BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze wspomnę o Muniainie 23 lata ,ograny w lidze .Tylko często łapie kontuzje i ma dołki formy .On to jakieś 20 milionów Euro
0
w czwartek o godzinie 18 na Eurosporcie
0
chcesz żebyśmy znowu się bardzo napocili żeby wyjść z pierwszego miejsca
2
Dla porównani Nolito ma 29 lat ,jest bardzo dobry technicznie i ograny w lidze.Może grać na prawej jak i na lewej pomocy .Kosztował by jakieś 15 milionów euro
0
Przejrzałem Internety i stwierdzam że ten Yarmolenko to lepsza opcja od Nolito .Jest on młodszy (ma 26 lat) .Ma prawie 1,90 cm i dysponuje świetnym przyśpieszeniem.Mocny i techniczny strzał z lewej nogi .Kosztował by nas około 25 milionów Euro .
0
Grupa Realu:1Bayern
2Real Madryt
3OL
4Dinamo Zagrzeb
0
Nasz grupa :1Barcelona
2Arsenal
3Galatasaray
4Malmo
1
spoko każdemu się zdarza ,nawet tobie ,a ja nie doczytałem
0
Stinger czyżbyś się nie pomylił ,mecz grany jest w Księstwie i gola strzelił Negredo
1
Wielu narzekało na jego dyspozycje sportową ,a on strzela bramkę klasa światowa
0
dziękuję
0
dzięki
0
Już o tym pisałem że nie wierzyłem ,teraz będę wierzył nawet w Betis
0
Gdzie mogę znaleźć skrót finału Ligi Mistrzów po polsku
0
Możesz linka wysłać ?
0
Czemu w programie na Stronie Eleven Sports Polska nie ma meczu Barcelona vs Malaga
0
Zna ktoś Nuera bo ja nie ,ja jedynie znam Neuera
0
Mam pytania ,a mianowicie dlaczego nie mogę wejść na FutbolHD na wszystkie inne strony mogę a na tą jedną akurat nie
0
Ale fajnie się czyta płacze na RM.PL,sprzedają Ronaldo za 120 milionów do PSG ,a kupują De Bruyne z Wolfsburga
2
Pisałem wczoraj albo przed wczoraj ,że nie liczę na stratę punktów przez Real w Gijon.Teraz to nawet liczę że stracą punkty z Betisem
0
Ale może jeszcze jest szansa ,że Eleven będzie w NC +
0
Mam nadzieję że Barca dopnie tego transferu Nolito
1
Ale to są jego słowa ,ja ich nie wymyślałem
0
Dlaczego Wenger nie lubi Liverpoolu ? "Liverpool nie chciał sprzedać Arsenalowi Luisa Suareza.Z tego powodu nie mogę czuć do nich zbyt wiele sympatii" ~Arsene Wenger
0
Athletick *
0
Którego startuje faza grupowa Ligi Mistrzów ?
0
o 1:00 w nocy zacznie się SummerSlam ,o 0:00 odbędzie się Pre-show
13
Vermaelen zagrał fenomenalne zawody
0
a ono jest o 0:00 czy o 2:00
0
ten dzień jeszcze się nie skończył ,jeszcze jest SummerSlam