3

mi wyszło tak w Randomize.Org
Grupa A
PSV
MAN UNITED
OLYMPIACOS
WOLFSBURG


Grupa B
Barcelona
Porto
CSKA
Astana



Grupa C
Zenit
Valencia
Galatasaray
Glagbach



Grupa D
Chelsea
Bayer04
Sevilla
Dinamo Zagrzeb





Grupa E
Juventus
Arsenal
Dynamo Kijów
Gent




Grupa F
Benfica
Man City
Schachtar
Malmo



Grupa G
Bayern
Atletico
OL
Maccabi




Grupa H
PSG
Real Madryt
Roma
Bate

0

nie łysy tylko legendy Barcy

0

Lyon kojarzy mi się z Juninho i golem przeciwko Barcelonie w sezonie 2008/09 z rzutu wolnego

2

a teraz co się dzieje 3:1 dla CSKA ,Sporting okradziony z Ligi mistrzów

0

i pada gol w meczu Apoel vs Astana czyżby koniec szans Apoelu

0

2:2 w meczu CSKA vs Sporting to chyba już koniec CSKA,sorry Livesports mi pokazał 2:2 a teraz korekta i 2:1 xDD

0

a nie jednak Hernandez.........Jaki to jest nieudacznik

0

Karny i czy będzie kareta Weyna

1

Szykują nam się dwie dogrywki w meczach Apoel vs Astana i CSKA vs Sporting Lizbona

0

jeszcze do drugiego chyba ktoś z pary Bayer Lazio

1

Jak już się przełamywać to z rozmachem ~ Wayne Rooney

0

Wczoraj do przerwy mieliśmy 11 albo 12 goli dziś mamy tylko 4

2

to ściągnij sobie Chroma albo Opere do Meczów a do FB i innych pierdół używaj Firefoxa

0

może na innej nieużywanej przeglądarce nie będzie ścinać,ja bynajmniej tak mam

4

Pogba do Barcy

0

W drugim meczu wygraliśmy 4:0

2

a tu druga xDDD

2

mistrzowska analiza Jacka Gmocha

6

szczerze mówiąc nie lubię oglądać powtórki meczu którego już oglądałem

0

Dobry pomysł

2

Masz rację jeszcze ten uśmiech xDDD

1

No o tym właśnie czytałem tylko nie mogłem odpowiednich słów dobrać

1

ja gdzieś kiedyś wyczytałem że w tamtym okresie jakiś przepis był że oni nie mogli zostać w klubie

1

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Fabregas czy Pique nie zostali w Barcy tylko odeszli do Anglii ,a dopiero później Barca ich odkupiła

2

Takashi Inui bardzo bliski Eibar

0

Na ten moment naszymi rywalami w fazie grupowej mogą być :Porto,Arsenal,City,Shakhtar,Olympiacos,Galatasaray,Dynamo Kijów,OL,Roma,Gent,Zagrzeb,Wolfsburg,Malmo,Glagbach i Maccabi

3

No na 100 % grał bo pamiętam zdjęcie z Ibrą

3

Nie musisz ,trzeba sobie pomagać

0

Brałem z transfermarktu ,z profilu piłkarza i było nawet 18 milionów euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?