0

@Dankhog a tam pierdzielisz, fajnie będzie mowie ci

0

@kkbarca robi rainbowa i elastico w każdym meczu, ze go el magiko nazywasz? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pertezm jak Koeman zostanie, to do 700 min. Dobije, mowie ci

10

Valverde nie lubi tego

4

4

@Naturopata Ale Koeman mam wrażenie, że nie przyzna sie do błędu sprzed sezonu, i nadal będzie go trzymał na ławce:/

1

@Naturopata Ale koeman powiedział przed sezonem, że nie widzi go w swoich planach na ten sezon, więc co się dziwić, że nie gra. Sam bym chciał, żeby grał, ale jak Koeman powiedział, tak zrobił

10

diament. oby mu wszystko dopisało, bo ma papiery na wielkie granie

0

Gdyby Benzema poszedł do więzienia, to kontrakt z Realem z automatu jest rozwiązany?

1

@BarcaInfo Ale nie są to postacie sprawdzone w dużym klubie

0

@BarcaInfo ok, ale dwie najważniejsze, to tak naprawdę niewiadome

2

@Bartek22 Ale jednak, Font rzuca Jordim Cruyfem, oraz Xavim jako najważniejszych postaciach w jego projekcie. Oni nie mają doświadczenia w tak dużym klubie, a na dodatek mają ważny kontrakt w innych klubach, więc to też podważa wiarygodność Fonta. Laporta ma podobno dyrektora sportowego z ścisłego topu. Faktycznie, powinien już coś powiedzieć, ale no mu bardziej ufam, bo już raz wyciągnał klub z bagna

2

@Tomo1989 na napad mógłby być Abel Ruiz. na lewą obronę Grimaldo jest lepszy niż Marc. Środek obrony, mógłby być Bartra, a i moze Adama Traore. Lista jest więsza zdecydowanie

3

@Joe_Barbaro Laporta, bo ma doświadczenie, a Font rzuca nazwiskami, które podobają się kibicom, bo sa związani z klubem

3

@Herato Braitwaite to jeden z najlepszych w historii, więc nie ma co porównywać do jakiegoś muminka

15

@BarcaInfo Umtiti robi swoje

1

Ronaldo i Messi to najlepsi piłkarze w historii change my mind

4

@bari_94 Jak to by całą europę rozniosło, o ile oczywiście nie byłoby w obronie Lengleta

2

@BOIXOS1 Czyli z wpisu @Tomek54321 wynika, że zapłacisz za jeden rok 3200 zł, więc za 3 lata 9600 zł
powodzenia
aa dobra, to za samochód, ale i tak powodzenia

0

@Tomek54321 to taki żarcik miał być, ale ok. Zgadzam się oczywiście w pełni ale mój wpis miał formę żartu ;)

4

@BarcaInfo zdrowie niech mu dopiszę i brak konsoli, i będzie kozakiem, ale tak naprawdę już jest

2

jak zagrał wczoraj z Milanem Ronaldo?

11

@insp1re inne pozycje, nie można porównać

0

@Arnold1234 Jak najbardziej przyjemnie, z wielkimi emocjami, jak i również złością, ale taki urok kibicowania

0

@luna666moon pracujesz jako trener barcelony? Rzeczywiście, świetny mecz, dobrze, że wygrała Barcelona, bo mogliby cię zwolnić. Gratuluje podwyżki Panie Koeman

2

wpisaliście w artykuł Jakiegoś Pedriego, a tam chyba Iniesta powinno być

0

@Coutinho007 Nie no Coutinho nie jest aż tak wytrzymały wydaje mi się

0

@Coutinho007 uczą się od najlepszych, czytaj Busquets :D

1


aż się łezka kręci w oku, oglądająć te akcje wspaniałego leo, i pomyśleć, że to sie niedługo skończy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?