0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dani13 Ale tutaj w pierwszych 20 minut było tragicznie, tak jak wtedy. Gra się ustabilizowała po tych 20 minutach i jednak dominowaliśmy

3

Ja jednak myślę, że po wczorajszym meczu, można dostrzec pozytywy, ale oczywiście więcej negatywów. Na pewno na pochwałę zasługuje dość spora ilość sytuacji, którą sobie stworzyliśmy, a będąc dokładnym, stworzył je Leo. Fajne wejście według mnie zaliczył Mingueza.Araujo nie grał złych zawodów, kilka razy ładnie powwstrzymał cociażby Cristiano, a faul był bardzo kontrowersyjny. Umtiti mnie zaskoczył, że wyglądał lepiej niż Leglet, który jest chyba najgorszym zawodnikiem Barcelony w tym momencie. Gra oprócz pierwszych 20 minut nie była według mnie aż tak zła, jedyne co mi zostaje to wierzyć w projekt Koemana. Visca el Barca!

8

Na plus jedynie Messi, Puig, Dest. Zagrali przyzwoite zawody, ale reszta tragedia w ofensywie.

6

1

@VenoM Ok, ale Pedri ostatni mecz z Juve zagrał super, a Konrad może jeszcze jest gotowy według trenera

0

@MrCules A kogo ma wystawiać ? ostatni to De la Fuente, który jednak jeszcze na pierwszy skład w takim meczu nie jest gotowy

1

@dawidor9 Tak jak zawsze, Najlepiej

34

Busquets przestań mi składy prześladować

5

@grejtxkrzychu Największą radość z gry daje Dembele. Świetnie gra również Dest, i człowiek sie cieszy jak ich ogląda.

6

@BarcaInfo Piękna sprawa ^^. Szkoda kontuzji Dembele.. Śmigałby ładnie z Juve na skrzydełku

0

Tylko według mnie Pjanić wczoraj dobrze zagrał ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

@marcin000019 Ronaldo i Messi to według mnie 2 najlepszych w historii, Nikogo nad nimi nie powinno być

7

@TheGoldenEleven Według mnie trochę xD. Ronaldo na piątym i Messi na drugim..

0

Ale czemu Coutinho na lewym..

0

Jest i nasz najlepszy zawodnik w większości przewidywanych :D Martin, wierzymy w ciebie

1

Coś czuje, że Real dzisiaj się zmotywuje i wygra :/

0

@pele1282 emmm.. sądzę, że tak

3

@jacob345 Prędzej to myślę, że może być konferencja Verattiego :D skończy się tak, że znowu telenowela przez następne okienka a i tak do niczego nie dojdzie

21

chyba o złotą piłkę powinno być w tytule

0

@Remi70 TVP najlepsza niezależna telewizja

3

@LionelM95 Fifa i rozerwać ? coś tu nie gra

0

@AdiKingu96 Z Osasuną też był świetny mecz, a graliśmy wtedy z Leo

0

0

@kuz Ale ładne są :D

0

@kuz żółte są kozak, różowe to tragedia by była :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?