0

Spójrz na statystyki ;) To nie oznacza żeby go od razu kupować i dawać pensje na poziomie 300 tyś, w przeciwieństwie do niego Denis i Alena są młodymi perspektywicznymi graczami.

0

Masz rację dzisiaj. W 3/4 meczów Niemiec chodzi po boisku i przypomina cień piłkarza. Po co nam zawodnik z wiekiem i małymi przebłyskami? Nie lepiej stawiać na Denisa czy Alene pomyśl logicznie.

0

Kot - Kasai jak już ;)

0

To w takim razie jestem ciekaw jak zrobią system KO

0

Szczerze mam tą nadzieję gdzieś w środku że w końcu wypali ale gdy zobaczę oficjalke to wtedy uwierzę :D

13

Spekulacje, spekulacjami ja póki nie zobaczę oficjalki nie uwierze, wszystko biorę z dystansem.

0

Na jakiej podstawie i po co ?

0

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/transferowe_szalenstwo/108116
Po transferze Neymara kwoty stały się chore, transfer Pogby do Man Utd za ta pieniądze można powiedzieć że to była promocja.

0

Mnie w tym ksw jednynie zaskoczył Strachu a to co szpilka zrobił to potwierdza że jest zwykłym kryminalistą

12

Ten Pier****** Ramos to jakaś recydywa, koleś ma problem z psychiką i to powinno się leczyć. Jeszcze większe brawa dla sędziego nie dając czerwonej kartki w tej sytuacji. Jak cudownie się czyta płacz kibiców Realu. VAMOS !

0

Niech Ci ktoś przeczyta skoro nie potrafisz.

0

Sam dawno o nim nie słyszałem, nie wiem czy zmaga się z jakimś urazem czy po prostu jest pomijany przez Conte.

0

Może i się trochę spóźniłem ale według niektórych źródeł David Luiz jest już ponoć po słowie z Barceloną, a oni sami są bardzo zainteresowani go sprowadzeniem na Camp Nou, moim zdaniem za najlepszej formy jeden z najlepszych obrońców świata,nie wiem jakie jest wasze zdanie na ten temat, czy to plota czy może jednak jest coś na rzeczy.

1

Arsenal - Coutinho 0:1

0

2 kg Karpia lol

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

0

Pewniaczków nigdy nie ma :D

0

No wiesz zarząd takich lubi.

0

Odnośnie Sergiego mówiło się o ewentualnym transferze do Realu, ale uważam że Sergi jest na tyle inteligentnym piłkarzem i ma w sercu Blaugrane że przedłużenie kontraktu jest kwestią czasu i z biegiem czasu stanie się kluczowym zawodnikiem pierwszego składu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Słyszeliście jakoby według" Marki " na liście życzeń Barcelony znalazł się Blind, mnie ten zawodnik kompletnie nie przekonuje, typowa zapchaj dziura. Sprowadzenie go do nas byłoby totalnym strzałem sobie w kolano.

0

Szkoda to w ogóle czytać... Następnym razem się tak nie rozpisuj.

1

Dokładnie jestem tego samego zdania, dopóki Rutkowski bedzie zarządzał Lechem to im sukcesy nie grożą, trochę taki Polski Arsenal ;D

0

Jest tu ktoś równie głupi jak ja i postawił na Lechie ? :D

0

Weź postaw na noc NBA ;)

1

Dzięki temu liga jest ciekawsza i już nie jest oddana jednemu czy dwóm klubom :)

0

Sam twój nick świadczy o tym że jesteś za Realem, powiedz mi jedno fanie futbolu w starciu Chelsea - Barcelona za kim jesteś ? Skoro ma zwyciężać piękno futbolu to chyba Barcelona czyż nie ?

1

Swoje żale może wylewaj gdzie indziej...

4

No chyba każdy na tej stronie jest za Paryżanami w tym spotkaniu, dziwne żeby było inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?