Barcelonista0609
Dołączył/a: grudzień 2017
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z taką analiza to szukaj pracy gdzieś w telewizji bo bardzo wszystkim pomogłeś...
0
No Swansea też musi walczyć tylko 3 pkt przewagi nad strefą spadkową. Tu bym zostawił tak jak jest.
0
Ludziska jak myślicie dobry kupon ?
Leganes - Valencia 2
Malaga - Villarreal 2
Anderlecht - Gent 1
Werder - Eintracht obie strzela
Heracles - Heerenveen obie strzela
Za 10 zł, 200 do wyjecia
4
A tak z czystej ciekawości zapytam. To gdzie chciałaś napisać Alena, to 5 ? Kolego każdemu zdarzają się pomyłki i ktoś może nie wiedzieć z jakiej narodowości jest piłkarz ze swojego klubu xD
0
Ty to chyba w Barcelonie w jakimś sztabie pracujesz
4
Ci eksperci w c+ tak się spuszczają nad tą Chelsea że masakra. Jezu grają piłka Ale to my strzelamy bramki tyle.
0
Dopóki Wenger jest trenerem Arsenalu to tytuły im nie grożą :D
1
Trochę dziwne bo kolejny raz poza kadrą. To taki mecz w którym powinien dostać jakieś minuty, Dzięki za info ;)
0
Mam pytanie odnośnie Miny dlaczego nie jest powołany? Jakaś kontuzja czy po prostu decyzja Valverde ?
0
A czy odpowiadając na twój komentarz napisałem że ty chcesz wywalenia Paulinho.?
0
Ja was ludzie nie czaje. Tak niektórzy płaczą że Valverde wystawia Gomesa i że gra dno, nie nadaje się do nas poziom taki a nie inny a teraz po słabszym meczu Paulinho jak i całej Barcelony ludzie widzą go w podstawowym składzie. No przecież to jest paranoja.
0
Gomes zagrał by źle to chciałbyś Paulinho i Gomes out z Barcy. O mój Boże...
0
Za Paulinho będzie Gomes znając życie :D
0
Jeden z najlepszych meczów tej edycji LM jaki oglądam. W końcu faza pucharowa :D
0
To co on w sobie takiego ponad przeciętnego miał ? :D
1
A co on takiego osiągnął że nazywasz go wybitnym :D
0
Oboje metr dalej i są medale. Czekamy na dużą skocznie !
3
No chyba na tym polega gra w piłkę żeby pozwalać na grę kontaktową. W Anglii jest tak co mecz
16
Wszyscy zachwycają się meczem, ale jak na hiszpańskich sędziów całkiem dobre prowadzone zawody przez pana Mallenco. Jestem pod wrażeniem
0
Suarez, Kane, Lewandowski, Cavani, Icardi
0
Na wąsie ma więcej :D
0
Szczerze mówiąc, bardzo mnie cieszy że media w końcu przestały pisać o Dembele. Trenuje w spokoju bez żadnych obciążeń psychicznych że był tak drogi a łapie kontuzje. Z pewnością wróci silniejszy i jego forma będzie rosła.
0
W takim meczu gdzie wynik jest na styku nie czas na eksperymenty. Swoje minuty dostanie z Getafe
0
Nie no ty to jednak prawdziwy kibic
0
To są derby i raczej motywacji nie zabraknie z obu stron.
0
I o czym to ma świadczyć ? Żadna ciekawostka po prostu kopiuj wklej.
0
No niektórym żal dupe ściska i tyle.
0
Skoro na papierze są pod narty to nie widzę podstaw żeby go nie puścić a on miał 2 m/s pod narty
0
Jeju no po prostu są placzki i nic z tym nie zrobisz
1
Zapalily się dopiero jak on zaplalil zielone to co rozpedzony miał się cofnąć ?