Barcelonista0609
Dołączył/a: grudzień 2017
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Brusu Ten klub staje sie zwykłym memem... Żenada
3
@joloskyy Koledze chodzi o to, że Boyata już miał żołtą
3
@masq Interesuje się klub z Livepoolu jak już, a nie sami The Reds ;)
6
Ewidentny karny... po chu... ten var
13
Warto dodać, że w rewanżu City ma duże wzmocnienie w postaci braku Mendyego :D
0
@neymarjr_143 no to że jak zwykle sędziowie są ślepi i za takie lądowanie na taką odległość dawaja noty po 19.0 więc to jest totalna kpina.
0
@FafitFCB Najlepszy transfer Interu ostatnich lat, Eriksen :D
3
@KamQiX Dziękuję za zalecenia, bo faktycznie szybko poszło w tym Tie Breaku.
1
Calma, calma mistrz właśnie się obudził i ma się zdrów. Novak dajesz! :D
9
@Messibestplayerintheworld Ja ludzie nie wiem co wy macie do tego Griezmanna bramki, asysty z nie swojej pozycji się same wzięły? jedno wielkie XD do tych co go hejtuja.
0
@student97r Jak myślisz pomimo meczu zeszłej nocy LAC wygrają dziś w nocy w Atlancie?
0
Jak to jest że w meczu z 3 ligowcem, nie mamy środka pola ! No jak?!
0
Krzysiu chyba na dłużej pogrzeje ławeczke :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Halo bukmacherzy, co sądzicie o takim zestawieniu na dzisiaj.
Sampdoria Lecce 1
Stal Mielec Pogoń Szczecin 2
Mechelen St. Truiden 1
R.Sociedad Levante 1
A. Bilbao Espanyol 1
Za 10 zł 170 do wyciągnięcia.
3
Szczerze mówiąc byłem jedną z tych osób co nie chciały powrotu Neymara w nasze szeregi, ale po tym co zobaczyłem wczoraj jak gramy w ofensywie, naprawdę szybko zmieniłem zdanie. Tak wiem to pierwszy mecz sezonu i ciężko cokolwiek ocenić, ale jeżeli tak ma wyglądać nasza gra pod nieobecność Leo to proszę Ney wróć!
17
Rezerwowym składem półfinał, te słowa nasuwają się same na język... Jesteśmy najlepsi na świecie! Jestem szczęśliwy że żyje właśnie w takich czasach, w czasach dominacji w siatkówce! POLSKA!!!
20
Można powiedzieć wprost siatkówka to jest nasz sport narodowy! Jestem po prostu dumny z tych chłopaków, aż ciarki mnie przechodzą jak ich oglądam! Polska !!
0
Przecież tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić.
1
Vidal pauzuje ;)
1
Powiem tak, VAR to dobra rzecz i bardzo przydatna, ale jeżeli nie umie się z niego korzystać a tym bardziej sedziowac no to sroki ale wałki cały czas będą...
0
Witam, byłby ktoś skłonny opisać mi kto wyróżnił się w dzisiejszym meczu oprócz Leo ? Z góry dzięki.
0
W przeciwieństwie do Ciebie nie siedzę cały czas w sekcji komentarzy i nie patrzę co, kto i jak pisze, więc zluzuj majty. Napisałem to co chciałem.
0
Nie wiem dlaczego, ale zawsze tragedię związane z piłką chwytają mnie za serce i łezka w oku się kręci... Młody chłopak leciał spełniać swoje marzenia... Pokój jego duszy (*)
0
Messi, Suarez, Dembele, Coutinho, Malcom. To choćby będziesz miał de Jonga inwestycje w przyszłość. Dziękuję.
0
O kurła Jerome do nas przeszedł? Kiedy? xD
0
Przegrywamy 2-1 w beznadziejnym stylu a Ty piszesz że awans raczej pewny xD Dodam że nie takie mecze oglądałem, ale póki co to Levante ma awans i wszystko może się zdarzyć kolego, piłka jest nieobliczalna. Trochę więcej pokory dla rywali ;)
6
Hehe Ty to naprawdę agent jesteś xD
2
Dziękuję i wzajemnie.
9
A dlaczego nie ?