Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Się zdziwcie jak w nowym roku Barcelona zacznie grac jak z nut, a głównymi postaciami okażą się Mateusz Fernandez, umtiti i mustafi, którzy będą gwarantować 90 %goli w sezonie, a Messi przejdzie na środek obrony i będzie kasował wszystkich jak Najman na ringu
6
jeden gol lub asysta Griezmanna kosztuje Barcelone 6, 41 milionów euro, przezes Atletico śmiał sie jak odchodził na pewno
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zarzad Barcelony, Kiedy otrzyma ofertę 70 milionów za Coutinho :D
0
@Hanok to się raczej wizja nazywa
3
Do wszystkich, którzy chcą powrotu Valverde, albo tęsknią za jego gra
0
@Nazio87 literówka? Bo jak nie to zaraz dostaniesz telefon do drzwi
0
@Coutinho007 ty to masz łeb
11
@JordiElNino Xavi iniesta
2
@jakub1906 Pochetinno wycofał się ze swoich slow o Barcelonie samemu, kiedy o dołączeniu do Barcy były tylko plotki, wiec nie miał presji. A nie rozumiem, czemu do PSG miałby nie dołączyć. Trener genialny, do Barcy by pasowal
0
Ale po kontuzji to juz na pewno odpali
0
@ViscaBarca123 szkoda, ze na razie nikt nie wjechalby od razu w pierwsza drużynę, ale dziekuje za odpowiedz
0
@ViscaBarca123 mam pytanie, czy w rezerwach jest jakiś napastnik, który nadawalby się na pierwszy sklad, albo mógłby być opcja na przyszłość?
1
@ViscaBarca123 Robisz dobra robote, tak trzymaj ! Szczęśliwego nowego roku !
4
@Encore szkoda tylko, ze te dzbany z przodu tak mało wciskają i to się tyczy i Bruno i Leo
0
@avexavi poza tym, nie powinno się dopuścić do czegoś takiego
0
@avexavi kolega chyba doswiadczony, może serio potrzebna pomoc?
1
Ale pomyślcie tak, gdyby Koeman, miał w składzie do dyspozycji takich zawodników jak Kimmich, Lewandowski, Ronaldo, Messi, Mbappe, Neymar, Ramos, van Dijk, TAA, Robertson, to może by było to top 3 teraz, a jesteśmy na 6, więc i tak nie najgorzej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rudi35 Już zachipowani pewnie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@szymonbarca10 Ansu ma kontuzje do marca, ale jak grał, to właśnie na skrzydełku, chociaż czasem na ,,9''
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Jeszcze mniejsze te krzyzyki w reklamach walnijcie
0
@NeroTFP Arda tani tez nie był
2
@NeroTFP dla niego to gorący prysznic
0
@tbas boli cie wielka Barcelona