1

Widziałeś wskaźniki wiatru w jaką stronę powiewaly?

15

Nie rozumiem niektórych co płaczą nad tym że Sedlak puścił Freitaga w takich warunkach. W drugim skoku miał dobre warunki gdzie po nim młody Japończyk udowodnił że można odlecieć. Już tak nie wylewajcie żalów, podobna sytuacja jak ze Stochem w Zakopanym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie zapominaj że oprócz tych zespołów co wymieniłeś jest jeszcze Juventus co na tą chwilę jest w lepszej formie od Realu, nieobliczalny Liverpool czy też Man Utd gdzie mogą jeszcze namieszać. Realu nie będzie nawet w półfinale. A i jeszcze Tottenham gdzie z Juve będzie mega ciekawy mecz i już raz dali Realowi lekcje twardej gry

0

Jeżeli nie odpadna z PSG to nie będzie ?

3

No Real zróbcie jakieś transfery. Bo ten sezon może być stracony.


EDIT: Już jest stracony

1

Ronaldo też zdjął ;)

0

W pierwszej kolejności z Getafe dałbym szansę Minie :)

0

Dlaczego Vidala ? Podaj jakiś sensowny powód. Widać w nim zaangażowanie pokazywanie się do gry. Dobra współpraca z Roberto więc nie widzę podstaw żeby go zdejmować.

0

Obie strzelą :)

1

Zaraz Igrzyska i to jest na pierwszym planie a nie kryształowa kula.

1

Warunki nie dopisały Stoch sobie nie poradził. Okej zdarza ale czego wy przezywacie jak Hula prowadzi i może to wygrać bo sznase na drugą serię są małe. SKOKI TO NIE TYLKO STOCH

1

Zobacz na meczykach

8

Po gran derbi byłem pewien że nie ma większego kretyna niż Ramos. Myliłem się.
MVP dzisiejszego meczu wędruje do pana Lahoza.

1

Jest gotowy do gry niech wchodzi, w Anglii miał tak co mecz.

0

Jakim cudem jak dzisiaj jego pożegnanie ?

1

Mam pytanie Zidane nadal klaszcze ?

6

Legendy głoszą że Zidane przestał kiedyś klaskac.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No to chyba potrzebujesz okularów.

3

Jeszcze " znakomity " transfer Czyhrynskiego bodajże za 25 mln :)

1

Ale czy ja powiedziałem gdzieś że powinni brać z nich przykład ?stwierdziłem że bez względu na to jak wyglądają należy im się szacunek.

0

Spójrz na Higuaina jak wygląda. Jakby nie był profesjonalistą to by inne zespoły się nim nie interesowały

60

Ludzie weźcie się ogarnijcie z tymi komentarzami na Turana typu Turek, Kebab itd. To jest też zawodnik, profesjonalista a nie jakieś ścierwo, przypomnijcie sobie gdy Neymar był kontuzjowany to kto godnie go zastepowal strzelając bramki i notując asysty. Teraz nie mieści się w hierarchii Valverde i tyle.

1

Jak tego Kutinio nie można nie lubić. Mega pozytywny człowiek :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A może nie myślisz ?

0

Hmm właśnie w Hiszpanii, teraz to cień zawodnika z przeblyskami i na jakiej podstawie go ściągać. To że mało kosztuje ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?