BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
mi wyszło tak w Randomize.Org
Grupa A
PSV
MAN UNITED
OLYMPIACOS
WOLFSBURG
Grupa B
Barcelona
Porto
CSKA
Astana
Grupa C
Zenit
Valencia
Galatasaray
Glagbach
Grupa D
Chelsea
Bayer04
Sevilla
Dinamo Zagrzeb
Grupa E
Juventus
Arsenal
Dynamo Kijów
Gent
Grupa F
Benfica
Man City
Schachtar
Malmo
Grupa G
Bayern
Atletico
OL
Maccabi
Grupa H
PSG
Real Madryt
Roma
Bate
0
nie łysy tylko legendy Barcy
0
Lyon kojarzy mi się z Juninho i golem przeciwko Barcelonie w sezonie 2008/09 z rzutu wolnego
2
a teraz co się dzieje 3:1 dla CSKA ,Sporting okradziony z Ligi mistrzów
0
i pada gol w meczu Apoel vs Astana czyżby koniec szans Apoelu
0
2:2 w meczu CSKA vs Sporting to chyba już koniec CSKA,sorry Livesports mi pokazał 2:2 a teraz korekta i 2:1 xDD
0
a nie jednak Hernandez.........Jaki to jest nieudacznik
0
Karny i czy będzie kareta Weyna
1
Szykują nam się dwie dogrywki w meczach Apoel vs Astana i CSKA vs Sporting Lizbona
0
jeszcze do drugiego chyba ktoś z pary Bayer Lazio
1
Jak już się przełamywać to z rozmachem ~ Wayne Rooney
0
Wczoraj do przerwy mieliśmy 11 albo 12 goli dziś mamy tylko 4
2
to ściągnij sobie Chroma albo Opere do Meczów a do FB i innych pierdół używaj Firefoxa
0
może na innej nieużywanej przeglądarce nie będzie ścinać,ja bynajmniej tak mam
4
Pogba do Barcy
0
W drugim meczu wygraliśmy 4:0
2
2
6
szczerze mówiąc nie lubię oglądać powtórki meczu którego już oglądałem
0
Dobry pomysł
2
Masz rację jeszcze ten uśmiech xDDD
1
No o tym właśnie czytałem tylko nie mogłem odpowiednich słów dobrać
1
ja gdzieś kiedyś wyczytałem że w tamtym okresie jakiś przepis był że oni nie mogli zostać w klubie
1
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Fabregas czy Pique nie zostali w Barcy tylko odeszli do Anglii ,a dopiero później Barca ich odkupiła
2
Takashi Inui bardzo bliski Eibar
0
Na ten moment naszymi rywalami w fazie grupowej mogą być :Porto,Arsenal,City,Shakhtar,Olympiacos,Galatasaray,Dynamo Kijów,OL,Roma,Gent,Zagrzeb,Wolfsburg,Malmo,Glagbach i Maccabi
3
No na 100 % grał bo pamiętam zdjęcie z Ibrą
3
Nie musisz ,trzeba sobie pomagać
0
Brałem z transfermarktu ,z profilu piłkarza i było nawet 18 milionów euro
2
http://fangol.pl/view/114993/koszyki-przed-losowaniem prosz