Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
5
@BarcaInfo Przydałby się znowu taki Messi
15
@Kurkmen Nie dostał xD
0
Co sądzicie o Williamie Salibie ?
1
Od kiedy według was Jest człowiek? Według mnie od poczęcia, ale kompromis na drodze którego aborcja była legalna w 3 przypadkach był bardzo dobrym rozwiązaniem, i nie wiem czemu to zmieniono
26
Dlaczego mój komentarz został usunięty? Zawierał treść :
- we bo ci gerber stygnie.
Złamałem jakiś punkt regulaminu czy coś?
1
Co uważacie o wczorajszym meczu? ja myślę że 2 połowa w naszym wykonaniu była bardzo solidna i ciekawa do oglądania
0
@horang Dobrze graliśmy, stwarzaliśmy szansę i skąd wiesz ile mam lat?
0
@Kwiatek67 Weszli najwcześniej jak mogli, powinni wyjść w podstawie, ale to osobna sprawa xD
0
Ale dobry ten Pacheco
0
So come on Martin Braithwaite...
5
A setien manitkę im zasadził... wniosek prosty xD
0
Ale co jak co sytuacje bramkowe umiemy sobie stwarzać
0
Pamiętajcie że my nie wiemy jaka jest sytuacja fizyczna Dembele. Może coś się stało, źle się poczuł. Jeśli jest zdrowy to faktycznie idiotyzmem było zdjęcie go
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Coutinho007 Pewnie tia, spodziewam się tego na pewno po @horang xD
1
@Coutinho007 Zgadzam się w 100 %
1
@Coutinho007 doobra bo już sie wystraszyłem xD
1
@Coutinho007 Powiedz że to ironia bo nie wyczymie xD
1
@horang Mi się już nie chce komentować...
0
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid Smacznego :D
15
Komentarz usunięty
1
@cules100pro Strasznie się ich ogląda
0
@Jersi @neeed ok, dziękuje. Zobaczyłem komentarz niżej i się zastanawiałem
0
Czy gdyby Barcelona chciała Garcie lub Depaya to nie może podpisać z nimi kontraktu w zime i mieć ich za darmo w lato?
3
Rodzynki to wytwór szatana. Change my mind
0
@badej60 heh pewien użytkownik tej strony
1
Jacy są najbardziej wartościowi twórcy na polskim yt? Według mnie Gargamel i Krzysztof Gonciarz :D
16
Boże chroń Dembele przed kontuzjami i playstation i będziemy mieli takiego grajka. Oby to był ten sezon