0

Wszystko fajnie ale co z Andresem

0

uff

0

jest

0

I teraz skończyliśmy z łapą w nocniku

2

szczerze to nie chce mi się oglądać drugiej połowy

1

,,W przerwie lekarze stwierdzili,że w drugiej części spotkania nie będę mógł oddawać strzałów na bramkę.Takie właśnie były ich słowa.[...]Dla mnie zawsze były ważne asysty i dlatego w czterdziestej piątej minucie spotkania poświęciłem możliwość zdobywania goli na rzecz asyst.Dodatkowo zawsze krytykowano mnie że oddaję słabe strzały.Strzał ,który miałem oddać ,oddałem na Stamford Bridge.''

1

Przeczytałem właśnie biografię Andresa Iniesty i przypomniała ona mi te nerwy przed finałem LM .Wtedy wszyscy myśleli że Andres nie zdąży się wyleczyć na czas ,a jednak .Iniesta grał z kontuzją i w przerwie lekarze zabronili mu oddawać strzały .Btw Andrzej studiował awf i dopiero w wieku 27 lat skończył te studia .

0

a ona będzie po polsku

0

Teraz kończę książkę Iniesta -Rok w raju i szukam kolejnej do przeczytania

0

Jakie polecacie biografie piłkarzy

6

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

1

I dlaczego nie Suarez

0

Mieliśmy dwie swoje szanse i dwie zjebaliśmy

1

Moim zdaniem potrzebne są wzmocnienia na 3/4 pozycjach .Mianowicie ŚO,LO,ŚP,Atak .Na LO najlepszym wyborem byłby Gaya zawodnik szybki,młody i ograny w lidze.ŚO Laporte szybki wysoki ograny w lidze i z ogromnym potencjałem.ŚP Pogba/Verratti pierwszy dobry fizycznie kreujący grę i z większym zaciągiem na ofensywę,ten drugi to taki Xavi tylko lepszy w defensywie .Atak można wymieniać wielu piłkarzy ale moimi typami są Nolito i Yarmolenko,pierwszy wiadomo wychowanek ograny w lidze ,szybko by się zaadaptował zaś ten drugi jest młodszy i mógłby grać bardziej z prawej strony i w środku zawodnik lewonożny z mocnym strzałem i precyzyjnym

0

Czyli Messi na Media Puncie ?

0

dzięki ,na pewno kupię

0

Jak opłaca się kupować ?

0

Dziękuję,dziękuję

1

Czytał ktoś książkę "Andres Iniesta - Rok w raju " ?

3

Myślę że niektórzy użytkownicy z tej strony piszą komentarze dla poleceń

2

Ilkay Gundogan

14

Mathieu w przerwie do Szczęsnego :
-Wojtek chodź na szluga
-Rudy czekaj już idę

5

Pogba vs Verratti 14/15
Paul - 10 goli i 11 asyst w 41 meczach
Marco- 3 gole i 11 asyst w 48 meczach

1

Komentarz usunięty

1

4

Jeszcze ta żałosna cieszynka

3

Najlepsze "9" Barcy przed Suarezem :
Ibrahimovic- 16 goli w 29 meczach~0,55 gola na mecz
Eto'o-108 goli w 145 meczach~0,74 gola na mecz
Kluivert-90 goli w 182 meczach~0,49 gola na mecz
Stoichkov-88 goli w 175 meczach~0,50 gola na mecz

1

Oglądałem Zidane moim pierwszym finałem Ligi Mistrzów był Real vs Leverkusen z tego meczu zapamiętałem tylko gola Zidane

0

Według mnie Zidane był bardziej kompletny potrafił przywalić z główki :D ,strzelić z daleka i przejść zawodnika dryblingiem ,Xavi zaś ma to magiczne dotknięcie piłki .Najważniejszą różnicą pomiędzy tymi dwoma piłkarzami jest pozycja ,Xavi był typowym rozgrywającym a Zidane grał wyżej od Generała .Zidane żeby grał dobrze musiał mieć Dwóch graczy za sobą i przed sobą

27

Taka mała ciekawostka : Zinedine Zidane w 5 sezonów dla Realu Madryt zaliczył 34 asysty . Xavi w sezonie 2008/2009 zaliczył 32 takie podania .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?