Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sila101 Fati< Dembele (w Fifie)
26
@mesqueunbarca heh no Pedri nie jest z La Masi
1
@matirix20 Że we wszystkich ligach trzymał równy poziom
2
@Hosh Zlatan jednak grał w wielu różnych ligach , utrzymuje się na topie od bardzo bardzo ,a Lewy tylko w Bundeslidze
0
@culesjasiules Wyprowadzanie piłki trochę u niego kuleje ale jak najbardziej.
5
Ibrahimovic czy Lewandowski w swoim prime? dość ciekawe porównanie, ale w mojej opinii Zlatan
0
@horang we bo ci gerber stygnie
2
@horang zobacz kompilacje Akcji Pedriego a chłopak ma 17 lat nie rozumiem jak można krytykować taki występ.
1
@horang I co z tego xD
5
@horang Słowo klucz: nieuznane
0
@Survier najlepiej całą 11 poniżej 21 roku życia nie?
2
Fati i Dest ostatnio grali cały czas a mają 17 i 18 lat, nie mogą grać w każdym meczu. Jeszcze przyjdzie na nich czas ;3
1
Jakim cudem jest 18 tysięcy zakażeń jak szkoły są zamknięte?
1
@Simon_1899 Zaplanowali to skurwy*yny
0
Kaczyński pewnie kazał Bartomeu podać się do dymisji bo trochę sprawa polityki ucichła, ten to ma łeb :D
0
@MemphisDepay00 Lech wałęsa w sensie?
0
@clyde ta...moze jeszcze Koeman wprowadzi puiga na boisko :D
3
@Kuczek Fake News @BarcaInfo a ma największą ilość polubień na stronie
1
Tak wszyscy krzyczą ***** *** a konfederacja i Kukiz 15 też złożyli ten wniosek, oczywiście popieram ale o konfederacji też by mogli pokrzyczeć :D
0
jaki obstawiacie wynik meczu z Juve?
6
Valverde> Setien i myślę że każdy się zgodzi
0
Wolę się nie śmiać bo jest klasyk w sobotę. Nie zapeszajcie bo karma wróci było tak z Cadiz
0
@czosnekfcb Ciężkie pytanie. Chyba Laporta
0
@Kwasiak98 no to mówię xD
1
@AmigoBlancos ...
0
@Abominacja Busquets to by się tu przydał...
0
taki Pazdan z 2016 by się przydał a nie jakieś średniaki
0
Messiemu tak brakuje Busquetsa że zastępuje go
6
@MesQueUnClub96 Zdecydowanie. Bez najmniejszych wątpliwości.
0
W sumie Roberto to geniusz. Przez tyle lat nikt nie jest go w stanie wygryźć ze składu Barcelony, jednego z najlepszych klubów w historii , a nikt dalej nie jest w stanie wygryźć tego średniaka( bo nim jest) ze składu. Fenomen.