BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Gwałt zbiorowy na Santiago Bernabeu
2
Upokorzyliśmy Real wygrywając 4:0 na ich stadionie a wy wyzywacie Munira ,bo nie strzelił na 5:0 nie możecie być tacy pazerni ,bo to się na was zemści
0
Zawias niby taki dobry ,a przyszło stanąć oko w oko z Neyem i Suarezem to zawalił sprawe
1
Rok temu kupiłem i nie polecam
0
ja tam będę oglądał na kanapie przed telewizorem i nie mam pojęcia na jakich stronach ludzie oglądają .Dobrze że wyłapałeś sarkazm
1
Najlepiej na kanapie albo na fotelu
0
Ciekawe od której godziny będę miał ciarki i dreszcze
2
Sezon 12/13 na Camp Nou było 2:2
0
Marcelo jutro zagra ?
1
mam dziewczynę ale dopiero 3 miesiące i nie mieszkamy ze sobą ,więc ja popodziwiam piłkarskie święta
1
Real vs Barca a później Juve vs Milan
0
Patrick Kluivert powiedział ,że chciałby kiedyś trenować drużynę Barcelony .Może pójdzie w ślady swego rodaka Franka Rijkaarda
4
Dziwnie postawił nogę Mathieu
0
Komentarz usunięty
2
I bardzo dobrze że już wrócili
0
chyba o 21 będzie wiadomo
2
Jesteś za młody masz 13 lat nigdzie cię nie wpuszczą
0
Stawiać Roberta przed Luisem to grzech
0
ESPN: Real myśli o sprzedaniu Cristiano lub Bale'a zaraz wszystkich sprzedadzą xD
8
Pisałem to w sensie żartobliwym
13
Di Maria - ponieważ odszedł z Realu Madryt
Ozil - ponieważ odszedł z Realu Madryt
Higuain - ponieważ odszedł z Realu Madryt
Xabi Alonso - ponieważ odszedł z Realu Madryt
Raul Albiol - ponieważ odszedł z Realu Madryt
0
Nie wiem co myślą Ci ludzie jak to piszą
1
Powrócił Kolega Piotr i na LaRambli nie jest już tak nudno ,można poczytać fajne ciekawostki itd
0
Mam do was pytanie ,mianowicie chcę jutro postawić kilka meczów u bukmachera i nie jestem pewien jednego Słowenia vs Ukraina ,Baraże do Euro .Pierwszy mecz wygrali Ukraińcy 2:0.Chcę się was poradzić .
1
Nie to nie może być prawda
1
3:1 dla Wysp ,strzelali Scholes i dwie Owen dla RŚ strzelił Yorke
0
Techniki się nigdy nie traci ,świetna wrzutka Becksa
0
No i 1:1
0
LEWANGOOOOOOOOLSKI
0
Deulofeu był i Marc Muniesa