BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gole "wielkich" Brazylijczyków w klubach
Ronaldo-247 goli w 343 grach ~0,72 gola na mecz
Pele-626 goli w 669 grach ~0,93 gola na mecz
Garrincha-252 gole w 650 grach ~0,38 gola na mecz
Romario-397 goli w 541 grach ~0,73 gola na mecz
Rivaldo-365 goli w 666 grach ~0,54 gola na mecz
Ronaldinho-168 goli w 432 grach ~0,38 gola na mecz
Kaka-145 goli w 406 grach ~0,35 gola na mecz
38
Alex Morgan
2
Komentarz usunięty
2
nie wiem jak to zabrzmi ale ten mecz z Gibraltarem jest jednym z najważniejszych
4
Przeanalizowałem sytuację w naszej grupie .Zakładając,że Niemcy wygrają wszystkie mecze do końca ,a my wygramy z Gibraltarem i zremisujemy mecze z Irlandią i Szkocją .Wyjdziemy z grupy z 2 miejsca ,a do barażów wejdzie Irlandia .
0
Myślę że to już kres CR 7 w Realu Madryt
2
'odbija się od aluminium'
1
Vermaelen jak Mathieu w zeszłym sezonie
0
Verminatorrrrr
1
no i czemu on kurwa nie strzelał
0
co ten Brazylijski gwiazdorek zrobił
4
Dwa niepodyktowane karne dla Barcelony + poprzeczka MASCHERANO to się nazywa pech
2
Przeanalizowałem wszystkie złote piłki Messiego i moim zdaniem w 2010 ta nagroda bardziej należała się Xaviemu .Uważam tak ponieważ Leo zawalił Mistrzostwa świata ,a Xavi wygrał te rozgrywki
1
w tym meczu Malaga zagrała bardzo dobrze pod względem taktycznym
0
tacy kibice to kibice sukcesu
0
Jak Mamed walczy to zawsze jest PPV
0
PSG zwycięzcą pucharu Anglii według komentującego galę i Atletico bilbao
2
Legia sama sobie piwa nawarzyła
0
ile jeszcze razy będziecie się pytać o powtórkę gali ,co trzeci komentarz to właśnie to zapytanie
1
Już dałem ale w dół
0
Borussia już 4:1 ,Legia też strzela gola i można powiedzieć że mamy dwie ekipy w lidze europy
2
jak inni tak piszą to nic uszczypliwego do nich nie piszecie
0
możesz też nacisnąć Esc na klawiaturze
0
Athletic wygrywa z Zilina
1
wkrótce
3
Van Persie i Nani grają w Fenerbahce :) a nie w Galatasaray
0
Borussia nie zagra w lidze mistrzów !!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba że glagbach xDDD
0
Borussi w Lidze mistrzów grać nie będzie !!! kiedy to zrozumiecie !!!
1
mogę dać linka do strony i tak wpisujesz kolejno
1
2
3
4
5
6
7
8
wciskasz randomiz i ci losuje np 1.3 czyli 1 drużyna gra w grupe c itd i powtarzasz losowanie 4 razy bo 4 koszyki są
0
Komentarz usunięty