0

Z taką analiza to szukaj pracy gdzieś w telewizji bo bardzo wszystkim pomogłeś...

0

No Swansea też musi walczyć tylko 3 pkt przewagi nad strefą spadkową. Tu bym zostawił tak jak jest.

0

Ludziska jak myślicie dobry kupon ?
Leganes - Valencia 2
Malaga - Villarreal 2
Anderlecht - Gent 1
Werder - Eintracht obie strzela
Heracles - Heerenveen obie strzela

Za 10 zł, 200 do wyjecia

4

A tak z czystej ciekawości zapytam. To gdzie chciałaś napisać Alena, to 5 ? Kolego każdemu zdarzają się pomyłki i ktoś może nie wiedzieć z jakiej narodowości jest piłkarz ze swojego klubu xD

0

Ty to chyba w Barcelonie w jakimś sztabie pracujesz

4

Ci eksperci w c+ tak się spuszczają nad tą Chelsea że masakra. Jezu grają piłka Ale to my strzelamy bramki tyle.

0

Dopóki Wenger jest trenerem Arsenalu to tytuły im nie grożą :D

1

Trochę dziwne bo kolejny raz poza kadrą. To taki mecz w którym powinien dostać jakieś minuty, Dzięki za info ;)

0

Mam pytanie odnośnie Miny dlaczego nie jest powołany? Jakaś kontuzja czy po prostu decyzja Valverde ?

0

A czy odpowiadając na twój komentarz napisałem że ty chcesz wywalenia Paulinho.?

0

Ja was ludzie nie czaje. Tak niektórzy płaczą że Valverde wystawia Gomesa i że gra dno, nie nadaje się do nas poziom taki a nie inny a teraz po słabszym meczu Paulinho jak i całej Barcelony ludzie widzą go w podstawowym składzie. No przecież to jest paranoja.

0

Gomes zagrał by źle to chciałbyś Paulinho i Gomes out z Barcy. O mój Boże...

0

Za Paulinho będzie Gomes znając życie :D

0

Jeden z najlepszych meczów tej edycji LM jaki oglądam. W końcu faza pucharowa :D

0

To co on w sobie takiego ponad przeciętnego miał ? :D

1

A co on takiego osiągnął że nazywasz go wybitnym :D

0

Oboje metr dalej i są medale. Czekamy na dużą skocznie !

3

No chyba na tym polega gra w piłkę żeby pozwalać na grę kontaktową. W Anglii jest tak co mecz

16

Wszyscy zachwycają się meczem, ale jak na hiszpańskich sędziów całkiem dobre prowadzone zawody przez pana Mallenco. Jestem pod wrażeniem

0

Suarez, Kane, Lewandowski, Cavani, Icardi

0

Na wąsie ma więcej :D

0

Szczerze mówiąc, bardzo mnie cieszy że media w końcu przestały pisać o Dembele. Trenuje w spokoju bez żadnych obciążeń psychicznych że był tak drogi a łapie kontuzje. Z pewnością wróci silniejszy i jego forma będzie rosła.

0

W takim meczu gdzie wynik jest na styku nie czas na eksperymenty. Swoje minuty dostanie z Getafe

0

Nie no ty to jednak prawdziwy kibic

0

To są derby i raczej motywacji nie zabraknie z obu stron.

0

I o czym to ma świadczyć ? Żadna ciekawostka po prostu kopiuj wklej.

0

No niektórym żal dupe ściska i tyle.

0

Skoro na papierze są pod narty to nie widzę podstaw żeby go nie puścić a on miał 2 m/s pod narty

0

Jeju no po prostu są placzki i nic z tym nie zrobisz

1

Zapalily się dopiero jak on zaplalil zielone to co rozpedzony miał się cofnąć ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?