1

Rayo 1 ,Valencia 0

0

To prawda że Pogba dogadany z PSG ?

0

Dobra już 1:1 Juventus Llorente strzelcem

0

co ten Juventus robi to ja pytań nie mam

0

a to nie był przypadkiem samobój ?

0

Macie tu Streama z YT

0

czemu oni zawsze muszą w końcówkach strzelać ?

0

Proszę bardzo

0

On ma złamany nos,szczękę i wstrząśnienie mózgu.....

1

Masz bardzo rozwiniętą wyobraźnię kolego :)

1

Czyli Bayern z nami bez :
-Lewandowskiego
-Riberiego
-Robbena
-Alaby
??????????

0

Tymczasem Robben schodzi z boiska z grymasem bólu na twarzy

3

Akcja Messiego z Suarezem gdzieś tak po 70 minucie przypomniała mi wielką wspaniałą Barcelonę za czasów Pepa

35

Gwałt zbiorowy na CN xD

0

Olalalala cytując żelka

0

Panenka

0

Niestety wiem :(

0

Ale z was trole z tym składem

0

Jaki wynik jutro stawiacie ? chodzi mi o mecz Barcelona vs Getafe

1


0

Cruyff*

0

Numer ,,4" w Interze jest zastrzeżony po zakończeniu kariery przez Zanettiego

0

Jak myślicie numer ,,10" w Barcelonie powinien być zastrzeżony po zakończeniu kariery przez Leo ?

8

Fajnie ,że już jutro znów gra Barcelona

1

Dobra panowie teraz czekamy do meczu z Sevillą ,bo z Almerią nie ma na co liczyć ,nie wykorzystane sytuacje Celty zemściły się na nich

5

Znów na farcie ...

2

Ależ mecz w 30 minut 4 gole

0

dziękujemy po meczu

0

Nolito !!!!!!

0

Juventus nie grał na swoim stadionie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?