1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Się zdziwcie jak w nowym roku Barcelona zacznie grac jak z nut, a głównymi postaciami okażą się Mateusz Fernandez, umtiti i mustafi, którzy będą gwarantować 90 %goli w sezonie, a Messi przejdzie na środek obrony i będzie kasował wszystkich jak Najman na ringu

6

jeden gol lub asysta Griezmanna kosztuje Barcelone 6, 41 milionów euro, przezes Atletico śmiał sie jak odchodził na pewno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zarzad Barcelony, Kiedy otrzyma ofertę 70 milionów za Coutinho :D


0

@Hanok to się raczej wizja nazywa

3

Do wszystkich, którzy chcą powrotu Valverde, albo tęsknią za jego gra


0

@Nazio87 literówka? Bo jak nie to zaraz dostaniesz telefon do drzwi

0

@Coutinho007 ty to masz łeb

11

@JordiElNino Xavi iniesta

2

@jakub1906 Pochetinno wycofał się ze swoich slow o Barcelonie samemu, kiedy o dołączeniu do Barcy były tylko plotki, wiec nie miał presji. A nie rozumiem, czemu do PSG miałby nie dołączyć. Trener genialny, do Barcy by pasowal


0

Ale po kontuzji to juz na pewno odpali

0

@ViscaBarca123 szkoda, ze na razie nikt nie wjechalby od razu w pierwsza drużynę, ale dziekuje za odpowiedz

0

@ViscaBarca123 mam pytanie, czy w rezerwach jest jakiś napastnik, który nadawalby się na pierwszy sklad, albo mógłby być opcja na przyszłość?

1

@ViscaBarca123 Robisz dobra robote, tak trzymaj ! Szczęśliwego nowego roku !

4

@Encore szkoda tylko, ze te dzbany z przodu tak mało wciskają i to się tyczy i Bruno i Leo

0

@avexavi poza tym, nie powinno się dopuścić do czegoś takiego

0

@avexavi kolega chyba doswiadczony, może serio potrzebna pomoc?

1

Ale pomyślcie tak, gdyby Koeman, miał w składzie do dyspozycji takich zawodników jak Kimmich, Lewandowski, Ronaldo, Messi, Mbappe, Neymar, Ramos, van Dijk, TAA, Robertson, to może by było to top 3 teraz, a jesteśmy na 6, więc i tak nie najgorzej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rudi35 Już zachipowani pewnie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@szymonbarca10 Ansu ma kontuzje do marca, ale jak grał, to właśnie na skrzydełku, chociaż czasem na ,,9''

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Jeszcze mniejsze te krzyzyki w reklamach walnijcie

0

@NeroTFP Arda tani tez nie był

2

@NeroTFP dla niego to gorący prysznic

0

@tbas boli cie wielka Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?