4

Komentatorzy już podniecają się grą Realu na tle Getafe

12

kto obejrzy ???

11

Kolega DERLIS napisał ,że jego zdaniem LM wygra Bayern,oczywiście możesz mieć swoje zdanie ,ale Bayern klepie w dupe samych ogórków tak jak w tamtym sezonie.Klepał ich dopóki nie przyszedł dwumecz z nami,resztę historii doskonale znamy.

4

Zawsze musi być ten "pierwszy" raz

24

Dani Alves zdobył z Barceloną 3 razy Ligę Mistrzów ,3 Razy z innym numerem
2008/2009 -20
2010/2011 -2
2014/2015 -22
Teraz zmienił numer na 6 ,If you know what I mean

1

Myślę że okrągłe 0

5

Jutro Mateu Lahoz zadebiutuje w barwach Realu Madryt!!!!,mówi się że będzie on grał z numerem 11 na plecach .

1

I poszło się ebać

0

Są już składy

0

za jakim klubem z Polski jesteście ,Ja jestem za Pogonią Szczecin ponieważ najbliżej mam do Szczecina

0

Cytowałem słowa piosenki Dissblatera,Jestem prawie pewny w głębi duszy o tym wiem że na koniec sezonu do trofeum Barcy nic nie doda się

0

Druga bramka Nikolicia w sumie ma ich 19 w 18 meczach ,to więcej niż 1 bramka na mecz.Jestem prawie pewny w głębi duszy o tym wiem że na koniec sezonu Węgier pobije Frankowskiego

0

Gdyby system transferowy się nie zmienił to max 40 milionów ale niestety przez szejków to gdzieś koło 75 by musieli wyłożyć

6

Mamy 18 bramkę w 18 meczu Nikolića ,Przypominam że rekord Ekstraklasy to 25 bramek Tomka Frankowskiego z sezonu 04/05

1

Dimitar nie był królem strzelców PL zajmował najwyżej miejsca na podium

0

Większej głupoty Ci dziennikarze nie mogli wymyślić

13

Jackson Martinez,Luciano Vietto,Griezman Po co im ten psychopata

12

#Ciekawostka
No i w końcu Liga Angielska ,w skrócie królowie strzelców BPL w 21 wieku
14/15 Aguero(Man City) -26 goli
13/14 Suarez(Liverpool) -31 goli
12/13 Van Persie(Man United) -26 goli
11/12 Van Persie(Arsenal) -30 goli
10/11 Tevez(Man City) -20 goli
09/10 Drogba(Chelsea) -29 goli
08/09 Nicolas Anelka(Chelsea) -19 goli
07/08 Cristiano(Man United) -31 goli
06/07 Drogba(Chelsea) -20 goli
05/06 Henry(Arsenal) -27 goli
04/05 Henry(Arsenal) -25 goli
03/04 Henry(Arsenal) -30 goli
02/03 Nistelrooy(Man United) -25 goli
01/02 Henry(Arsenal) -24 gole
00/01 Hasselbaink(Chelsea) -23 gole

Ta statystyka pokazuje jak wielkim piłkarzem był Thierry Henry.Zdobyć 4 razy koronę króla strzelców BPL i to 3 razy pod rząd to wielkie osiągnięcie i długo nikt tego nie poprawi.Żałuję że Francuz nie przyszedł do nas 2 lata wcześniej .

0

Elisa Mouliaa ,zapamiętałem (Jak mógłbym zapomnieć)

1

Po co w takim meczu zajeżdżać Busiego ?

0

Masip-Adriano,Bartra,Vermaelen,Mathieu,-Samper,Rakitić,Kaptoum(Czy jakoś tak),-Suarez,Munir,Sandro

13

Twarz Iriny ? Ruska ,sztuczna,malowana lala

1

Ta z piętki ?

0

Już się chyba zaczął ,bo sąsiedzi te świeczniki wystawiają

3

#Ciekawostki
W związku z tym że nie miałem danych o wszystkich królach strzelców Ekstraklasy 21 wieku ,postanowiłem że jeszcze dzisiaj obskoczymy BundesLige w 21 wieku i ich królów strzelców
14/15 Meier(Eintracht) -19 goli
13/14 Lewandowski(Dortmund) -20 goli
12/13 Kiesling(Leverkusen) -25 goli
11/12 Huntelaar(Schalke) -29 goli
10/11 Gomez(Bayern) -28 goli
09/10 Dzeko(Wolfsburg) -22 gole
08/09 Grafite(Wolfsburg) -28 goli, co ciekawe rozegrał on 25 gier
07/08 Toni(Bayern) -24 gole
06/07 Gekas(VfL Bochum) -20 goli
05/06 Klose(Werder) -25 goli
04/05 Mintal(Nurnberg) -24 gole
03/04 Ailton(Werder) -28 goli
02/03 Elber(Bayern) -21 goli
01/02 Max(Munchen) -18 goli
00/01 Sand(Schalke) -22 gole

1

Zinedine Zidane,Andrij Schevhenko i Ryan Giggs

0

#Ciekawostka
Jak zaczynam to i skończę po wczorajszej Serie A dziś przychodzi czas na Polską Ekstraklasę ,czyli królowie strzelców w 21 wieku naszej kochanej Ekstraklasy
14/15 Wilczek(Piast) -20 goli
13/14 Robak(Pogoń) -22 gole
12/13 Demjan(Podbeskidzie) -14 goli
11/12 Rudnevs(Lech) -22 gole
10/11 Frankowski(Jagiellonia) -14 goli
09/10 Lewandowski(Lech) -18 goli
08/09 Brożek(Wisła) -19 goli
07/08 Brożek(Wisła) -23 gole
06/07 Reiss(Lech) -15 goli
05/06 Piechna(Korona) -21 goli
04/05 Frankowski(Wisła) -25 goli
03/04 Żurawski(Wisła) -20 goli
02/03 Svitlica(Legia) -24 gole
Dalej już niestety zabrakło danych
Myślę że w tym sezonie Nikolić pobiję 25 goli z sezonu 04/05 Tomka Frankowskiego

1

Nie założyła stanika,ale z tego co kojarzę to ona gra w Hiszpańskich telenowelach 18 + .Zapytasz skąd wiem ? po tym jak ją zobaczyłem wpisałem jej nazwisko w google i mi wyskoczyły seriale w których grała wszedłem w te seriale i tam były zdjęcia z nią w roli głównej itd

1

W tej drugiej najładniejsza

0

Jak nazywa się ta prezenterka co trzy razy kreacje zmieniała ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?