Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi jak tam bombelek
0
@BarcaInfo No tak, ale mówię z perspektywy czasu. Nie mówię, że na pewno by wypalił, tylko, że jednak można żałować nie podpisania takiego gracza
8
@BarcaInfo no nieźle, że z dzisiejszej perspektywy nie żałuje odrzucenia drugiego najlepszego piłkarza w historii. To się chyba nazywa ból dupy
1
@snake99 Ashley Young, to jeden z najlepszych defensorów w historii, więc nawet jak mu się kończy kontrakt, to nie wiem, czy chciałby tu przyjść
0
@LuisSalvano Ale powód jest idiotyczny, bo takiego zawodnika chce każdy, a Barcelona szczególnie. Też nie przepadam za Raiolą, ale jednak Haland, to już ścisła topka napastników, a będzie jeszcze lepszy, więc nie widzę powodu, aby go nie chcieć jesli oczywiście by w ogóle przyszedł
0
@LaRoja nie chciałbyś zawodnika, który ładuje w 25 meczach Bundesligi 25 goli i jest idealny na pozycje, której Barcelonie brakuje zawodników i gra tam Martin Nazario Braithwaite? logiczne, faktycznie
0
Pensja spora, nie wiem, czy to by się udało, ale jakby obniżył wymagania, to czemu nie?
0
@Comentateiro Myślę, że mogliby zainwestować w TVP :D
0
@tmQbassive Tak to jest jak hodujesz nielegalnie zmutowane ziemniaki
0
@Fantastyczny Chłopiec Podobno małe szansę na to :/
5
@Comentateiro Polska Liga do dzisiaj tak wygląda
2
@Jakchcesz Lubię wcielać się w rolę trenera i mówić wszystkim zawodnikom co mają robić, wyzywać od patałachów itp. Tak, jestem Polakiem
2
@Bartunek dokładnie. Dwa minusy dają plus, więc logiczne
2
@masq daj odpocząć temu Pedriemu, nie może za wszystkich ciagle grac
1
@patrykppp17 odczucia są pozytywne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Tomek_TF Możesz napisać Nazario. Wtedy się zmieści :D
33
Cholibka, oby mogli zagrać
3
@Cwaniak4 Riquiego Picza częściej na boisko wpuszczać i git00wa
11
Szkoda, że Lenglet, a nie Umtiti, bo Big Sam ostatnio super zagrał, ale i tak po zwycięstwo! Vamos
1
Konwersacja między tymi, którzy obrażają moderację, a tymi, którzy nie wiedzą o co chodzi :D
1
@BartqRKO Bayern to było załamanie nerwowe, więc tak. Liverpool najgorszy, ale mi o rewanż chodzi
1
@pele1282 Why are you gay?
2
In @VamosRakieta we trust
2
@HERORICH2 Oby nie
1
@jedrek7000 murawa wreszcie w sam raz na potrzeby jego drużyny :D
2
@jedrek7000 wiesz, poważny uraz. Kopnął piłkę zza pola karnego. To nie łatwa sprawa
2
@VamosRakieta zeby chociaz byl tak obfity w zielone, jak Kondogbia :D
3
Taka sytuacja:
Idę sobie parkiem, a tam, Chopin i Bach.
No i nie ma chlop zęba
0
To co chlopaki, kiedy ma być ta konferencja Verratiego? Bo mo stygnie jedzenie