BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez dzisiaj fatalne spotkanie,gorzej niż z Bayernem
0
Przecież Suarez strzelił gola z przewrotki
11
Pedro chyba strzelił gola życia !!!
0
Tak sobie oglądam te Polskie "El Klasyko" i szału nie ma wręcz można powiedzieć że jest kijowo
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
wystarczy wpisać meczyki skróty ,cała filozofia
0
http://fangol.pl/view/98246/leo-messi-strzelal
0
Lucho jak małe dziecko cieszące się z zabawki
0
Ma ktoś link do reakcji Lucho po golach Barcelony
2
Aż uśmiech sam się na ryj rzuca
0
http://www.meczyki.pl/skroty/46705/fc_barcelona_bayern_monachium_30.html
6
A debile z TVP pokazały tylko skrót Meczu Juventus vs Real
0
Welcome To Berlin
3
Mówcie co chcecie, ale Neuer to niesamowity bramkarz
0
czemu w studiu jest jakiś Rusek ?
0
Aha...Ok na początku nie zrozumiałem o co chodzi ,a dzięki twojemu ironicznemu komentarzowi zrozumiałem xD
0
Dlaczego Zamaskowany ?
0
Monachijski Szpital ?
0
Kataloński Czołg vs Monachijski Walec , TAK ?
0
Ja też ,dziś będą większe emocję niż na GD
0
Jaki wynik typujecie ? ,Jakiego przebiegu gry się spodziewacie ?
8
Dzisiaj od rana czuję stres
0
Nie ,ale u nas nieraz jest o 2 a nawet 3 razy więcej osób i nasza strona nie pada :)
17
Strona realu siadła
3
Niech oni się cieszą z tego 2:1,a nie płaczą że nie ma 3:1
0
no i ch*j
0
Morata !!!!!
0
Co zrobił debil (Vidal) ?
0
Mam taką nadzieję :D