Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld Ale też większe zespoły grają raczej ofensywny futbol nie licząc atletico
1
Prime Ozil czy prime De Bruyne? ja Ozila nie pamiętam na żywo z Realu jeszcze się nie interesowałem a De Bruyne to kot
1
Kuuurde nie mogę się doczekać meczu z Sevillą. Koeman dziękuje póki co że znowu mam radość z oglądania tego zespołu
1
ile Todibo meczy zagrał w Barcelonie? Pamietam go tylko z meczu z Interem i zagral bardzo dobrze
1
@Bocheno1 Dobra faktycznie było głupie co napisałem ale liczyłem na odejście Busqetsa i kupno obrońcy jakiegoś
1
@Ratamahatta Dobrze przekonaliście mnie przepraszam za moją poprzednią opinię masz rację
0
@Dominik125c no dobra faktycznie ale mogliby obronę wzmocnić i busquesta się pozbyć
0
Fajna ta rewolucja, taka niezbyt obfita
2
Od samego patrzenia mi się zimno robi :D
0
@kiper09 Okaż jakikolwiek szacunek... weź chociaż taczkę :D
1
Oby Puig zagrał w drugiej... brakuje mi go
0
Vinicius czy Rodrygo kto lepszy i dlaczego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
In Dembele We trust
0
@Janiama No niby tak, ja w sumie z własnych przeżyć Eto'o nie pamiętam :D
2
@Janiama nie żebym coś miał do Bundesligi ale w Bundeslidze dla jednej z najlepszych 9 ostatnich lat to nie wyczyn
0
@kaamil1910 Zgadzam się tryplet z interem i Barceloną to jednak nie byle co
0
@LeoMessi1994 inne profile zawodników, chciałbym obu ale chyba Pedri bo młodszy
0
Prime Lewandowski czy prime Eto'o
2
Ja tam z ocenianiem Fatiego wolę się powstrzymać, lepiej być przygotowanym niż się rozczarować. Oczywiście wierzę w niego całym sercem ale zachowajmy spokój, z Bojanem też tak było
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@maatiixx no to 1
0
@maatiixx zależy jaki jest lewy obrońca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dont give me hope
1
@PatrychoO smacznego :D
0
Pisze przemówienie z polskiego na dowolny temat wybrałem sytuacje w Barcelonie ktoś doradzi ? xD
0
@Ghotti oby nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mathew86 On nie ma słabszej nogi...