0

Jeszcze wspomnę o Muniainie 23 lata ,ograny w lidze .Tylko często łapie kontuzje i ma dołki formy .On to jakieś 20 milionów Euro

0

w czwartek o godzinie 18 na Eurosporcie

0

chcesz żebyśmy znowu się bardzo napocili żeby wyjść z pierwszego miejsca

2

Dla porównani Nolito ma 29 lat ,jest bardzo dobry technicznie i ograny w lidze.Może grać na prawej jak i na lewej pomocy .Kosztował by jakieś 15 milionów euro

0

Przejrzałem Internety i stwierdzam że ten Yarmolenko to lepsza opcja od Nolito .Jest on młodszy (ma 26 lat) .Ma prawie 1,90 cm i dysponuje świetnym przyśpieszeniem.Mocny i techniczny strzał z lewej nogi .Kosztował by nas około 25 milionów Euro .

0

Grupa Realu:1Bayern
2Real Madryt
3OL
4Dinamo Zagrzeb

0

Nasz grupa :1Barcelona
2Arsenal
3Galatasaray
4Malmo

1

spoko każdemu się zdarza ,nawet tobie ,a ja nie doczytałem

0

Stinger czyżbyś się nie pomylił ,mecz grany jest w Księstwie i gola strzelił Negredo

1

Wielu narzekało na jego dyspozycje sportową ,a on strzela bramkę klasa światowa

0

dziękuję

0

dzięki

0

Już o tym pisałem że nie wierzyłem ,teraz będę wierzył nawet w Betis

0

Gdzie mogę znaleźć skrót finału Ligi Mistrzów po polsku

0

Możesz linka wysłać ?

0

Czemu w programie na Stronie Eleven Sports Polska nie ma meczu Barcelona vs Malaga

0

Zna ktoś Nuera bo ja nie ,ja jedynie znam Neuera

0

Mam pytania ,a mianowicie dlaczego nie mogę wejść na FutbolHD na wszystkie inne strony mogę a na tą jedną akurat nie

0

Ale fajnie się czyta płacze na RM.PL,sprzedają Ronaldo za 120 milionów do PSG ,a kupują De Bruyne z Wolfsburga

2

Pisałem wczoraj albo przed wczoraj ,że nie liczę na stratę punktów przez Real w Gijon.Teraz to nawet liczę że stracą punkty z Betisem

0

Ale może jeszcze jest szansa ,że Eleven będzie w NC +

0

Mam nadzieję że Barca dopnie tego transferu Nolito

1

Ale to są jego słowa ,ja ich nie wymyślałem

0

Dlaczego Wenger nie lubi Liverpoolu ? "Liverpool nie chciał sprzedać Arsenalowi Luisa Suareza.Z tego powodu nie mogę czuć do nich zbyt wiele sympatii" ~Arsene Wenger

0

Athletick *

0

Którego startuje faza grupowa Ligi Mistrzów ?

0

o 1:00 w nocy zacznie się SummerSlam ,o 0:00 odbędzie się Pre-show

13

Vermaelen zagrał fenomenalne zawody

0

a ono jest o 0:00 czy o 2:00

0

ten dzień jeszcze się nie skończył ,jeszcze jest SummerSlam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?