0

Komentarz usunięty

0

dobra po superpucharze

0

yhy

0

Lucho zmień coś .Zmień bo gramy padakę

0

ja jebie ,ten mecz przypomina mi mecz z Valencią z tamtego sezonu na Camp nou

0

Mamy 2:0 strzelcem Cetnarski

1

Mamy gola dla Cracovi strzelcem Denis Rakels

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Czytał ktoś może biografię Davida Villi -Napastnik który przeszedł do historii ?

12

ja nie lubię Mullera

1

Dida

0

Kobitka w domu ? xD

0

O i jeszcze zapomniałem napisać o Barcelonie z Bilbao.Stinger zawsze poratuje .PS szkoda że nie będziesz mógł, bo gdybyś mógł to miałbym pewność że jak padnie gol w którymś meczu to zaraz napiszesz :)

3

Jutrzejszy dzień dla konesera piłki nożnej zapowiada się całkiem atrakcyjnie .Startuje Bundesliga ,meczem Bayern vs HSV .Swoje spotkanie na inauguracje drugiej kolejki BPL zagra Man United z Aston Villą.Będziemy mogli również oglądać dwa spotkania Ekstraklasy :Korona vs Cracovia i Zagłębie vs Lech , i szlagier drugiej kolejki Ligue1 czyli spotkanie AS Monaco z Lille .

0

Nie ma co płakać,gdybyś grał w tym klubie to rozumiem, ale jesteś kibicem tak jak my wszyscy na tej stronie, i po porażce najlepiej jest się położyć spać a gdy wstaniesz rano wszystko odchodzi

4

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

spokojnie ,tylko spytałem by poznać wasze zdanie

3

Jak myślicie wprowadzenie meczu o trzecie miejsce do ligi mistrzów byłoby fajnym pomysłem ?

0

Spokojnie ,spokojnie jak zadebiutuje to z rozmachem ;D

4

Stinger ,jesteś na stronie FCBarca.com specem piłkarski jak Zdzisław Kręcina w Eleven Sports xD ,ale mówiąc szczerze masz dużą wiedzę na temat piłki nożnej.Nie interesujesz się tylko Najmocniejszymi ligami ,tylko wszystkim co związane z piłką nożną.Brawo dla ciebie .PS przyjemnie się czyta twoje wszystkie komentarze .

0

Bundesliga startuje 14.08 meczem Bayern Monachium vs Hamburger SV panie Stinger

0

haha literówka xD

10

Dokładnie 12 lat temu Cristiano Ronaldo podpisała kontrakt z Manchester'em United

0

Pedro bohaterem ,kto by się spodziewał

0

Podobno Halilović idzie na wypożyczenie do HSV ,a Adama do Aton Villi za 12 milionów .

0

"Aha ty jesteś na bieżąco" ~ Rafał Nahorny 2015 xD

6

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?