0

@Azi jak tam bombelek

0

@BarcaInfo No tak, ale mówię z perspektywy czasu. Nie mówię, że na pewno by wypalił, tylko, że jednak można żałować nie podpisania takiego gracza

8

@BarcaInfo no nieźle, że z dzisiejszej perspektywy nie żałuje odrzucenia drugiego najlepszego piłkarza w historii. To się chyba nazywa ból dupy

1

@snake99 Ashley Young, to jeden z najlepszych defensorów w historii, więc nawet jak mu się kończy kontrakt, to nie wiem, czy chciałby tu przyjść

0

@LuisSalvano Ale powód jest idiotyczny, bo takiego zawodnika chce każdy, a Barcelona szczególnie. Też nie przepadam za Raiolą, ale jednak Haland, to już ścisła topka napastników, a będzie jeszcze lepszy, więc nie widzę powodu, aby go nie chcieć jesli oczywiście by w ogóle przyszedł

0

@LaRoja nie chciałbyś zawodnika, który ładuje w 25 meczach Bundesligi 25 goli i jest idealny na pozycje, której Barcelonie brakuje zawodników i gra tam Martin Nazario Braithwaite? logiczne, faktycznie

0

Pensja spora, nie wiem, czy to by się udało, ale jakby obniżył wymagania, to czemu nie?

0

@Comentateiro Myślę, że mogliby zainwestować w TVP :D

0

@tmQbassive Tak to jest jak hodujesz nielegalnie zmutowane ziemniaki

0

@Fantastyczny Chłopiec Podobno małe szansę na to :/

5

@Comentateiro Polska Liga do dzisiaj tak wygląda

2

@Jakchcesz Lubię wcielać się w rolę trenera i mówić wszystkim zawodnikom co mają robić, wyzywać od patałachów itp. Tak, jestem Polakiem

2

@Bartunek dokładnie. Dwa minusy dają plus, więc logiczne

2

@masq daj odpocząć temu Pedriemu, nie może za wszystkich ciagle grac

1

@patrykppp17 odczucia są pozytywne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Tomek_TF Możesz napisać Nazario. Wtedy się zmieści :D

33

Cholibka, oby mogli zagrać

3

@Cwaniak4 Riquiego Picza częściej na boisko wpuszczać i git00wa

11

Szkoda, że Lenglet, a nie Umtiti, bo Big Sam ostatnio super zagrał, ale i tak po zwycięstwo! Vamos

1


Konwersacja między tymi, którzy obrażają moderację, a tymi, którzy nie wiedzą o co chodzi :D

1

@BartqRKO Bayern to było załamanie nerwowe, więc tak. Liverpool najgorszy, ale mi o rewanż chodzi

1

@pele1282 Why are you gay?

2

In @VamosRakieta we trust

2

@HERORICH2 Oby nie

1

@jedrek7000 murawa wreszcie w sam raz na potrzeby jego drużyny :D

2

@jedrek7000 wiesz, poważny uraz. Kopnął piłkę zza pola karnego. To nie łatwa sprawa

2

@VamosRakieta zeby chociaz byl tak obfity w zielone, jak Kondogbia :D

3

Taka sytuacja:
Idę sobie parkiem, a tam, Chopin i Bach.
No i nie ma chlop zęba

0

To co chlopaki, kiedy ma być ta konferencja Verratiego? Bo mo stygnie jedzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?