BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nieważne w jakim stylu 3 pkt najważniejsze
0
W tych pomarańczowych ,nie potrafię określić tego koloru xD
1
Ta z Villarealem po klepce z Pedro albo ta z Arsenalem po podaniu Iniesty i podbiciu piłki nad bramkarzem obie w sezonie 2010/11
2
Jak to powiedział Leszek Orłowski w jakimś tam meczu (nie pamiętam jakim) jak Messi strzelił gola : ,,I co my drodzy państwo możemy powiedzieć "
0
W tym meczu Neymar i Suarez będą musieli wziąć odpowiedzialność na swoje barki ,miejmy nadzieję że to nic poważnego i na mecz z P$G wróci nasz Leo
0
Ale zwróć uwagę na to,że gramy na wyjeździe na trudnym terenie w pierwszej części sezonu
przegraliśmy z Celtą u siebie a teraz gra bez Messiego to może być strata punktów ,widziałeś stopę Leo ?
0
Ciekawe czy Messi zagra z Celtą
0
Chodzi mi o to że często są błędy ,literówki i z właśnie z wersją mobilną
0
Ostatnio z tą stroną dzieje się coś nie dobrego ,mam nadzieję że to tylko błąd przy pracy naszej redakcji
0
Teraz Lucho będzie musiał od przyszłego sezonu wprowadzać do pierwszej drużyny Halilovića i Denisa Suareza
3
Spanie jest dla cieniasów
9
już wiemy co oglądałeś pisząc tą wiadomość xDD
0
Nie będzie ścinało tylko musisz oglądać na przeglądarce ,której nie używasz codziennie
4
Drużyny na które nie chciałbym żebyśmy trafili w tej fazie rozgrywek to Real i Bayern
Drużyny z którymi się ostro zmęczymy to PSG i Atletico
Drużyna z którą nie mieli byśmy (chyba )problemów to Juventus
Drużyny na które chciałbym żebyśmy trafili to Monaco i Porto
Ale nawet jak wylosujemy Bayern nie powinniśmy płakać ,bo jak chce się wygrać LM to musimy pokonać każdego
0
Neymar w słupek ,Suarez w słupek szkoda okazji ,mam nadzieję że podczas El Clasico nasi będą mieli lepszą skuteczność
0
Wy też zauważyliście ,że jak Mathieu ma piłkę to nie rozejrzy się nie poda nie wprowadzi piłki do drugiej linii tylko jeb do przodu
0
Według tego artykułu Silva zagra z Aguero w ataku ,myślę jednak że będzie on podwieszony pod Kuna
0
Tak,jak klikam na artykuł to wyrzuca mnie na stronę główną
0
A pobrało ci pieniądze z karty ,bo ja też ostatnio wysyłałem i normalnie dostałem kod ,wpisałem i jest Ok.Może coś źle wpisałeś
0
A dostałeś SMS z kodem ?
0
Czyżby Mathieu ?
5
Do końca ligi zostało jeszcze 12 meczy,6 w domu i 6 na wyjeździe
Dom: Wyjazd:
vs Real Madryt vs Eibar
vs Almeria vs Celta
vs Valencia vs Sevilla
vs Getafe vs Espanyol
vs Real Sociedad vs Cordoba
vs Deportivo vs Atletico Madryt
Jeszcze czeka nas wiele trudnych rywali takich jak : Valencia,Sevilla i Atletico,
szczególnie najtrudniejszym okresem będą 3 kolejki z rzędu(31,32,33) w kwietniu.Kolejno na wyjeździe z Sevillą w domu z Valencią i na wyjeździe z Espanyolem .Miejmy nadzieję,że ekipa prowadzona przez Luisa Enrique da rade i przejdzie przez te trudne mecze z jak najmniejszą stratą punktową .Visca el Barca
1
Karny został powtórzony ,ponieważ zanim Leo dotknął piłkę zawodnik Rayo przekroczył linię 16-ego metra .
1
1
Czyżby Barcelona zlekceważyła Malage ?
0
Nie,Nie,Nie chyba cienka jak siki pająka xD
0
Kurde my bez Neymara w tym sezonie jak bez lewej nogi,ale miejmy nadzieje ,że Pedro podoła zadaniu VeB po wygraną
0
Oglądałem ten mecz i $ity się męczyli z Sunderlandem który jest na 14 pozycji w BPL w dodatku na Etichat Stadium
0
Musimy płacić za piłkarza którego wypożyczyliśmy .Myślałem że Zubi ma większe umiejętności polityczne.
0
To jest jakaś parodia