0

@Herato pewnie i tak wygrają :/

3

Jak Suarez był w Barcelonie to grał tragicznie, i każdy na niego słusznie narzekał. Oczywiście, oddanie go za grosze do ligowego rywala to kretynizm, ale sam Suarez nie dawał już takiego poziomu, jakiego powinien

0

@marcin000019 Chodzi mi o to gadanie kibiców przed sezonem, żeby sprzedać wszystkim amigosów :D, tych to faktycznie bym sprzedał, ale może nie Dembusia, bo jest kotem, o ile gra

4

Kiedy nie ma ani jednego amigosa w składzie Barcelony, a i tak Barcelona przegrywa
Kibice Barcelony:


0

@itmustbejoke Alves nie jest wychowankiem

12

Ale jak Pedri nie będzie grał to juz na pewno Griezman odpali, Pedri go pewnie krępuje, tym, że gra tak dobrze

1

Mam nadzieje, ze następnym ,,eksperymentem'' Koemana, nie będzie powrót do
4-2-3-1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Piotr777 Puig by zagrał lepiej od większości w tym meczu

0

Wygramy, albo przegramy. No chyba, że zremisujemy
Po raz kolejny się sprawdziło, nie do pomyslenia :D

3

Tylko głupiec może robić to samo i oczekiwać innych rezulatów.
heh
Busquets i Trincao to wyjątki oczywiście

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

MeSsI jEsT PrObLeMeM, i BlOkUjE GrIzA

5

Coutinho, Dembele, Griezmann, Messi, Pedri, Ansu Fati, Francisco Trincao. Na papierze, ten atak to jest coś nieprawdopodobnego, a nikt nie potrafi tego wykorzystać, nie wiem jak to jest możliwe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@doc coś często pod tym wozem

4

Koeman do Laporty:
-halo?laporta? Nie mogę teraz rozmawiać, nasze wyniki to nie wina ustawienia, a i Trincao jest kocurem
-ale to ty dzwonisz
-Nara

1

Obliczone ze wzoru Hajty jak widać, szanuje

13

Halo Leicester? Wy coś tam kiedyś tego Trincao chciecliście, to co, możemy uzgodnić kwotę transferu?

1

Barcelona po raz kolejny traci punkty po błędach i braku skuteczności, ale jest to już kolejny raz, a Koemana nic nie usprawiedliwia. Danie Puigowi 5 minut na koniec, a wpuszczenie busquetsa, przy wyniku 1:1 to kryminał, a o Trincao nie wspomnę

0

Legenda głosi, że Puig, otrzyma kiedys nagrodę za mecz z Juve :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Tak zwana zemsta Setiena

0

@blaugrana1980 Messi na trybunach siedzi

0

@Coutinho007 to mial zart być, ja Puiga w każdym meczu bym chciał :D, a od Griezmanna zagrałby na pewno lepiej

0

@Coutinho007 12 meczy w karierze :c, o ile w ogóle

1

@Rewolucja123 jak Martin dobrze, bo się pokazuje, to ja nie mam pytań. Napastnik ma jednak strzelać. Słaby
Wystep

0

@Dawid66 pedri jest piekny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No Messi, no party

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?