1

Kuźwa jak ja dawno takiego brzydkiego meczu nie oglądałem

0

a najlepsze jest to że jutro derby Barcelony,Arda lub Aleix będą mogi grać ?

0

Cały misterny plan w pizdu

0

Zapomniałem o nim jak zadawałem pytanie .Ale zapewne chodzi o Zlatana.

0

kto był tą 9, Ronaldo ?

0

Eto'o to była ,,9" z krwi i kości a Luis gdyby musiał zagrałby dobrze na ,,10"

1

Najbardziej boli to że w meczu z Interem w ostatnich sekundach gola na 2:0 dla nas strzelił Bojan i ten gol był poprawny a sędzie nie zaliczył

0

Jaka porażka Barcy was najbardziej bolała bo mnie ta z Interem Mourinho w półfinale LM w sezonie 09/10 i z Chelsea 11/12

4

Ter Stegen -2:3 z Bayernem

0

ja mam nick PLKSewciu ,ale nie zagram teraz bo w WG gram ze znajomym

0

Na Denisa bym nie liczył

0

w Fifie się fajnie rozwija ;)

0

nie w NC+

0

mam aktualnie skład z Ligi Tureckiej (testuję Naniego i Ryśka) ale też 150 k na koncie

0

Jest ktoś chętny na mecz o coinsy w Fifie 16 platforma PS4

0

to twój skład ? jak tak to na czym grasz

0

Ozil do asysty dokłada jeszcze gola ,w niesamowitej formie jest Niemiec

0

To 16 asysta Niemca w tym sezonie BPL ,rekord należy do Henry'ego 20 asyst(?) .

0

W ciemno strzelam ,że przy golu Gabriela Paulisty asystował Mesut

0

6 milionów Euro rocznie ale nie jestem pewny

0

nie jest to alkohol więc pewnie możesz

0

Ma ktoś jeszcze PS4

0

Podawać PSN zakupiłem PS+ i mogę grać

7

Tak się przyjęło ,mam pisać #Zestawienie ,młodsi kibice na pewno nie wiedzą że w 93 wygrała Marsylia :)

10

Komentarz usunięty

1

Fabinho z Monaco

0

Mourinho wyrzucony z Chelsea !!!!!!!!!!!!!!

0

to było pytanie ,zapomniałem dać ?

0

Arda będzie mógł grać na KMŚ

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?