BarcelonaVeB
Dołączył/a: październik 2013
Barlinek
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kuźwa jak ja dawno takiego brzydkiego meczu nie oglądałem
0
a najlepsze jest to że jutro derby Barcelony,Arda lub Aleix będą mogi grać ?
0
Cały misterny plan w pizdu
0
Zapomniałem o nim jak zadawałem pytanie .Ale zapewne chodzi o Zlatana.
0
kto był tą 9, Ronaldo ?
0
Eto'o to była ,,9" z krwi i kości a Luis gdyby musiał zagrałby dobrze na ,,10"
1
Najbardziej boli to że w meczu z Interem w ostatnich sekundach gola na 2:0 dla nas strzelił Bojan i ten gol był poprawny a sędzie nie zaliczył
0
Jaka porażka Barcy was najbardziej bolała bo mnie ta z Interem Mourinho w półfinale LM w sezonie 09/10 i z Chelsea 11/12
4
Ter Stegen -2:3 z Bayernem
0
ja mam nick PLKSewciu ,ale nie zagram teraz bo w WG gram ze znajomym
0
Na Denisa bym nie liczył
0
w Fifie się fajnie rozwija ;)
0
nie w NC+
0
mam aktualnie skład z Ligi Tureckiej (testuję Naniego i Ryśka) ale też 150 k na koncie
0
Jest ktoś chętny na mecz o coinsy w Fifie 16 platforma PS4
0
to twój skład ? jak tak to na czym grasz
0
Ozil do asysty dokłada jeszcze gola ,w niesamowitej formie jest Niemiec
0
To 16 asysta Niemca w tym sezonie BPL ,rekord należy do Henry'ego 20 asyst(?) .
0
W ciemno strzelam ,że przy golu Gabriela Paulisty asystował Mesut
0
6 milionów Euro rocznie ale nie jestem pewny
0
nie jest to alkohol więc pewnie możesz
0
Ma ktoś jeszcze PS4
0
Podawać PSN zakupiłem PS+ i mogę grać
7
Tak się przyjęło ,mam pisać #Zestawienie ,młodsi kibice na pewno nie wiedzą że w 93 wygrała Marsylia :)
10
Komentarz usunięty
1
Fabinho z Monaco
0
Mourinho wyrzucony z Chelsea !!!!!!!!!!!!!!
0
to było pytanie ,zapomniałem dać ?
0
Arda będzie mógł grać na KMŚ
2
Komentarz usunięty