0

0

Oglądał ktoś z was Live Lachahq ?

1

Mogli podkreślić ,że szczypiorniści xD

0

Tytuł jak z Onetu

0

Moim zdaniem ta bramka z Arsenalem była najtrudniejsza do wykonania

0

0

prawdopodobny skład Juventusu na finał Ligi Mistrzów = Buffon,Lichstteiner-Chiellini-Barzagli-Evra,Pirlo-Vidal-Pogba-Marchisio,Tevez-Morata

1


3

Messi - 58 oficjalnych goli ,30 oficjalnych asyst = 88 punktów w punktacji kanadyjskiej
Ronaldo - 61 oficjalnych goli,22 oficjalne asysty = 83 punkty w punktacji kanadyjskiej

4

Chodziło mi bardziej o podkreślenie tego ,że on ciągle mówi ,,Będę się upierał"

0

ale Żewłakow nadal będzie się upierał ,że Ronaldo jest lepszy

0

Pewnie Żewłakow i Szpakowski / Iwański

1

TVN TURBO

1

http://fangol.pl/view/100656/benitez-bliski-zostania no to znowu będzie 5:0 dla Barcy

0

tak poza tym :) chyba xD

0

Ale że Suarez jest a Neya nie ma

5

Neymara nie ma w 11 sezonu ,a jest Suarez

0

Stary ,Pique byłby za bardzo napalony xD

0

Jakie według was będzie Team Of The Season LaLigi

0

może Pedro jak nie odejdzie bo w jednym meczu grał z opaską

0

zakończenie jak zawsze śmiechowe

0

Komentarz usunięty

0

kto by się spodziewał że bez pomysłu na grę zdobędziemy LaLigę ,będziemy w Finale Ligi Mistrzów i Copa Del Rey

1

No proszę proszę kto by się spodziewał że bez pomysłu na grę zdobędziemy LaLigę ,będziemy w Finale Ligi Mistrzów i Copa Del Rey

0

Teraz wszyscy na tej stronie piszą ,że będzie go brakowało, a w sezonie 2012/2013 wszyscy pisaliście że to dziadek i umie grać tylko w poprzek

0

Fabregas z czerwoną jeszcze Costa powinien dostać

6

1 gol Messiego > 45 goli Ronaldo

0

Messi dostał chyba 5 kartkę

0

Suareza nawet na ławce nie ma....

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?