Barcelonista0609
Dołączył/a: grudzień 2017
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widziałeś wskaźniki wiatru w jaką stronę powiewaly?
15
Nie rozumiem niektórych co płaczą nad tym że Sedlak puścił Freitaga w takich warunkach. W drugim skoku miał dobre warunki gdzie po nim młody Japończyk udowodnił że można odlecieć. Już tak nie wylewajcie żalów, podobna sytuacja jak ze Stochem w Zakopanym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie zapominaj że oprócz tych zespołów co wymieniłeś jest jeszcze Juventus co na tą chwilę jest w lepszej formie od Realu, nieobliczalny Liverpool czy też Man Utd gdzie mogą jeszcze namieszać. Realu nie będzie nawet w półfinale. A i jeszcze Tottenham gdzie z Juve będzie mega ciekawy mecz i już raz dali Realowi lekcje twardej gry
0
Jeżeli nie odpadna z PSG to nie będzie ?
3
No Real zróbcie jakieś transfery. Bo ten sezon może być stracony.
EDIT: Już jest stracony
1
Ronaldo też zdjął ;)
0
W pierwszej kolejności z Getafe dałbym szansę Minie :)
0
Dlaczego Vidala ? Podaj jakiś sensowny powód. Widać w nim zaangażowanie pokazywanie się do gry. Dobra współpraca z Roberto więc nie widzę podstaw żeby go zdejmować.
0
Obie strzelą :)
1
Zaraz Igrzyska i to jest na pierwszym planie a nie kryształowa kula.
1
Warunki nie dopisały Stoch sobie nie poradził. Okej zdarza ale czego wy przezywacie jak Hula prowadzi i może to wygrać bo sznase na drugą serię są małe. SKOKI TO NIE TYLKO STOCH
0
Nie wiem czy było ale wrzucam :D
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/ronaldo_zdradzil_cel_realu_na_trwajacy_sezon/110852
1
Zobacz na meczykach
8
Po gran derbi byłem pewien że nie ma większego kretyna niż Ramos. Myliłem się.
MVP dzisiejszego meczu wędruje do pana Lahoza.
1
Jest gotowy do gry niech wchodzi, w Anglii miał tak co mecz.
0
Jakim cudem jak dzisiaj jego pożegnanie ?
1
Mam pytanie Zidane nadal klaszcze ?
6
Legendy głoszą że Zidane przestał kiedyś klaskac.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No to chyba potrzebujesz okularów.
3
Jeszcze " znakomity " transfer Czyhrynskiego bodajże za 25 mln :)
2
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/czasem_nawet_spadajaca_gwiazdka_jest_bezsilna/109201
Ludzie są okrutni :D
1
Ale czy ja powiedziałem gdzieś że powinni brać z nich przykład ?stwierdziłem że bez względu na to jak wyglądają należy im się szacunek.
0
Spójrz na Higuaina jak wygląda. Jakby nie był profesjonalistą to by inne zespoły się nim nie interesowały
60
Ludzie weźcie się ogarnijcie z tymi komentarzami na Turana typu Turek, Kebab itd. To jest też zawodnik, profesjonalista a nie jakieś ścierwo, przypomnijcie sobie gdy Neymar był kontuzjowany to kto godnie go zastepowal strzelając bramki i notując asysty. Teraz nie mieści się w hierarchii Valverde i tyle.
1
Jak tego Kutinio nie można nie lubić. Mega pozytywny człowiek :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A może nie myślisz ?
0
Hmm właśnie w Hiszpanii, teraz to cień zawodnika z przeblyskami i na jakiej podstawie go ściągać. To że mało kosztuje ?