BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten komentator powiedział że 22 startuje 2 kanał ES a w ten właśnie weekend startuje LL
0
Macie link do tych transmisji
1
Jak myślicie przydałby się Parejo w Barcelonie
1
Komentarz usunięty
0
OK,ile już można czekać na to
2
Są już jakieś informacje na temat La Ligi ,bo nie wiem czy przedłużać umowę .Proszę tylko bez spiny
4
Bardzo dobra opcja ,Alen przydałby się Celcie .Ostatnio odszedł od nich Krohn-Dehli do Sevilli .
2
Aha nie wiedziałem że fałszywe
0
Ostatnio pisali taką informację że wygrali
0
Czyli Eleven Sports wygrało przetarg o La Ligę
0
Z Reebok'a najlepsze według mnie
4
W sezonie 2009/10 mówił że jest najlepszym napastnikiem na świecie
2
Chamstwo w Albanii
1
o dopiero transmisja się zaczęła
0
Komentarz usunięty
0
na chaos powinni grać xD
0
chodzi o punkty w lidze xD
0
Raczej na minusie
0
Witam po dwutygodniowej przerwie bez internetu
7
Ronaldinho ,zamienił piłkę nożną w coś innego
2
raczej Carlos Valderrama
11
ależ emocje komentatorów
1
Argentyna Martino przypomina mi Barcelonę Martino
3
Ja zgłosiłem twój komentarz :)
1
Lewy w 4 minuty Hattrick
0
No i znów wraca sprawa Messiego z niepłaceniem podatków
1
No nie mogłem się powstrzymać xD
0
Aleix Vidal prawdopodobnie będzie występował z numerem 24 na koszulce
2
Lucho też ogolili na łyso
7
Witam po 2 dniowym banie .Stwierdzam że na tej stronie nie warto się udzielać.W takim razi ja podziękuję i nie napisze żadnego komentarza na tej stronie .