Barcelonista0609
Dołączył/a: grudzień 2017
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spójrz na statystyki ;) To nie oznacza żeby go od razu kupować i dawać pensje na poziomie 300 tyś, w przeciwieństwie do niego Denis i Alena są młodymi perspektywicznymi graczami.
0
Masz rację dzisiaj. W 3/4 meczów Niemiec chodzi po boisku i przypomina cień piłkarza. Po co nam zawodnik z wiekiem i małymi przebłyskami? Nie lepiej stawiać na Denisa czy Alene pomyśl logicznie.
0
Kot - Kasai jak już ;)
0
To w takim razie jestem ciekaw jak zrobią system KO
0
Szczerze mam tą nadzieję gdzieś w środku że w końcu wypali ale gdy zobaczę oficjalke to wtedy uwierzę :D
13
Spekulacje, spekulacjami ja póki nie zobaczę oficjalki nie uwierze, wszystko biorę z dystansem.
0
Na jakiej podstawie i po co ?
0
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/transferowe_szalenstwo/108116
Po transferze Neymara kwoty stały się chore, transfer Pogby do Man Utd za ta pieniądze można powiedzieć że to była promocja.
0
Mnie w tym ksw jednynie zaskoczył Strachu a to co szpilka zrobił to potwierdza że jest zwykłym kryminalistą
12
Ten Pier****** Ramos to jakaś recydywa, koleś ma problem z psychiką i to powinno się leczyć. Jeszcze większe brawa dla sędziego nie dając czerwonej kartki w tej sytuacji. Jak cudownie się czyta płacz kibiców Realu. VAMOS !
0
Niech Ci ktoś przeczyta skoro nie potrafisz.
0
Sam dawno o nim nie słyszałem, nie wiem czy zmaga się z jakimś urazem czy po prostu jest pomijany przez Conte.
0
Może i się trochę spóźniłem ale według niektórych źródeł David Luiz jest już ponoć po słowie z Barceloną, a oni sami są bardzo zainteresowani go sprowadzeniem na Camp Nou, moim zdaniem za najlepszej formy jeden z najlepszych obrońców świata,nie wiem jakie jest wasze zdanie na ten temat, czy to plota czy może jednak jest coś na rzeczy.
1
Arsenal - Coutinho 0:1
0
2 kg Karpia lol
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/ladna_seria/107326
Takie coś się ceni.
0
Pewniaczków nigdy nie ma :D
0
No wiesz zarząd takich lubi.
0
Odnośnie Sergiego mówiło się o ewentualnym transferze do Realu, ale uważam że Sergi jest na tyle inteligentnym piłkarzem i ma w sercu Blaugrane że przedłużenie kontraktu jest kwestią czasu i z biegiem czasu stanie się kluczowym zawodnikiem pierwszego składu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Słyszeliście jakoby według" Marki " na liście życzeń Barcelony znalazł się Blind, mnie ten zawodnik kompletnie nie przekonuje, typowa zapchaj dziura. Sprowadzenie go do nas byłoby totalnym strzałem sobie w kolano.
0
Szkoda to w ogóle czytać... Następnym razem się tak nie rozpisuj.
1
Dokładnie jestem tego samego zdania, dopóki Rutkowski bedzie zarządzał Lechem to im sukcesy nie grożą, trochę taki Polski Arsenal ;D
0
Jest tu ktoś równie głupi jak ja i postawił na Lechie ? :D
0
Weź postaw na noc NBA ;)
1
Dzięki temu liga jest ciekawsza i już nie jest oddana jednemu czy dwóm klubom :)
0
Sam twój nick świadczy o tym że jesteś za Realem, powiedz mi jedno fanie futbolu w starciu Chelsea - Barcelona za kim jesteś ? Skoro ma zwyciężać piękno futbolu to chyba Barcelona czyż nie ?
1
Swoje żale może wylewaj gdzie indziej...
4
No chyba każdy na tej stronie jest za Paryżanami w tym spotkaniu, dziwne żeby było inaczej.