BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Oglądał ktoś z was Live Lachahq ?
1
Mogli podkreślić ,że szczypiorniści xD
0
Tytuł jak z Onetu
0
Moim zdaniem ta bramka z Arsenalem była najtrudniejsza do wykonania
0
0
prawdopodobny skład Juventusu na finał Ligi Mistrzów = Buffon,Lichstteiner-Chiellini-Barzagli-Evra,Pirlo-Vidal-Pogba-Marchisio,Tevez-Morata
1
3
Messi - 58 oficjalnych goli ,30 oficjalnych asyst = 88 punktów w punktacji kanadyjskiej
Ronaldo - 61 oficjalnych goli,22 oficjalne asysty = 83 punkty w punktacji kanadyjskiej
4
Chodziło mi bardziej o podkreślenie tego ,że on ciągle mówi ,,Będę się upierał"
0
ale Żewłakow nadal będzie się upierał ,że Ronaldo jest lepszy
0
Pewnie Żewłakow i Szpakowski / Iwański
1
TVN TURBO
1
http://fangol.pl/view/100656/benitez-bliski-zostania no to znowu będzie 5:0 dla Barcy
0
tak poza tym :) chyba xD
0
Ale że Suarez jest a Neya nie ma
5
Neymara nie ma w 11 sezonu ,a jest Suarez
0
Stary ,Pique byłby za bardzo napalony xD
0
Jakie według was będzie Team Of The Season LaLigi
0
może Pedro jak nie odejdzie bo w jednym meczu grał z opaską
0
0
Komentarz usunięty
0
kto by się spodziewał że bez pomysłu na grę zdobędziemy LaLigę ,będziemy w Finale Ligi Mistrzów i Copa Del Rey
1
No proszę proszę kto by się spodziewał że bez pomysłu na grę zdobędziemy LaLigę ,będziemy w Finale Ligi Mistrzów i Copa Del Rey
0
Teraz wszyscy na tej stronie piszą ,że będzie go brakowało, a w sezonie 2012/2013 wszyscy pisaliście że to dziadek i umie grać tylko w poprzek
0
Fabregas z czerwoną jeszcze Costa powinien dostać
6
1 gol Messiego > 45 goli Ronaldo
0
Messi dostał chyba 5 kartkę
0
Suareza nawet na ławce nie ma....
2
Komentarz usunięty