BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Łejn Runej xD
0
Przypomniały mi się słowa Xaviego po tym blamażu 0:7 w dwumeczu ,cytuję :,,
Byliśmy lepsi od Bayernu "
0
Nie dość,że pierwszy mecz na Camp Nou to jeszcze Juventus też pierwszy mecz gra z Realem
1
0
Losowałem 5 razy i z tego 3 razy Bayern ,2 razy Juventus
0
Neymar ,ale bramkarz dotknął jeszcze piłki więc asysta nie zostanie zaliczona w głównym protokole
0
W pierwszej i ostatniej minucie
0
Uff...koniec pierwszej połowy
1
Obawiam się że dzisiaj Real zostanie liderem
5
A tym czasem Porto wygrywa z Bayernem 3:1
0
Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca
0
Atletico vs Real 2:0 awans Atleti
Juventus vs Monaco 3:1 awans Juve
PSG vs Barcelona 1:2 awans Barcy
Porto vs Bayern 0:2 awans Bawarczyków
2
Co z tego jak nie okraszony zwycięstwem
13
Nadal nie mogę pogodzić się z tym remisem
0
Czy właśnie w ten sposób oddajemy mistrzostwo ?
1
Na własne życzenie straciliśmy 3 pkt
0
Zagraliśmy 35 minut bardzo dobrze lecz od straconej bramki był chaos niesamowity
8
Nie ma takiej szansy
0
Komentarz usunięty
0
Bardzo dobra odpowiedź xD
0
Real gra padakę czy Rayo jest takie dobre ?
0
Nawet z Almerią....
0
O ile mnie pamięć nie myli to w poprzednim sezonie przegraliśmy o godzinie 16 z Valencią u siebie 2:3
0
Xavi dograł mu z rzutu wolnego
0
Bądźmy realistami ,Real będzie chciał potwierdzić że jest w gazie
0
Myślę ,że jak Messi jest w 100 % zdrowy to nie ma takiej możliwości że usiądzie na ławkę ,ale masz rację przydałby mu się odpoczynek
4
Myślę podobnie ,Neymar powinien usiąść na ławie tak samo jak Iniesta ,co do Rafinhi nie byłbym tak przekonany ,ale z drugiej strony w takich meczach trzeba dawać się ogrywać takim zawodnikom jak on
0
Jaki skład widzielibyście na mecz z Almerią ?
0
Grają na Estadio de Vallecas to może coś im urwą ,ale jak napisał kolega poniżej grają oni zbyt otwarty futbol i nadzieją się na jedną kontrę i będzie po meczu
4
na stronie ,,RM.pl" jeden z użytkowników twierdzi że Barcelona staje się tą Barceloną z przed ery Rijkaarda,zastanawiam się tylko skąd on wziął takie przypuszczenia