7

@pax Może ma mniejsze zadania defensywne od Koemana? Gra dobrze i pogódź sie z tym

2

ciekawe, w czym dzisiaj busquets jest lepszy od De Jonga @Rewolucja123 :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bocheno1 prędzej mokry sen wszystkich tutaj, a nie przewidywany skład

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Mam nadzieje, że Depay przyjdzie do nas w styczniu. Może nie jest to typowa 9, ale skrzydłowy i 10, a nawet jak nie wypali, to myślę, że zarobić kiedyś na nim będzie można :D

1

Nominuje @VamosRakieta za śmieszne wpisy

0

@Damiano27psk podobno na 3 tygodnie, więc zdąży :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest szansa, że Neymar nie zagra w meczu z Barceloną? Boje się co on by robił z naszą obroną

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kvothe07 Real, Lipsk gra naprawdę ładną piłkę, a Borussia ma wachania formy bardzi dużo, myślę, że szanse byśmy z nimi mieli

1

@LucasW123 No jakby, Prawy obrońca i pomocnik defensywny, to średnie porównanie

1

Griezmann wczoraj Zagrał ładnie, pokazywał się do gry, był aktywny, ale jednak zmarnował 2 setki, więc myślę, że 5 idealna ocena

2

@tbas Fajnie zagrał

3

W sytuacji z Mendym nie powinno być karnego? przytrzymał go tam nieładnie, i ręce poszły w ruch. Na Ronaldo to był faul ostatnio

0

@kewin W Meczu z Napoli w zeszłym sezonie? chyba, że gol Pique z dynamem do był rożny, bo nie pamiętam :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Ale do obrony się nie wraca, to co z tego, że kreuje nam grę i jest zazwyczaj najgroźniejszy zawodnikiem XD

0

@MESSIah16 Jak widać z mocnym rywalem potrafi, a inni nie potrafią stwarzać jekiegolwiek zagrożenia

5

@MESSIah16 Najlepszy zawodnik wczoraj, i jedyny stwarzający zagrożenie. Ronaldo grał ok, ale Messi lepiej. Proszę nie pisz już bzdur

0

@Triv44 żeby odpadł

0

Za ile byście sprzedali De Jonga do Bayernu? Ja nadal myślę, że to kawał zawodnika, pamiętam jak tutaj przyszedł za Valverde i grał naprawdę super, więc nie chciałbym żeby odchodził

0

@priest9999 Na skrzydle Messi niby był, ale i tak schodził do środka, więc aż takiej różnicy nie ma mi się wydaje, ale na prawym skrzydle mógłby grać, bo zazwyczaj i tak świetnie tam wygląda

0

@Criss18Barca Ale co oni mają do tego? jednak inne czasy,a piłkarzy nie kupuje się, aby grali na nie swojej pozycji

1

@priest9999 Ci piłkarze za Valverde mieli naprawdę dobrą formę. Miał najlepszego Messiego, Nadal dobrego Suareza i tą całą resztę. Teraz przyszli młodzi, więc sądzę, że Brak tych piłkarzy jest na pewno dużą dziurą

0

@Criss18Barca Czyli sugerujesz, że Griezmann, Coutinho, i właśnie De jong są słabi, bo nie potrafią grać na nie swoich pozycjach?

3

Naprawdę ktoś tęskni za Valverde? mam nadzieję, że to wszystko to ironia, której nie rozpoznaje. Valverde miał zdecydowanie lepszą kadrę a i tak gra wyglądała bardzo źle. Barcelone ze Koemana da się oglądać, i nawet we wczorajszym meczu można było dostrzec pozytywy. Za Valverde były wyniki, ale radość z oglądania meczy, była (przynajmniej dla mnie) znikoma. Za Koemana znowu lubię oglądać Barcelonę, i mam nadzieję, że jak wszystko sobie poukłada to przyjdą i wyniki. Visca el Barca!

1

@MesQueUnClub_87 Przecież Puig wszystko by porobił. Gdyby grał to zlota piłka za rok jego. W każdym meczu by strzelał raboną ze słabszej nogi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?