BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeglądałem ostatnio komentarze na rm.pl i tam jakiś mały frustrat napisał ,że za kilka sezonów LM będzie od 170 cm i wtedy se Messi i inne karły nie pograją xDDDD
0
wujek go jakimś swojskim trunkiem upoił a później obudził się w rowie
0
słowa Footrol'a z ostatniej suki
0
Też mam kilka paszczek szczupaków ,mój rekord szczupaka to 4,58 kg i 87 cm .Oczywiście zrobiłem z niego trofeum .
0
nie dziękuję ,dawno nie byłem na rybach a sąsiad pokazywał mi zdjęcia szczupaków ,które złapał na naszym jeziorze więc pomyślałem że też się wybiorę i trochę kija pomoczę
3
Wybiorę się jutro rano na łódkę na ryby a konkretnie na szczupaka
3
The Ring ,Sinister,Mama
0
Po klasyku znów mamy trudniejszy terminarz
0
będziecie stawiać u buka na gran derbi
0
Stawiacie u buka na Gran Derbi ?
4
Widzę że zapowiada się kolejna kompromitacja Mourinho i Chelsea
6
Gratuluję wytrwałości i siły do czytania komentarzy sezonowców
0
Kilka lat temu mój kumpel (Kibic Realu Madryt) powiedział że Messi nie istnieje bez Iniesty i Xaviego powiedziałem mu że ma dobre poczucie humoru xDDD
0
jeszcze Lahoza dokupią
75
Real Madryt w ciągu najbliższych dni podpisze 2 nowe obowiązujące do 2019 roku kontrakty z Alberto Undiano Mallenco i Mateu Lahozem
0
Alen najbardziej przypomina Leo w stylu poruszania się po boisku ,Leo jak i Alen stawiają drobne ale szybkie kroczki
0
Pogba na fb: ,,Karim Benzema you idiot" xDDD Pogba dorypał
0
Adriano dzisiaj dobry mecz
0
Wiem że tam grał ,ale wtedy marnował swój potencjał
0
Iniesta gra na Skrzydle ,OMG !!!
0
Komentarz usunięty
0
Dobra trzeba trochę rozkręcić La Ramble .Pobawimy się w typera meczów .
Benfica vs Galatasaray dla mnie wygrana Benfiki 2:1
Man United vs CSKA Moscow dla mnie wygrana Man United 1:0
Gladbach vs Juventus dla mnie remis 1:1
PSV vs Wolfsburg dla mnie remis 1:1
Real Madryt vs PSG dla mnie remis 0:0
Sevilla vs Man City dla mnie wygrana 1:0 dla Sevilli
Shakhtar vs Malmo dla mnie wygrana Shakhtaru 3:0
Jak chcecie to podawajcie strzelców .
5
nie jest to możliwe
0
Szczerze to ja bym zaryzykował
0
zależy ile kasy zgarniesz po zamknięciu zakładu
0
W tym meczu też jestem za Milanem ,a jakieś przewidywania co do Scudetto ?
0
Sporting wygrywa z Malagą 1:0 po golu Alena Halilovica .PS kto będzie oglądał Milan vs Lazio.Lazio jak wygra może wskoczyć na 5 miejsce ,aktualnie mają 6 ,zaś Milan jak wygra to wskoczy na 6 miejsce przed Lazio ,aktualnie 9 miejsce Milanu
0
Brałem pod uwagę nasze zwycięstwo i np remis Realu
0
Witam po dwóch dniach bana .W przyszłej kolejce Real gra z Sevillą .Musimy trzymać kciuki za Sevillę ,bo jest możliwość przystąpienia do klasyku jako lider
0
Za wygranie 3 Ligi