Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato pewnie i tak wygrają :/
3
Jak Suarez był w Barcelonie to grał tragicznie, i każdy na niego słusznie narzekał. Oczywiście, oddanie go za grosze do ligowego rywala to kretynizm, ale sam Suarez nie dawał już takiego poziomu, jakiego powinien
0
@marcin000019 Chodzi mi o to gadanie kibiców przed sezonem, żeby sprzedać wszystkim amigosów :D, tych to faktycznie bym sprzedał, ale może nie Dembusia, bo jest kotem, o ile gra
4
Kiedy nie ma ani jednego amigosa w składzie Barcelony, a i tak Barcelona przegrywa
Kibice Barcelony:
0
@itmustbejoke Alves nie jest wychowankiem
12
Ale jak Pedri nie będzie grał to juz na pewno Griezman odpali, Pedri go pewnie krępuje, tym, że gra tak dobrze
1
Mam nadzieje, ze następnym ,,eksperymentem'' Koemana, nie będzie powrót do
4-2-3-1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Piotr777 Puig by zagrał lepiej od większości w tym meczu
0
Wygramy, albo przegramy. No chyba, że zremisujemy
Po raz kolejny się sprawdziło, nie do pomyslenia :D
3
Tylko głupiec może robić to samo i oczekiwać innych rezulatów.
heh
Busquets i Trincao to wyjątki oczywiście
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
MeSsI jEsT PrObLeMeM, i BlOkUjE GrIzA
5
Coutinho, Dembele, Griezmann, Messi, Pedri, Ansu Fati, Francisco Trincao. Na papierze, ten atak to jest coś nieprawdopodobnego, a nikt nie potrafi tego wykorzystać, nie wiem jak to jest możliwe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@doc coś często pod tym wozem
4
Koeman do Laporty:
-halo?laporta? Nie mogę teraz rozmawiać, nasze wyniki to nie wina ustawienia, a i Trincao jest kocurem
-ale to ty dzwonisz
-Nara
1
Obliczone ze wzoru Hajty jak widać, szanuje
13
Halo Leicester? Wy coś tam kiedyś tego Trincao chciecliście, to co, możemy uzgodnić kwotę transferu?
1
Barcelona po raz kolejny traci punkty po błędach i braku skuteczności, ale jest to już kolejny raz, a Koemana nic nie usprawiedliwia. Danie Puigowi 5 minut na koniec, a wpuszczenie busquetsa, przy wyniku 1:1 to kryminał, a o Trincao nie wspomnę
0
Legenda głosi, że Puig, otrzyma kiedys nagrodę za mecz z Juve :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Tak zwana zemsta Setiena
0
@blaugrana1980 Messi na trybunach siedzi
0
@Coutinho007 to mial zart być, ja Puiga w każdym meczu bym chciał :D, a od Griezmanna zagrałby na pewno lepiej
0
@Coutinho007 12 meczy w karierze :c, o ile w ogóle
1
@Rewolucja123 jak Martin dobrze, bo się pokazuje, to ja nie mam pytań. Napastnik ma jednak strzelać. Słaby
Wystep
0
@Dawid66 pedri jest piekny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No Messi, no party