Barcelonista0609
Dołączył/a: grudzień 2017
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry dzień wszystkim. Mam pytanie nie wiecie czy na oficjalnym kanale Barcy na Youtube będzie transmitowany dzisiejsze spotkanie?
1
Mogli kur.. jeszcze zadać pytanie kto był zamachowcem...
9
Jak dla mnie póki co Arthur MVP, to jaki on ma klej w bucie to jest ogień! Ogólnie dzisiejsza gra naprawdę mi się podoba i w końcu taką Barcelonę można oglądać! Vamos panowie byle tak dalej !
7
Vidal to typowy zadaniowec i myślę że wpuszczanie go na ostatnie 5-10 min to dobre rozwiązanie. A co do Arthura no sorki ale za kogo miał wejść przy niebezpiecznym rezultacie 1-0 ?
2
No wszystko pięknie ładnie, ale co to ma do rzeczy ? Bo zbytnio nie rozumiem.
1
W 10 gramy ?
0
Chodzi mu pewnie o Denisa
0
Jaki kur.. Malcolm! Ludzie tak ciężko pojąć że pisze się MALCOM
2
I takie coś uwielbiam, młody, utalentowany zawodnik. Transakcja szybko przebiegła i to się ceni a nie jakieś zwlekanie i kwestia godzin. Podoba mi się ten transfer!
3
Rezygnujesz z Munira ale w kadrze jest ?
1
Ale gdyby tak to Legia wydała te 1 milion euro to by walczyli o wyjście z grupy LM nie? ;)
12
Wystarczy spojrzeć na pozycję w drabince, to się dowiesz.
2
A ten Tomasz Kroos gdzie gra?
0
Fabio Cannavaro ;)
0
Tak
0
Alena nawet na dobre nie zagościł w pierwszy zespole ale od razu ma dostać nr po legendzie... bez przesady. Ten numer powinien być zastrzeżony przez lata. A Coutinho to nie jego zastępca lecz kolejna gwiazda w naszym składzie.
0
Dla mnie niech będzie jakaś odmiana w końcu. Ja jestem za Houston w tym roku. Więc chciałbym finał Boston - Houston.
3
Człowieku każdy przeciętny kibic wie co to znaczy ! Jak masz problem z tłumaczeniem to weź na tłumacza KOPIUJ WKLEJ i ci przetłumaczy...
3
A tobie przydały by się jakieś korepetycje z języka polskiego, jak poprawnie składać zdania.
0
Wedle mnie pewnie jakiś drobny uraz po Sevilly :)
4
Jesteś tego pewien ? Ta decyzja może kompletnie odmienić twoje życie...
0
To dowiedz się i zaś daj znać jakby co.
1
Taa Verratti gdzie w najważniejszych meczach najbardziej zawodzi i dostaje za głupotę czerwo...
19
Heh ale się uśmiałem.
27
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Ale człowieku co się spinasz ? Ja mam swoje zdanie ty masz swoje. Piłka jest nieobliczalna, nie wiesz jakby wyglądała gra bez Busiego. La liga a Liga mistrzów to inny poziom. Roma musiała coś pokazać by zajść aż do ćwierćfinału i trzeba uważać i dlatego Valverde wystawił najmocniejszy skład gdzie jest Busi tyle. Woli dmuchać na zimne niż zaś mieć pełne gacie niepotrzebnie.
0
Busquets to trzon zespołu i bez niego gra wygląda zupełnie inaczej. Suarez ma swoje momenty dobre i złe ale w każdym momencie może wypalić. To że od 2 meczy bramki nie strzelił to na ławkę? Proszę Cię. Dwie bramki można dostać w każdej chwili na początku jaki na końcu. Przypomnę nas z Sevilla.
4
Ludzie Valverde wystawia praktycznie najmocniejszy skład A wy placzecie że nie ma rotacji ? Może byśmy dostali dwa szybkie ciosy na początku meczu i wynik niepewny. Zaś by się znaleźli pewnie jacyś Janusze co by płakali że nie ma najmocniejszej 11. Jak dobrze że to Valverde i jego sztab decyduje o składzie...
6
Jaracie się Arsenalem, Lazio - Salzburg to jest meczycho :D Mega mecz, jeden z najlepszych w tej edycji LE :)
0
Dobrze że to Valverde jest trenerem, mamy wynik to chyba logiczne że Gomes jest bardziej przydatny w obronie