BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przegrywają z Katarem do przerwy 1:0
1
Jak mi Turcja spierdzieli kupon to nie ręczę za siebie
2
Masz zajebisty nick
2
ja myślę że na tę chwilę najlepszym PO dla Barcy był by Hector Bellerin ,szybki ,dobra wrzutka ,strzał z lewej nogi (piłkarz prawonożny ) i DNA Barcelońskie
1
Mam pytanie do @Stinger ,Chłopie jak ty to robisz że praktycznie do każdego meczu znajdziesz jakiś komentarz ?,pochłaniasz wszystkie mecze jakie lecą ?
1
jak nazywa się utwór z filmiku
0
Ja postawiłem 6 meczy towarzyskich
Katar vs Turcja 2
Luksemburg vs Grecja 2
Hiszpania vs Anglia 1
Polska vs Islandia 1
Francja vs Niemcy 2
Belgia vs Włochy 1
Zakład za 10 zł ,wygrana = 352,88 zł
1
Benzema ma piłkę na Strzaaaaaaaaaaaaaaaał
0
deszczowa noc w stoke
0
Dzięki za odpowiedź ,chciałem wiedzieć bo wiesz jak jest z komentatorami na Eleven
0
mam pytanie ,mianowicie ostatnio oglądałem mecz Real Madryt vs Sevilla i komentator wymawiał nazwisko Konoplyanka jako "Konoplanka" a nie jako "Konoplianka" jaka forma jest poprawna ?
0
Leo nie powinien zagrać w klasyku ,powinien wyzdrowieć do końca a po tym wystrzelić z formą
5
poprzedni sezon rewelacyjny a teraz obniżył swoje loty i nie gra tak dobrze ale widać u niego potencjał
0
Pytanie: -Co śpiewaj kibice Realu, kiedy wypominają ostatnie zdobyte przez ich drużynę mistrzostwo Hiszpanii?
Odpowiedź: Ale to już było, i nie wróci więcej...!
0
Messi z numerem 30 na plecach eh te czasy szkoda że już nigdy nie wrócą
3
Ronnie i kibice Realu ,Szacunek dla nich za to co zrobili po trzecim golu
0
Sorry poniosło mnie z tym że jesteś słaby ale wkurza mnie takie narzekanie ,kupiłeś grę to w nią graj a nie narzekaj
3
Jedzie Cię każdy bo jesteś słaby ,to co że masz dobry skład możesz mieć najlepszy i nie umieć grać wtedy też będzie Cię każdy jechał ,ja mam Fifę 16 i nie narzekam
10
Nie zawieszą go
2
,,Wolę przegrać 3 mecze niż zremisować 5 meczów "~Sir-Alex Ferguson
Można spojrzeć na tabelę i zobaczyć potwierdzenie tych słów
0
Wierzycie w odłączenie Katalonii od Hiszpanii i Barcelony od LaLigi ?
5
Panoszysz się na tej stronie jakbyś był nie wiadomo kim
0
Jak ja lubię ten ból dupki "kibiców" realu i tą nagonkę na ten klub .Sam uśmiech mi się na twarz rzuca
2
Mam dobry humor po wczorajszym dniu ,Barca samodzielnym liderem przed klasykiem i Neymar przed Ronaldo w klasyfikacji króla strzelców
1
Kumple jest szansa że przystąpimy do klasyku z pozycji samodzielnego lidera !!!!
5
Oczywiście że będę oglądał i liczył na bęcki dla realu
5
Nie gadaj ,że mizeria bo dobrze gramy
1
Grzegorz Rasiak ,Jakub Wawrzyniak i Emile Heskey
1
Co Handanović bronił to ja nie mam pytań
0
Uwierz mi ,że mi też jest ich żal