2

Ten komentator powiedział że 22 startuje 2 kanał ES a w ten właśnie weekend startuje LL

0

Macie link do tych transmisji

1

Jak myślicie przydałby się Parejo w Barcelonie

1

Komentarz usunięty

0

OK,ile już można czekać na to

2

Są już jakieś informacje na temat La Ligi ,bo nie wiem czy przedłużać umowę .Proszę tylko bez spiny

4

Bardzo dobra opcja ,Alen przydałby się Celcie .Ostatnio odszedł od nich Krohn-Dehli do Sevilli .

2

Aha nie wiedziałem że fałszywe

0

Ostatnio pisali taką informację że wygrali

0

Czyli Eleven Sports wygrało przetarg o La Ligę

0

Z Reebok'a najlepsze według mnie

4

W sezonie 2009/10 mówił że jest najlepszym napastnikiem na świecie

2

Chamstwo w Albanii

1

o dopiero transmisja się zaczęła

0

Komentarz usunięty

0

na chaos powinni grać xD

0

chodzi o punkty w lidze xD

0

Raczej na minusie

0

Witam po dwutygodniowej przerwie bez internetu

7

Ronaldinho ,zamienił piłkę nożną w coś innego

2

raczej Carlos Valderrama

11

ależ emocje komentatorów

1

Argentyna Martino przypomina mi Barcelonę Martino

3

Ja zgłosiłem twój komentarz :)

1

Lewy w 4 minuty Hattrick

0

No i znów wraca sprawa Messiego z niepłaceniem podatków

1

No nie mogłem się powstrzymać xD

0

Aleix Vidal prawdopodobnie będzie występował z numerem 24 na koszulce

2

Lucho też ogolili na łyso

7

Witam po 2 dniowym banie .Stwierdzam że na tej stronie nie warto się udzielać.W takim razi ja podziękuję i nie napisze żadnego komentarza na tej stronie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?