Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Yoshi94 Charakterystyczne postaci, które dużo wniosły w historię klubu, więc tak
0
@jark3 Tego o Busquetsie jeszcze nie słyszałem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Cwaniak4 tak, jutro ma mieć badania
8
Ale bym sobie nie zobaczył Busquetsa w drugiej połowie
2
@neeed Ale może lepiej nie ryzykować, bo wypadnie potem na dłużej. Niech odpocznie, wolę żeby nie grał przez dwa mecze i potem grał a nie, żeby wypadł na kilka miesięcy znowu
0
@neeed Dembele miał kontuzję i moze nadal się trzyma, decyzja zrozumiała
1
Pierwszy przypadek w historii Barcelony, skład jest praktycznie kompletnie inny od przewidywanych :o, ależ Koeman zaimponował mnie teraz
5
Jezu Messi znowu w te niepotrzebne dryblingii wchodzi, i Griezmann niewidzoczny jak zawsze
0
Kto po @BarcaInfo ma największą łączną ilość poleceń pod komentarzami ? Wie ktoś ?
0
Jak tam radzi sobie w Juve nasz Arturito? ma ktoś wiedzę na ten temat ?
1
@Mow_mi_Douglas poproszę
1
@kuz okres dojrzewania, faktycznie trudna sprawa :D nie no zdrówka, polecam ogólnie ćwiczenia Mckenziego. Bardzo fajne i przyjemne
0
@Ghotti nie wiem, składu na wczorajszy mecz chociażby xD
0
@Ghotti No wiesz, jakieś info o największych rywalach przyda się czasami
3
Kurde, może jestem trochę stronniczy czy coś, ale u naszej redakcji w artykułach nigdy nie rzuciła mi się w oczy jakaś opinia taka personalna, że tak powiem. Na stronie Realu jest dość dużo krytyki i śmiechu np. z Vidala. Rozumiem, że z niego można się śmiać bo jest z czego, ale czy to poniżej nie jest lekką przesadą? Na takiej stronie redakcja chyba nie powinna pisać takich rzeczy, możliwe, że na naszej też kiedyś ktoś napisał, ale nie pamiętam tego. Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim ^^
,,ułatwieniem była obecność (a właściwie… nieobecność) Arturo Vidala w zespole przeciwnika.
Kochany Arturito okazał się jeszcze większym głupolem niż jego imiennik z Casa de Papel.''
9
@SergioTomas Myślę, że jednak przesadziłeś dość mocno xD
2
Mam nadzieję, że zobaczymy MIngueze w następnym meczu w podstawie ^^
0
@Bruttal @MSN30 @Bobo25 dobra, dzięki za odpowiedź
0
a czemu Messi i Do Jong nie mieli wczoraj powołania? w sensie wyszło dobrze, ale jakaś kontuzja, kara czy coś ?
1
@karci0 Przyszedł Pan Maruda.. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
spokojnie.. w drugiej wjedzie on.. na białym koniu.. chyba wiecie o kim mowa
1
@MesQueUnClub96 czasami ?
2
Może Messi w jakieś ŚPO czy coś, podać umie i to widać, tylko nie biega i w tym problem :/
2
@HERORICH2 11 osobowe hahahahha nie no, niespodzianek raczej nie będzie. Nie wiem jak w Atletico, ale w Bracy pewnie:
Mats
Roberto, Lenglet, Pique, Alba
De jong, Pjanic
Dembele, Messi, Pedri(albo Coutinho)
Griezman
Chociaż, Pedri na Atletico nie wiem, czy to dobry pomysł, ale jak Coutinho nie będzie mógł, to to jedyna opcja, na Atletico co przewidujesz ?
1
@Kwasiak98 Dajmy mu jeszcze trochę czasu . Jesteśmy w kryzysie, i trzeba to wszystko ogarnąć. Mam nadzieję, że odpali
1
@IronSanHybrid Na Niderlandię pewnie :D