BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Komentatorzy już podniecają się grą Realu na tle Getafe
12
kto obejrzy ???
11
Kolega DERLIS napisał ,że jego zdaniem LM wygra Bayern,oczywiście możesz mieć swoje zdanie ,ale Bayern klepie w dupe samych ogórków tak jak w tamtym sezonie.Klepał ich dopóki nie przyszedł dwumecz z nami,resztę historii doskonale znamy.
4
Zawsze musi być ten "pierwszy" raz
24
Dani Alves zdobył z Barceloną 3 razy Ligę Mistrzów ,3 Razy z innym numerem
2008/2009 -20
2010/2011 -2
2014/2015 -22
Teraz zmienił numer na 6 ,If you know what I mean
1
Myślę że okrągłe 0
5
Jutro Mateu Lahoz zadebiutuje w barwach Realu Madryt!!!!,mówi się że będzie on grał z numerem 11 na plecach .
1
I poszło się ebać
0
Są już składy
0
za jakim klubem z Polski jesteście ,Ja jestem za Pogonią Szczecin ponieważ najbliżej mam do Szczecina
0
Cytowałem słowa piosenki Dissblatera,Jestem prawie pewny w głębi duszy o tym wiem że na koniec sezonu do trofeum Barcy nic nie doda się
0
Druga bramka Nikolicia w sumie ma ich 19 w 18 meczach ,to więcej niż 1 bramka na mecz.Jestem prawie pewny w głębi duszy o tym wiem że na koniec sezonu Węgier pobije Frankowskiego
0
Gdyby system transferowy się nie zmienił to max 40 milionów ale niestety przez szejków to gdzieś koło 75 by musieli wyłożyć
6
Mamy 18 bramkę w 18 meczu Nikolića ,Przypominam że rekord Ekstraklasy to 25 bramek Tomka Frankowskiego z sezonu 04/05
1
Dimitar nie był królem strzelców PL zajmował najwyżej miejsca na podium
0
Większej głupoty Ci dziennikarze nie mogli wymyślić
13
Jackson Martinez,Luciano Vietto,Griezman Po co im ten psychopata
12
#Ciekawostka
No i w końcu Liga Angielska ,w skrócie królowie strzelców BPL w 21 wieku
14/15 Aguero(Man City) -26 goli
13/14 Suarez(Liverpool) -31 goli
12/13 Van Persie(Man United) -26 goli
11/12 Van Persie(Arsenal) -30 goli
10/11 Tevez(Man City) -20 goli
09/10 Drogba(Chelsea) -29 goli
08/09 Nicolas Anelka(Chelsea) -19 goli
07/08 Cristiano(Man United) -31 goli
06/07 Drogba(Chelsea) -20 goli
05/06 Henry(Arsenal) -27 goli
04/05 Henry(Arsenal) -25 goli
03/04 Henry(Arsenal) -30 goli
02/03 Nistelrooy(Man United) -25 goli
01/02 Henry(Arsenal) -24 gole
00/01 Hasselbaink(Chelsea) -23 gole
Ta statystyka pokazuje jak wielkim piłkarzem był Thierry Henry.Zdobyć 4 razy koronę króla strzelców BPL i to 3 razy pod rząd to wielkie osiągnięcie i długo nikt tego nie poprawi.Żałuję że Francuz nie przyszedł do nas 2 lata wcześniej .
0
Elisa Mouliaa ,zapamiętałem (Jak mógłbym zapomnieć)
1
Po co w takim meczu zajeżdżać Busiego ?
0
Masip-Adriano,Bartra,Vermaelen,Mathieu,-Samper,Rakitić,Kaptoum(Czy jakoś tak),-Suarez,Munir,Sandro
13
Twarz Iriny ? Ruska ,sztuczna,malowana lala
1
Ta z piętki ?
0
Już się chyba zaczął ,bo sąsiedzi te świeczniki wystawiają
3
#Ciekawostki
W związku z tym że nie miałem danych o wszystkich królach strzelców Ekstraklasy 21 wieku ,postanowiłem że jeszcze dzisiaj obskoczymy BundesLige w 21 wieku i ich królów strzelców
14/15 Meier(Eintracht) -19 goli
13/14 Lewandowski(Dortmund) -20 goli
12/13 Kiesling(Leverkusen) -25 goli
11/12 Huntelaar(Schalke) -29 goli
10/11 Gomez(Bayern) -28 goli
09/10 Dzeko(Wolfsburg) -22 gole
08/09 Grafite(Wolfsburg) -28 goli, co ciekawe rozegrał on 25 gier
07/08 Toni(Bayern) -24 gole
06/07 Gekas(VfL Bochum) -20 goli
05/06 Klose(Werder) -25 goli
04/05 Mintal(Nurnberg) -24 gole
03/04 Ailton(Werder) -28 goli
02/03 Elber(Bayern) -21 goli
01/02 Max(Munchen) -18 goli
00/01 Sand(Schalke) -22 gole
1
Zinedine Zidane,Andrij Schevhenko i Ryan Giggs
0
#Ciekawostka
Jak zaczynam to i skończę po wczorajszej Serie A dziś przychodzi czas na Polską Ekstraklasę ,czyli królowie strzelców w 21 wieku naszej kochanej Ekstraklasy
14/15 Wilczek(Piast) -20 goli
13/14 Robak(Pogoń) -22 gole
12/13 Demjan(Podbeskidzie) -14 goli
11/12 Rudnevs(Lech) -22 gole
10/11 Frankowski(Jagiellonia) -14 goli
09/10 Lewandowski(Lech) -18 goli
08/09 Brożek(Wisła) -19 goli
07/08 Brożek(Wisła) -23 gole
06/07 Reiss(Lech) -15 goli
05/06 Piechna(Korona) -21 goli
04/05 Frankowski(Wisła) -25 goli
03/04 Żurawski(Wisła) -20 goli
02/03 Svitlica(Legia) -24 gole
Dalej już niestety zabrakło danych
Myślę że w tym sezonie Nikolić pobiję 25 goli z sezonu 04/05 Tomka Frankowskiego
1
Nie założyła stanika,ale z tego co kojarzę to ona gra w Hiszpańskich telenowelach 18 + .Zapytasz skąd wiem ? po tym jak ją zobaczyłem wpisałem jej nazwisko w google i mi wyskoczyły seriale w których grała wszedłem w te seriale i tam były zdjęcia z nią w roli głównej itd
1
W tej drugiej najładniejsza
0
Jak nazywa się ta prezenterka co trzy razy kreacje zmieniała ?