BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Komentarz usunięty
0
To z sąsiedniej strony
1
,,Messi potrzebuje piłki,a Ronaldo drużyny"
2
Grywam,ale na XBOX
0
dzięki
0
który to ? tak z ciekawości
0
Juventus
1
Mamy FINAŁ ,okej ale niedosyt po tym meczu zostaje
4
Suarez ma drobne,naprawdę drobne problemy mięśniowe w lewej nodze .Zmiana na wszelki wypadek .Nie ma żadnego strachu,informuje klub
@Kręcidło
0
Suarez kontuzja mięśnia dwugłowego
0
MATS pokazał klasę
1
No dziennikarz powiedział że jest 2:0 zawodnicy się cieszyli a Lucho powiedział :to jest potwierdzenie
0
Bardzo ciekawy artykuł
1
Pamiętacie jeszcze jak Messi wchodził do pierwszego składu za Rijkaarda ,miał ogromny potencjał ,ale chyba nikt się nie spodziewał że wyrośnie z niego LEGENDA futbolu
0
potrzebował na to 3 sezonów jest on w Realu od sezonu 2009/10 a mistrzostwo zdobył w 2011/12
0
Komentarz usunięty
1
Takie coś nawet już nie jest śmieszne
4
Jak wygramy z Atletico to Deportivo zrobi nam szpaler jak Liverpool Chelsea ,tak ?
0
0
Kazek i Andrzejek chyba
0
Moim skromnym zdaniem mecz z Bayernem we wtorek będzie wyglądał tak:Bayern od początku się otworzy i będzie chciał jak najszybciej strzelić gola ,Barcelona będzie grać z kontry i strzeli z 2 może 3 gole
10
1
Atletico przegrywa z Levante 2:1
0
Pamiętacie jeszcze trio MVP z sezonu 2010/2011
0
Dobre i te 2:2
0
i teraz będzie 2:2
0
Hahahahahah
0
Hahahah 2:0 Valencia prowadzi z białymi
0
Luis wyglądał tak jak na początku sezonu piłki nie potrafił przyjąć
0
chodzi mi o atrakcyjność bramki ,tamten gol to najważniejszy gol w życiu Pedro a ten najpiękniejszy :D