0

Gol Griezmanna z rzutu wolnego , Atleti vs Las Palmas 1:0

0

Dobra czas na mecz Atletico z benjaminkiem rozgrywek.

0

na transfmarkecie jest napisane 57 milionów Euro ,wszystko z tamtej strony brałem .

3

Pięć największych transferów do Barcelony:1 Suarez 81 milinów euro,Ibrahimović 69,5 miliona euro ,Neymar 57 milionów euro,Overmars 40 milionów euro i David Villa 40 milionów Euro .Można się zastanawiać,który z tych panów nie był warty tej kwoty i który z tych panów nie sprawdził się w Barcelonie,moim zdaniem Zlatan.

1

Z tej listy :marzenia Reus rzeczywistość Nolito

4

Inter kupił jeszcze Kondogbie,Biabianego,Schelotto,Joveticia,Murillo i wypożyczyli Montoye

1

Do Interu Mediolan

0

Komentarz usunięty

0

OK w godzinach wieczornych bo po południu mnie nie będzie w domu

1

Jak chcecie to mogę codziennie przytaczać jakieś pamiętne transfery czy coś w tym stylu

2

proszę bardzo kolego

2

Ronaldinho przeszedł do Barcy za 32,50 miliona Euro ,Beckham miał przejść za 35 milionów Euro .Do Realu ,zaś przeszedł za 37,50 miliona Euro.Teraz kwestia komu się Bardziej opłacało Ronaldinho za 32,50 do Barcy czy Beckham do Realu za 37,50 .Moim zdaniem oczywiste jest to że Ronaldinho .Ale jakie wy macie zdanie na ten temat.

2

0

Ale jakiej ligi ?

11

Dobra teraz coś z historii .W 2003 do Barcelony miał dołączyć David Beckham .Sprzedawano nawet koszulki Barcelony z numerem 23 z nazwiskiem Beckham .Większe pieniądze(kontrakt) zaoferował Perez.Zawodnik przeszedł do Realu, a Laporta musiał kupić kogoś innego zamiast Beckhama .Uwaga! Uwaga! i kupił Ronaldinho .Teraz możemy gdybać co by było gdyby David Beckham przeszedł do Barcy .Gdzie poszedłby Ronnie.

0

spójrz jaką Real ma szeroką kadrę

3

Marzy mi się w zimę transfer Marco Verrattiego i Paula Pogby ,dobrze że za marzenia nie karzą

0

Ludzie z NC + ciągle piszą że pracują nad umożliwienie oglądania La Ligi tylko jeszcze nie wiedzą z jakim skutkiem .Ciekawe na którą kolejkę wyrobi się jakaś Polska telewizja .

2

Na FutbolHD są mecze z Ligi Hiszpańskiej,Włoskiej i Francuskiej tylko że w obcym języku ,dzisiaj oglądałem Sevilla vs Malaga i bardzo płynnie chodziło w dobrej jakości

0

Ale wiesz w Hiszpanii poziom sędziowania jak w Polsce ,a nawet gorzej

0

Dzisiaj na + Arthur Boka cytując Szpakowskiego robił z obrońcami co chciał

0

+ Przepis który mówi ,że jak sędzia nie ma pewności to faworyzuje drużynę atakującą

1

Szkoda ,że na inaugurację najlepszej ligi na świecie padł remis bezbramkowy

0

dokładnie

0

przy podaniu na pustą nie było ,bo piłka wyznaczała linię

0

nie było spalonego

1

jest jakaś gra fantasy o La Lidze

2

Ich problem nie nasz

1

Link do transmisji meczu Malaga vs Sevilla na YouTube

0

Wiecie może czy mecz Barcelony będzie na YouTube ,bo patrzyłem i mecz Malagi z Sevillą będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?