Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@pax Może ma mniejsze zadania defensywne od Koemana? Gra dobrze i pogódź sie z tym
2
ciekawe, w czym dzisiaj busquets jest lepszy od De Jonga @Rewolucja123 :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bocheno1 prędzej mokry sen wszystkich tutaj, a nie przewidywany skład
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Mam nadzieje, że Depay przyjdzie do nas w styczniu. Może nie jest to typowa 9, ale skrzydłowy i 10, a nawet jak nie wypali, to myślę, że zarobić kiedyś na nim będzie można :D
1
Nominuje @VamosRakieta za śmieszne wpisy
0
@Damiano27psk podobno na 3 tygodnie, więc zdąży :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest szansa, że Neymar nie zagra w meczu z Barceloną? Boje się co on by robił z naszą obroną
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kvothe07 Real, Lipsk gra naprawdę ładną piłkę, a Borussia ma wachania formy bardzi dużo, myślę, że szanse byśmy z nimi mieli
1
@LucasW123 No jakby, Prawy obrońca i pomocnik defensywny, to średnie porównanie
1
Griezmann wczoraj Zagrał ładnie, pokazywał się do gry, był aktywny, ale jednak zmarnował 2 setki, więc myślę, że 5 idealna ocena
2
@tbas Fajnie zagrał
3
W sytuacji z Mendym nie powinno być karnego? przytrzymał go tam nieładnie, i ręce poszły w ruch. Na Ronaldo to był faul ostatnio
0
@kewin W Meczu z Napoli w zeszłym sezonie? chyba, że gol Pique z dynamem do był rożny, bo nie pamiętam :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Ale do obrony się nie wraca, to co z tego, że kreuje nam grę i jest zazwyczaj najgroźniejszy zawodnikiem XD
0
@MESSIah16 Jak widać z mocnym rywalem potrafi, a inni nie potrafią stwarzać jekiegolwiek zagrożenia
5
@MESSIah16 Najlepszy zawodnik wczoraj, i jedyny stwarzający zagrożenie. Ronaldo grał ok, ale Messi lepiej. Proszę nie pisz już bzdur
0
@Triv44 żeby odpadł
0
Za ile byście sprzedali De Jonga do Bayernu? Ja nadal myślę, że to kawał zawodnika, pamiętam jak tutaj przyszedł za Valverde i grał naprawdę super, więc nie chciałbym żeby odchodził
0
@priest9999 Na skrzydle Messi niby był, ale i tak schodził do środka, więc aż takiej różnicy nie ma mi się wydaje, ale na prawym skrzydle mógłby grać, bo zazwyczaj i tak świetnie tam wygląda
0
@Criss18Barca Ale co oni mają do tego? jednak inne czasy,a piłkarzy nie kupuje się, aby grali na nie swojej pozycji
1
@priest9999 Ci piłkarze za Valverde mieli naprawdę dobrą formę. Miał najlepszego Messiego, Nadal dobrego Suareza i tą całą resztę. Teraz przyszli młodzi, więc sądzę, że Brak tych piłkarzy jest na pewno dużą dziurą
0
@Criss18Barca Czyli sugerujesz, że Griezmann, Coutinho, i właśnie De jong są słabi, bo nie potrafią grać na nie swoich pozycjach?
3
Naprawdę ktoś tęskni za Valverde? mam nadzieję, że to wszystko to ironia, której nie rozpoznaje. Valverde miał zdecydowanie lepszą kadrę a i tak gra wyglądała bardzo źle. Barcelone ze Koemana da się oglądać, i nawet we wczorajszym meczu można było dostrzec pozytywy. Za Valverde były wyniki, ale radość z oglądania meczy, była (przynajmniej dla mnie) znikoma. Za Koemana znowu lubię oglądać Barcelonę, i mam nadzieję, że jak wszystko sobie poukłada to przyjdą i wyniki. Visca el Barca!
1
@MesQueUnClub_87 Przecież Puig wszystko by porobił. Gdyby grał to zlota piłka za rok jego. W każdym meczu by strzelał raboną ze słabszej nogi