BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko fajnie ale co z Andresem
0
uff
0
jest
0
I teraz skończyliśmy z łapą w nocniku
2
szczerze to nie chce mi się oglądać drugiej połowy
1
,,W przerwie lekarze stwierdzili,że w drugiej części spotkania nie będę mógł oddawać strzałów na bramkę.Takie właśnie były ich słowa.[...]Dla mnie zawsze były ważne asysty i dlatego w czterdziestej piątej minucie spotkania poświęciłem możliwość zdobywania goli na rzecz asyst.Dodatkowo zawsze krytykowano mnie że oddaję słabe strzały.Strzał ,który miałem oddać ,oddałem na Stamford Bridge.''
1
Przeczytałem właśnie biografię Andresa Iniesty i przypomniała ona mi te nerwy przed finałem LM .Wtedy wszyscy myśleli że Andres nie zdąży się wyleczyć na czas ,a jednak .Iniesta grał z kontuzją i w przerwie lekarze zabronili mu oddawać strzały .Btw Andrzej studiował awf i dopiero w wieku 27 lat skończył te studia .
0
a ona będzie po polsku
0
Teraz kończę książkę Iniesta -Rok w raju i szukam kolejnej do przeczytania
0
Jakie polecacie biografie piłkarzy
6
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze
1
I dlaczego nie Suarez
0
Mieliśmy dwie swoje szanse i dwie zjebaliśmy
1
Moim zdaniem potrzebne są wzmocnienia na 3/4 pozycjach .Mianowicie ŚO,LO,ŚP,Atak .Na LO najlepszym wyborem byłby Gaya zawodnik szybki,młody i ograny w lidze.ŚO Laporte szybki wysoki ograny w lidze i z ogromnym potencjałem.ŚP Pogba/Verratti pierwszy dobry fizycznie kreujący grę i z większym zaciągiem na ofensywę,ten drugi to taki Xavi tylko lepszy w defensywie .Atak można wymieniać wielu piłkarzy ale moimi typami są Nolito i Yarmolenko,pierwszy wiadomo wychowanek ograny w lidze ,szybko by się zaadaptował zaś ten drugi jest młodszy i mógłby grać bardziej z prawej strony i w środku zawodnik lewonożny z mocnym strzałem i precyzyjnym
0
Czyli Messi na Media Puncie ?
0
dzięki ,na pewno kupię
0
Jak opłaca się kupować ?
0
Dziękuję,dziękuję
1
Czytał ktoś książkę "Andres Iniesta - Rok w raju " ?
3
Myślę że niektórzy użytkownicy z tej strony piszą komentarze dla poleceń
2
Ilkay Gundogan
14
Mathieu w przerwie do Szczęsnego :
-Wojtek chodź na szluga
-Rudy czekaj już idę
5
Pogba vs Verratti 14/15
Paul - 10 goli i 11 asyst w 41 meczach
Marco- 3 gole i 11 asyst w 48 meczach
1
Komentarz usunięty
1
4
Jeszcze ta żałosna cieszynka
3
Najlepsze "9" Barcy przed Suarezem :
Ibrahimovic- 16 goli w 29 meczach~0,55 gola na mecz
Eto'o-108 goli w 145 meczach~0,74 gola na mecz
Kluivert-90 goli w 182 meczach~0,49 gola na mecz
Stoichkov-88 goli w 175 meczach~0,50 gola na mecz
1
Oglądałem Zidane moim pierwszym finałem Ligi Mistrzów był Real vs Leverkusen z tego meczu zapamiętałem tylko gola Zidane
0
Według mnie Zidane był bardziej kompletny potrafił przywalić z główki :D ,strzelić z daleka i przejść zawodnika dryblingiem ,Xavi zaś ma to magiczne dotknięcie piłki .Najważniejszą różnicą pomiędzy tymi dwoma piłkarzami jest pozycja ,Xavi był typowym rozgrywającym a Zidane grał wyżej od Generała .Zidane żeby grał dobrze musiał mieć Dwóch graczy za sobą i przed sobą
27
Taka mała ciekawostka : Zinedine Zidane w 5 sezonów dla Realu Madryt zaliczył 34 asysty . Xavi w sezonie 2008/2009 zaliczył 32 takie podania .