BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tata był na mnie (myślę,że dla żartów) obrażony i mówił mi ,że to ja wykrakałem że Real wygrał xD
0
Wygrał wtedy Real po 2:1 po pięknej bramce Zidane
2
Gdy miałem 10 lat w 2002 roku ,był finał Ligi Mistrzów Real vs Bayer Leverkusen ,mój tata jest kibicem Barcelony więc ja jako mały kozaczek też zacząłem być kibicem Barcelony ,tata przed Finałem zapytał mnie na kogo stawiam ,nie wiedziałem wtedy że jak jest się kibicem Barcy to nie lubi się Realu xD i powiedziałem że byłem za klubem z Madrytu
1
Ja wróżbita Maciej jestem
23
czyli 24.05.15 świętujemy Mistrzostwo Hiszpanii ,30.05.15 wygrywamy Puchar Hiszpanii a 06.06.15 Wygrywamy Champions League a później opijamy tryplet
2
Widać,że masz 12 lat jak Gerrard piszesz przez jedno ,,r" a Lampard z ,,t" na końcu
0
Prawda jest taka że tylko dzięki tym trio NMS Barça gra jak gra,bo u niech obrona jest dziurawa a druga linia kompletnie nie istnieje podczas gdy u nas obrona też nie za ciekawie ale moim zdaniem lepiesza no i Kroos-Modrić-James wciąga du*ą Iniesta-Rakitić-Busquets. Gdyby Benzema i Bale byli w formie bo wiadomo że Ronaldo nawet jak nie w formie to zawsze bramki wsadzi to myślę że na spokojnie byśmy wygrali LM a tak to tylko tak jak powiedziałem,jeśli ktoś by wyłączył to trio Barçy to oni nie istnieją.................... to ze strony naszych białych kolegów
0
kiedy ostatni raz Barcelona przegrała na inaugurację sezonu ?
0
1
4:0 wygraliśmy w 2009 roku w 2011 nie mieliśmy na drodze do finału Bayernu
6
Pamiętam mecz w Finale CL na Wembley FC Barcelona vs Manchester United jakby był on rozgrywany wczoraj ,bramka Pedro ,za chwilę wyrównanie Rooneya ,ale po tym dominacja Barcelony i Gol Messiego i Przepiękne trafienie Villi
0
Myślę,że Halilović powinien dostać szansę ,ale to tylko moje zdanie
0
Został ściągany do Barcelony jako wielki talent ,mam nadzieję że nie podzieli losów Bojana czy Gaia Assulina
3
Jak myślicie Lucho w następnym sezonie da szansę Haliloviciovi w podstawowym składzie ? Jak dał Munirowi w tym sezonie to czemu by nie dać młodemu Chorwatowi
0
Jak myślicie jaki wynik będzie z RSSS
0
Koledzy coraz bardziej boję się o mecz z Atletico
16
Nie dziwię mu się że siedzi u nas przecież strona jego drużyny wygląda jak notatnik
0
Brakuje im 3 pkt do strefy Ligi Europejskiej
0
Komentarz usunięty
0
Kolego po prostu masz ból dupy ,że nasz klub jest lepszy i wylewasz swoje żale
0
Inter w dwóch poprzednich meczach pokonał 2:1 Romę i 2:1 Udinese
0
Ja bym wolał żeby Barcelona zdobyła wszystkie puchary niż MSN ten rekord ,którym tak się podniecacie
0
Sevilla wraca do gry
1
Komentarz usunięty
0
trio MSN ma już na swoim koncie 108 goli ,jeszcze 10 i dorównają trójcy Realu z 2011/12 ,zostało im jeszcze na to 6 ewentualnie 7 meczy do rozegrania
2
Widać dobrą atmosferę w drużynie jak Leo może mieć Hat-tricka i o 2 gole wyprzedzać Ronaldo,a on oddaje karnego Neymarowi
0
Ok,wygrywamy,ale skuteczność Neymara leży
0
Asysta kogo ? Don Andresa
0
Czemu akurat MATS na bramce ,Bravo broni dobrze
0
Messi *2
Neymar *2
Suarez *1
---------------------------------------------------
Alcacer *1 Chicharito
Krychowiak *1 :D
---------------------------------------------------