczyć że za tydzień Atletico przywiezie z Malagi max.1 pkt
0
Powiedzmy sobie szczerze Real gra piach ,ale po tym co wczoraj przez ostatnie 15 minut meczu zrobiła nasza drużyna nie możemy się śmiać
0
Przyślę Ci na priv skład B1 którym dobrze mi się grało
1
Miałeś kiedyś jakąś przygodę z kibolami ? Może ja opowiem swoją która się zdarzyła wczoraj .Wracałem od dziewczyny i miałem założoną czapkę z napisem Barca .Podeszło do mnie dwóch gości i się mnie pytają skąd jestem ,ja mówię że z tond .Ten większy mnie się pyta co to za czapka ,odpowiadam :Mojego klubu,Barcelony ,a on do mnie : Gdybyś tu nie mieszkał byś dostał wpierd....l
2
Też bym zmienił gdyby mój klub grał tak słabo ;) ,Oczywiście żartuję z klubem jest się na złe i na dobre przeżywałem już kryzys Barcy w latach 06 -08 i sezon 12/13 i 13/14 i nigdy się klubu nie wyparłem i z dumą nosiłem klubowe barwy ,szkoda że takich jak ja jest coraz mniej
0
Chwyt marketingowy
1
B- Benzema
B- Bale
C- Cristiano Ronaldo
O to chodziło ?
0
wejdź w profil, dużo tego było
0
Mam pytanie jaką ligę przeanalizować bo skończyły mi się pomysły
16
Tak samo jak My w dzisiejszym meczu
0
Ale to musi być jakiś układ pomiędzy Barcą a Deportivo bo to niemożliwe żeby tal dać się klepać
0
Nie kurwa nie ,nie kurwa nie
0
to było wiadome
0
We Fifie dobrze się rozwija
0
18:00 czasu Polskiego lub lokalnego
14
Prawy analog w kierunek w którym chcesz se tą piłkę wypuścić
1
#Ciekawostka
Doczekaliśmy się w końcu BPL czyli Ligi Angielskiej ,zapraszam na przeglądnięcie mistrzów najlepszej ;) ligi w Europie w 21 wieku
14/15 Chelsea -87 pkt
13/14 Man City -86 pkt
12/13 Man United -89 pkt
11/12 Man City -89 pkt
10/11 Man United -80 pkt
09/10 Chelsea -86 pkt
08/09 Man United -90 pkt
07/08 Man United -87 pkt
06/07 Man United -89 pkt
05/06 Chelsea -91 pkt
04/05 Chelsea -95 pkt
03/04 Arsenal -90 pkt
02/03 Man United -83 pkt
01/02 Arsenal -87 pkt
00/01 Man United -80 pkt
W lidze gra 20 drużyn .Mówią że to najlepsza Liga w Europie .Ze statystyki wynika że Arsenal nie zawsze jest 4 .
~ 7 razy Man United wygrywało(SAF i jego wspaniała epoka)
~ 4 razy Chelsea triumfowało(3 razy za Mourinho i raz za Carlo )
~ 2 razy Arsenal (Wenger też kiedyś coś wygrał)
~2 razy Man City(Szejki,Szejki jeszcze raz Szejki nie cierpię za Szejkami)
0
Jutro o 18 losowanie :)
1
Myślę że Villareal remisik zrobi
8
#Ciekawostka
Dziś czas na Ligę Turecką w 21 wieku
14/15 Galatasaray -77 pkt
13/14 Fenerbahce -74 pkt
12/13 Galatasaray -71 pkt
11/12 Galatasaray -77 pkt
10/11 Fenerbahce -82 pkt
09/10 Bursaspor -75 pkt
08/09 Beskitas -71 pkt
07/08 Galatasaray -79 pkt
06/07 Fenerbahce -70 pkt
05/06 Galatasaray -83 pkt
04/05 Fenerbahce -80 pkt
03/04 Fenerbahce -77 pkt
02/03 Besiktas -85 pkt
01/02 Galatasaray -78 pkt
00/01 Fenerbahce -76 pkt
Zacznę od tego że w lidze gra 18 zespołów.Mogę chyba powiedzieć że liga jest zaskakująca ? Bo z tej statystyki wynika że prawie co roku inny mistrz .
6 razy Fenerbahce
6 razy Galatasaray
2 razy Besiktas
1 raz Bursaspor
0
4 takie same typy ,mózgi geniuszy myślą podobnie :)
2
Moje pary to :
Barcelona vs PSV -Luis Enrique vs Philippe Cocu
Zenit vs Arsenal
Real vs Roma
Atletico vs Dyn.Kiev
Bayern vs Benfica
Man City vs PSG -pojedynek pomiędzy szejkami
Chelsea vs Juventus
Wolfsburg vs Gent
0
Porto nie wyszło z grupy ....
0
Wynika to z tego że Messi miał więcej asyst i uważany jest za króla strzelców tych rozgrywek to samo jest w sezonie 99/00 tam Raul miał 10 goli i Rivaldo ale Raul jest uznawany za króla strzelców bo miał więcej asyst od Rivaldo
1
Messi miał więcej asyst od Neya i CR7 dlatego on jest uznawany za Króla Strzelców