2

@Zoker nie zrzucają, ale na pewno sedziowanie miało na to wpływ

1

@Aureczek Mnie już irytuje nawet swoją twarzą

0

@Piorun to prawda, idiotyczny faul Alby

0

Ciekawe, czy Alba płacze w szatni jak w pamiętnym meczu, którego nazwy nie przytoczę

0

@Shroud zdania ekspertów są podzielone

1

@increase info od Nazario

0

@busquets5 ty się sobą najpierw zajmij :D

3

@Messibestplayerintheworld
Piekne słowa Panie Lapcio

0

@Deathwing112 mogłeś odrdzewiacz kupić:D

0

@Avatarr tenas to ręcznik, a Neto solidny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SinMistico zdziwie się :D

2

Halo ? Liverpool? Ile wy tam za tego Asensio? 80? Milionow? Dajcie 90 i macie przyszłego zdobywcę złotej piłki. Gdzie podpisać?

6

@M3ssWithTheBest ktos ci każe wchodzić tutaj? Nie musisz siedzieć na la rambli, jest też główna strona tylko o piłce

1

There is one impostor among us...

0

Zidane, co u ciebie? bez zmian

12

Łukasz Vasquez, chłopiec, który zjeb*ł

6

Minuta 50, Zidane klaszcze po raz drugi

1

@Dzemix111 Solskjear. Może nie genialny, ale solidny

0

@Elnuum a przy okazji przyjemny podmuch piłki wystrzelonej przez Antułana połuskal twoja twarz

1

@_Creed_ Jakby zszedł z pensji trochę, to tak, ponieważ na Hallanda nie stać, a dziewiątka potrzebna na wczoraj

2

Po wczorajszym meczu, widać jak bardzo jesteśmy uzależnieni od Messiego. W ataku dosłownie nic nie działało, dembele próbował jako jedyny, ładnie ciągnął czasem do przodu, a najlepsze były jego wrzutki, gdzie tam nikogo nie było, bo nasi ,, napastnicy'' byli sobie za polem karnym. Griezmann ładna asysta, ale nic poza tym. Liderem w środku pola był oczywiście De jong, kolejny bardzo dobry występ mimo sprokurowanego karnego. Araujo dzik totalny, nic więcej mówić nie trzeba. Tak samo Mats, po prostu brak słów jaki to jest genialny bramkarz. Gra się rozkręciła dopiero w dogrywce, do tego czasu, przynajmniej dla mnie, był to strasznie nudny mecz, w odróżnieniu od poprzednich. Ale jest zwycięstwo, i to najważniejsze, jeszcze tylko finał wygrać i na pewno to pomoże psychicznie klubowi. Vamos!

0

@wsrh27 De jong, Puig/Pedri Busi/Pjanic, a reszta rotacje

1

@Sectumsempra najlepsza ranga

10

@ksobi Valdesa niektórzy wola przez większą charyzmę i dość specyficzny styl bycia. Umiejętnościami, Mats jest lata świetlne przed nim

1

Kibice Realu, nazywają Matsa ręcznikiem, bo bral udział w meczach na Anfield i z Bayernem. I to nie troll jakis, bo ma dość dużo lajkow ten komentarz. Społeczność realu w pigułce

9

Piękne słowa, Panie Pucz

0

@sokot Griezman grał średnio w meczu oprócz tej asysty, a De Jong, faktycznie nie strzelił, ale Griezmann jednak miał kluczowego karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?