BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam tak Buffon-Alaba,Ramos,Pique,Alves-Rakitić,James,Pogba-Messi,Neymar,Suarez
0
Za Sampera jednak Busi a reszta może być
0
Przynajmniej podniosłeś procenty graczom Barcy.....
1
Na tej stronce gdzie głosujesz jest procent ile internautów umieściło danego zawodnika w składzie .Przypominam że w tym roku to internauci wybierają 11 roku
0
Myślałem że coś odnośnie kontuzji Sergiego ale to jest bardzo dobra informacja że klub chce z nim kontrakt przedłużyć
18
Na tę chwilę Messi ,Neymar i Suarez w jedenastce roku .Mają oni kolejno 69 % , 42 % i 40 % ,za nimi Ronaldo 38 % i Lewandowski 39 %
0
http://en.toty.uefa.com/ głosujcie tu na jedenastkę roku i oczywiście podzielcie się tym w odpowiedziach
2
Szybki i dobry strzał z lewej nogi ,jest prawoskrzydłowym ale myślę że nie godziłby się na rolę zmiennika
2
O Berardiego chodzi ?
0
Cieszy dobry występ Sampera.Wiadomo już czy Sergi ma jakiś uraz ?
1
Nie oglądałeś klasyku na Bernabeu ?
0
Cała drużyna gra dobrze ,nie ma słabych ogniw
dobry mecz Alvesa .Akcja na 2:0 ,klepka + wykończenie miód malina
0
11 roku wybierają internauci ,na ten moment 11 roku to
Neuer 56 % w składach głosujących
Alaba 70%
Pique 40%
Ramos 48%
Alves 41%
Iniesta 68%
Pogba 55%
James 37%
Messi 68%
Neymar 46%
Lewandowski 41%
Co ciekawe Ronaldo ma 35 % a Suarez 37 % .Btw witam po dwóch dniach bana
2
Isco jest zawodnikiem któremu piłka trzyma się nogi ale nie ma dobrego podania ,strzał też nie jest na wysokim poziomie ale drybling zwinność są wyśmienite tempo na poziomie 75 mi to akurat nie przeszkadzało , Koke zaś ma o jedno tempo niżej (74) ma genialne podanie ale już nie jest taki zwinny jak Isco i nie ma takiego dryblingu ,w grze czuć że gracz Atletico jest silniejszy ,jak chcesz to na priv mogę podesłać Ci składzik z oboma panami ,a i Isco jest droższy od Koke
8
Podoba mi się w tej stronie że użytkownicy pomagają sobie jak tylko mogą ,rzadko wyzywamy się .Patrząc na poziom strony Realu (chodzi o to jaka tam jest atmosfera) bo wiadome jest to że nasz strona wizualnie wciąga ich stronę nosem.Większość na tamtej stronie to młodzież w wieku od 10-13 lat która nie potrafi bez wielkiego bólu dupki przyjąć porażkę .Visca el Barca
0
Z Villarealem w CdR strzelił do tak zwanego pustaka
0
Darek robi naprawdę dużą robotę i trzeba go docenić za to ,nie mogę się doczekać jakiegoś gola z przeszłości Barcelony
1
Komentarz usunięty
1
https://www.facebook.com/dariuszzmudzkifcb/?fref=nf jak możecie to polajkujcie tą stronkę
1
0
Pierwsze 5 zespołów ,które mogłyby wygrać LM według Bukmacherów
1.Bayern Monachium 3.80 zł
2.FC Barcelona 4.00 zł
3.Real Madryt 6.50 zł
4.PSG 12.00 zł
5.Manchester City 13.00 zł
0
Ja jak zobaczyłem tego Ćwiąkałe obok Mirosławskiego to myślałem że to jego syn xDD
1
Obczajcie to Real Madryt jest na tę chwilę warty 718,80 milionów a FC Barcelona 657,50 milionów xDDDD
13
Za rok 2010 był Iniesta,Xavi i Messi
1
Jakub Kręcidło ?
5
Neymar nigdy nie będzie do wyjęcia z Barçy, NIGDY! Musielibyśmy dać im chyba całe BBC i Jamesa, nie wiem czy jeszcze nie dopłacić. Kolega niżej napisał, że może wymienić Jamesa i dopłacić... James jest świetny, ale porównywać go do obecnego Neymara to obraza dla Brazylijczyka. Nie dość, że ma podobny do Jamesa przegląd pola, to bije kolombijczyka w kwestii dryblingu, efektowności, nie chcę wspominać nawet o szybkości bo tutaj chyba nie ma o czym mówić. Neymar to obecnie zbliżony poziom Messiego z jego dobry sezonów, a czego można się spodziewać po drużynie, która ma dwóch Messich w składzie?? Będzie biła każdego, KAŻDEGO i trzeba się z tym pogodzić. Jeden z mądrzejszych komentarzy na fioletowej
2
Rulli
0
Tak mówi komentator Fify Darek Szpakowski
0
"trójce trzech najlepszych zawodników na boisku"
2
dopiero 21 listopada kolego więc jeszcze poczekajmy z tymi wyzwiskami