BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
TAK transmitują
0
Co Luis Enirque chce osiągnąć Busquetsem BEZ FORMY na DM
1
http://www.meczyki.pl/najnowsze_skroty.html proszę bardzo
0
Cytując Andresa Inieste po meczu z Ajaksem : "Jedziemy do Madrytu po 3 punkty"
0
Cesc przez 13 min zrobił więcej niż Iniesta przez 77 min.Szkoda, że Neymar
ażne 3 pk
0
Chciałbym taki skład:V.Valdes
Dani Alves,Marc Bartra,Carles Puyol,Adriano Correia
Alex Song
Cesc Fabregas,Andres, Iniesta
Alexis Sanchez,Leo Messi,Cristian Tello
0
Brawo dla Neymara w tym klasyku.Pierwsze Gran Derby i już gol ,asysta.
Nie mogę doczekać się ocen za ten mecz .