Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dani13 Ale tutaj w pierwszych 20 minut było tragicznie, tak jak wtedy. Gra się ustabilizowała po tych 20 minutach i jednak dominowaliśmy
3
Ja jednak myślę, że po wczorajszym meczu, można dostrzec pozytywy, ale oczywiście więcej negatywów. Na pewno na pochwałę zasługuje dość spora ilość sytuacji, którą sobie stworzyliśmy, a będąc dokładnym, stworzył je Leo. Fajne wejście według mnie zaliczył Mingueza.Araujo nie grał złych zawodów, kilka razy ładnie powwstrzymał cociażby Cristiano, a faul był bardzo kontrowersyjny. Umtiti mnie zaskoczył, że wyglądał lepiej niż Leglet, który jest chyba najgorszym zawodnikiem Barcelony w tym momencie. Gra oprócz pierwszych 20 minut nie była według mnie aż tak zła, jedyne co mi zostaje to wierzyć w projekt Koemana. Visca el Barca!
8
Na plus jedynie Messi, Puig, Dest. Zagrali przyzwoite zawody, ale reszta tragedia w ofensywie.
6
https://reditt.soccerstreams.net/event/barcelona-juventus-live-stream/561663 Tu jest dość duży wybór steamów na mecz
0
@Pertezm https://reditt.soccerstreams.net/event/barcelona-juventus-live-stream/561663
1
@puyol_presidend5 https://reditt.soccerstreams.net/home
1
@VenoM Ok, ale Pedri ostatni mecz z Juve zagrał super, a Konrad może jeszcze jest gotowy według trenera
0
@MrCules A kogo ma wystawiać ? ostatni to De la Fuente, który jednak jeszcze na pierwszy skład w takim meczu nie jest gotowy
1
@Pertezm https://reditt.soccerstreams.net/home
1
@dawidor9 Tak jak zawsze, Najlepiej
34
Busquets przestań mi składy prześladować
5
@grejtxkrzychu Największą radość z gry daje Dembele. Świetnie gra również Dest, i człowiek sie cieszy jak ich ogląda.
6
@BarcaInfo Piękna sprawa ^^. Szkoda kontuzji Dembele.. Śmigałby ładnie z Juve na skrzydełku
0
Tylko według mnie Pjanić wczoraj dobrze zagrał ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
@marcin000019 Ronaldo i Messi to według mnie 2 najlepszych w historii, Nikogo nad nimi nie powinno być
7
@TheGoldenEleven Według mnie trochę xD. Ronaldo na piątym i Messi na drugim..
0
Ale czemu Coutinho na lewym..
0
Jest i nasz najlepszy zawodnik w większości przewidywanych :D Martin, wierzymy w ciebie
1
Coś czuje, że Real dzisiaj się zmotywuje i wygra :/
0
@pele1282 emmm.. sądzę, że tak
3
@jacob345 Prędzej to myślę, że może być konferencja Verattiego :D skończy się tak, że znowu telenowela przez następne okienka a i tak do niczego nie dojdzie
21
chyba o złotą piłkę powinno być w tytule
0
@Remi70 TVP najlepsza niezależna telewizja
3
@LionelM95 Fifa i rozerwać ? coś tu nie gra
0
@AdiKingu96 Z Osasuną też był świetny mecz, a graliśmy wtedy z Leo
0
@Janek_7 https://macsguru.com/mac3/
0
@kuz Ale ładne są :D
0
@kuz żółte są kozak, różowe to tragedia by była :D