0

Suarez dzisiaj fatalne spotkanie,gorzej niż z Bayernem

0

Przecież Suarez strzelił gola z przewrotki

11

Pedro chyba strzelił gola życia !!!

0

Tak sobie oglądam te Polskie "El Klasyko" i szału nie ma wręcz można powiedzieć że jest kijowo

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

wystarczy wpisać meczyki skróty ,cała filozofia

0

Lucho jak małe dziecko cieszące się z zabawki

0

Ma ktoś link do reakcji Lucho po golach Barcelony

2

Aż uśmiech sam się na ryj rzuca

6

A debile z TVP pokazały tylko skrót Meczu Juventus vs Real

0

Welcome To Berlin

3

Mówcie co chcecie, ale Neuer to niesamowity bramkarz

0

czemu w studiu jest jakiś Rusek ?

0

Aha...Ok na początku nie zrozumiałem o co chodzi ,a dzięki twojemu ironicznemu komentarzowi zrozumiałem xD

0

Dlaczego Zamaskowany ?

0

Monachijski Szpital ?

0

Kataloński Czołg vs Monachijski Walec , TAK ?

0

Ja też ,dziś będą większe emocję niż na GD

0

Jaki wynik typujecie ? ,Jakiego przebiegu gry się spodziewacie ?

8

Dzisiaj od rana czuję stres

0

Nie ,ale u nas nieraz jest o 2 a nawet 3 razy więcej osób i nasza strona nie pada :)

17

Strona realu siadła

3

Niech oni się cieszą z tego 2:1,a nie płaczą że nie ma 3:1

0

no i ch*j

0

Morata !!!!!

0

Co zrobił debil (Vidal) ?

0

Mam taką nadzieję :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?