Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ależ uderzył i to z prawej chyba
0
Co ten De Jong
0
Fajny ten z 5 młody ,perpektywiczny ,ma potencjał jak się nazywa ?
1
ależ Busi przejął, widać że pracował ostro ostatnio :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tbas no szczerze nie ale to nie ten poziom ,kapitan na wyższym poziomie powienien łapać za jaja i motywować ale faktycznie jak ja grałem to nie miało to znaczenia
0
@Barcza223 ***** nie działa xD
0
nowe zasady na la rambli ,żeby czytać dalej zostaw wszystkie zielone jakie masz miłego dnia
0
@tbas grałem xD
0
@MrCules a to swoją drogą xD
1
jak Busquets może mieć wyższą ocenę od Pique w fife ? xD
1
@Barca1992 ale to też ważny czynnik
21
@Janiama jak ty od la rambli
0
@Cwaniak4 Sorry pomyliłem się xD
0
@cules100pro Messi 93 Ronaldo 92
0
@Cave a Messiego ?
0
co sądzicie o ocenie ronaldo w fifie 20 ? ja w sumie nie wiem
0
@Kettger ok ,dzięki
0
Gdzie mógłbym obejrzeć wywiad z Messim z angielskimi napisami ?
1
@BorzyKrzys Jarmark lepszy ale grand prix też spk nawet
1
@Marik1234 wróciłem a ,,pszyrk''nie mam i dalej uważam tak samo chyba że użyłeś satyry i nie zrozumiałem to przepraszam
0
@Marik1234 Messi to największa legenda klubu i znaczy więcej niż przeciętny lalambrowicz taki jak ty ,ja czy wszyscy tutaj
1
@DonMatteo901 co do ****
2
0glądałem dzisiaj kompilacje leo z pierwszego meczu z liverpoolem ...jeszcze zatęsknimy za nim i ten dembele na końcu xD
0
Messi w końcu przyszedł na te testy ?
0
@Herato statystyki to nie wszystko ...on biegać nie umie już
0
Jak pod 30podjejdzie to sie doczeka moze
0
Czy gdyby leo mial mentalność na poziomie cr7 to bylby idelanym kapitanem ?bo tylko tego mu chyba brakuje ,mentalności zwycięzcy i charyzmy bo w kewestii umiejętności piłkarskich nikt nie ma do niego podjazdu
1
@DonAndrzejos popieram ale myślę żę jego świetność była też spowodowana Guardiolą
0
przybliżył by mi ktoś grę bernardo silvy? bo podoobno może w pomocy i na skrzydle czy może na jeszcze jajkichś innych pozycjach ? i jak się spisuje w city?i czy pasowałby do stylu blaugrany?