BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rayo 1 ,Valencia 0
0
To prawda że Pogba dogadany z PSG ?
0
Dobra już 1:1 Juventus Llorente strzelcem
0
co ten Juventus robi to ja pytań nie mam
0
a to nie był przypadkiem samobój ?
0
Macie tu Streama z YT
0
czemu oni zawsze muszą w końcówkach strzelać ?
0
Proszę bardzo
0
On ma złamany nos,szczękę i wstrząśnienie mózgu.....
1
Masz bardzo rozwiniętą wyobraźnię kolego :)
1
Czyli Bayern z nami bez :
-Lewandowskiego
-Riberiego
-Robbena
-Alaby
??????????
0
Tymczasem Robben schodzi z boiska z grymasem bólu na twarzy
3
Akcja Messiego z Suarezem gdzieś tak po 70 minucie przypomniała mi wielką wspaniałą Barcelonę za czasów Pepa
35
Gwałt zbiorowy na CN xD
0
Olalalala cytując żelka
0
Panenka
0
Niestety wiem :(
0
Ale z was trole z tym składem
0
Jaki wynik jutro stawiacie ? chodzi mi o mecz Barcelona vs Getafe
1
0
Cruyff*
0
Numer ,,4" w Interze jest zastrzeżony po zakończeniu kariery przez Zanettiego
0
Jak myślicie numer ,,10" w Barcelonie powinien być zastrzeżony po zakończeniu kariery przez Leo ?
8
Fajnie ,że już jutro znów gra Barcelona
1
Dobra panowie teraz czekamy do meczu z Sevillą ,bo z Almerią nie ma na co liczyć ,nie wykorzystane sytuacje Celty zemściły się na nich
5
Znów na farcie ...
2
Ależ mecz w 30 minut 4 gole
0
dziękujemy po meczu
0
Nolito !!!!!!
0
Juventus nie grał na swoim stadionie