0

Przegrywają z Katarem do przerwy 1:0

1

Jak mi Turcja spierdzieli kupon to nie ręczę za siebie

2

Masz zajebisty nick

2

ja myślę że na tę chwilę najlepszym PO dla Barcy był by Hector Bellerin ,szybki ,dobra wrzutka ,strzał z lewej nogi (piłkarz prawonożny ) i DNA Barcelońskie

1

Mam pytanie do @Stinger ,Chłopie jak ty to robisz że praktycznie do każdego meczu znajdziesz jakiś komentarz ?,pochłaniasz wszystkie mecze jakie lecą ?

1

jak nazywa się utwór z filmiku

0

Ja postawiłem 6 meczy towarzyskich
Katar vs Turcja 2
Luksemburg vs Grecja 2
Hiszpania vs Anglia 1
Polska vs Islandia 1
Francja vs Niemcy 2
Belgia vs Włochy 1

Zakład za 10 zł ,wygrana = 352,88 zł

1

Benzema ma piłkę na Strzaaaaaaaaaaaaaaaał

0

deszczowa noc w stoke

0

Dzięki za odpowiedź ,chciałem wiedzieć bo wiesz jak jest z komentatorami na Eleven

0

mam pytanie ,mianowicie ostatnio oglądałem mecz Real Madryt vs Sevilla i komentator wymawiał nazwisko Konoplyanka jako "Konoplanka" a nie jako "Konoplianka" jaka forma jest poprawna ?

0

Leo nie powinien zagrać w klasyku ,powinien wyzdrowieć do końca a po tym wystrzelić z formą

5

poprzedni sezon rewelacyjny a teraz obniżył swoje loty i nie gra tak dobrze ale widać u niego potencjał

0

Pytanie: -Co śpiewaj kibice Realu, kiedy wypominają ostatnie zdobyte przez ich drużynę mistrzostwo Hiszpanii?

Odpowiedź: Ale to już było, i nie wróci więcej...!

0

Messi z numerem 30 na plecach eh te czasy szkoda że już nigdy nie wrócą

3

Ronnie i kibice Realu ,Szacunek dla nich za to co zrobili po trzecim golu

0

Sorry poniosło mnie z tym że jesteś słaby ale wkurza mnie takie narzekanie ,kupiłeś grę to w nią graj a nie narzekaj

3

Jedzie Cię każdy bo jesteś słaby ,to co że masz dobry skład możesz mieć najlepszy i nie umieć grać wtedy też będzie Cię każdy jechał ,ja mam Fifę 16 i nie narzekam

10

Nie zawieszą go

2

,,Wolę przegrać 3 mecze niż zremisować 5 meczów "~Sir-Alex Ferguson
Można spojrzeć na tabelę i zobaczyć potwierdzenie tych słów

0

Wierzycie w odłączenie Katalonii od Hiszpanii i Barcelony od LaLigi ?

5

Panoszysz się na tej stronie jakbyś był nie wiadomo kim

0

Jak ja lubię ten ból dupki "kibiców" realu i tą nagonkę na ten klub .Sam uśmiech mi się na twarz rzuca

2

Mam dobry humor po wczorajszym dniu ,Barca samodzielnym liderem przed klasykiem i Neymar przed Ronaldo w klasyfikacji króla strzelców

1

Kumple jest szansa że przystąpimy do klasyku z pozycji samodzielnego lidera !!!!

5

Oczywiście że będę oglądał i liczył na bęcki dla realu

5

Nie gadaj ,że mizeria bo dobrze gramy

1

Grzegorz Rasiak ,Jakub Wawrzyniak i Emile Heskey

1

Co Handanović bronił to ja nie mam pytań

0

Uwierz mi ,że mi też jest ich żal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?