0

patrzyłem dzisiaj na Beat-Down i dzisiaj ma być transmisja

0

Dorek oglądasz dzisiejsze SmackDown

4

W poprzednich sezonach Porto miało dwóch świetnych bocznych obrońców Danilo i Alexa Sandro pierwszy odszedł do Realu Madryt a drugi do finalisty ubiegłorocznej Ligi Mistrzów Juventusu Turyn .Moim zdaniem duży krok do przodu piłkarzy ,ale też duży krok do tyłu klubu.Wiem ,że w Porto mają takich skautów,że znajdą innych o tym samym potencjale .

2

Słowa komentatorów

0

Łukasz Trałka na 3:0 nokaut Videotonu

0

2:0 Denis Thomalla

5

Ależ comeback Borussi z 0:3 na 4:3 Brawo

1

Nie wiedziałeś o Odense ,dzięki tej drużynie Wisła wyszła z fazy grupowej Ligi Europy

1

Można płacić SMS'em ,można opłacać jedną transmisję ale to się nie opłaca .Prawdo podobnie nie będzie tam meczu Barcy ,ponieważ Ligue1 tam nie ma ligi włoskiej też nie więc ligi hiszpańskiej też pewnie nie będzie

3

Ale jest zawodnik ,który zaliczył w tamtym spotkaniu najwspanialszą asystę jaką widziałem

0

wolałbym zobaczyć tam Verrattiego albo Pogbe

0

Brawo dla Malmo walczyli do końca

1

No i 3:1 myślę że Valencia jedną nogą w fazie grupowej Ligi Mistrzów

0

Na futbolhd chyba nie będzie ,bo w tym tygodniu nie było Ligue1

0

jest

0

Pierwszy mecz Barcelony w LaLiga będzie można obejrzeć na stronie Eleven czy jak ?

0

Oczywiście że byłem miałem wtedy 11 lat

0

2003

0

Oficjalnie:Claud Makelele piłkarzem Chelesa Londyn.30 letni piłkarz przechodzi do klubu z Londynu za 24 miliony Euro

0

oglądałem kilka meczów PSG w tamtym sezonie .Prezentuje on poziom Rafinhi

0

Spoko

0

Kurzawa gra w Monaco na bardziej na lewej obronie a Chamberlain w Arsenalu na skrzydle

0

Witam ,chciałbym podzielić się z wami moimi przemyśleniami na temat transferów.Moim zdaniem potrzebujemy wzmocnień na 3 pozycjach ,mianowicie na pomocy ,lewej obronie i środkowej obronie.Do pomocy w zimę dołączy Turan ,ale przydał by się jeszcze jeden klasowy zawodnik na tę pozycję .Myślę ,że Veratti jest najlepszym wyborem ,ale Pogba też nie był by zły.Lewa obrona :Mamy jednego dobrego zawodnika czyli Albe .Adriano to już nie te lata a Mathieu prezentuje się bardzo przeciętnie na tej pozycji ,osobiście proponuję Jose Luisa Gayę .Środek obrony Mascherano i Pique to nasza najlepsza para stoperów.Mathieu przeplata dobre mecze ze złymi ,Vermaelen nie pokazał jeszcze na co go stać ,a Bartra jakoś mnie nie przekonuje do siebie.Moglibyśmy postarać się o Laporte z Bilbao np : Dać im Bartre i dopłacić .

0

należy się im szacunek za ten dwumecz

3

Gole trzeba strzelać co 13,5 minuty

0

3 gole w drugiej połowie trzeba strzelić

0

Zaraz zacznie się narzekanie na zawodników

1

Jak w pierwszej połowie uda się strzelić dwie bramki to będziemy mieli jeszcze szanse

0

o rzesz kurwa

0

rzut karny i będzie 4 :0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?