Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@BarcaInfo Podobna sytuacja jak z Leo. Też bardzo dużo kluczowych podań, ale asyst czasem jak na lekarstwo. Tak to jest jak się Martina ma w ataku :/
0
@koszol Jakby Ramos odszedł do PSG, to Real i tak biłby się o mistrza :D
0
@matirix20 Z tą różnicą, że oni wygrywali 5:0
0
@Janas11224 Beczka wleciała widzę :D
3
@Player_87 @Bartunek lubi budować napięcie, napisz do niego
1
Jak słyszę, że do Barcelony mogą dołączyć:
Aguero, Wijnaldum, Bernat, Alaba, czyli niezbyt młodzi zawodnicy, to tak sobie myślę, no tak, jeszcze wincyj amigosów, wincyj! A potem tak sobie przypominam, że z tych amigosów, to wsm już niewiele zostało i rozmyślam do końca wieczoru, kiedy to się tak potoczyło :D
1
@arasz1819 Jednak no wyniki go nie bronią. Miała być walka o mistrzostwo, wydali 200 milionów w lato, a jest środek tabeli, więc zrozumiałe. Trochę szkoda Lamparda :/
7
Skoro wszyscy o tym Suarezie, to i ja powiem. ja osobiście nie chciałem żeby został i nadal to podtrzymuje. W Atletico radzi sobie świetnie, ale nie wiadomo, czy gdyby został, to grałby tak samo dobrze i nigdy się tego nie dowiemy. Przypominam tylko jak każdego irytowała jego gra w ostatnim sezonie. Nie bez powodu każdy chciał jego odejścia. Tylko chyba przeoczyliśmy, że Barto odda go do rywala ligowego za czapkę gruszek i podobno opłacając jego pensję w połowie i, że zastąpi go Braithwaitem. Jak dla mnie, to jest na pewno najlepszy napastnik ostatniej dekady, ale po prostu musiał się z Barceloną rozstać i oczywiście Panie Luisito (wiem, że to czytasz) Wszystkiego najlepszego :D
6
@pele1282 jak kibice Barcelony jak zobaczą Lengleta w podstawie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pax No właśnie tym bieganiem, którego u Busquetsa brakuje i podłączaniem się do ataku
1
@Herbert Wiem, wiem,. Chodziło mi o dłuższe. Źle trochę napisałem :D
0
@BarcaInfo Koeman pacza i płacza :/
0
@Rewolucja123 Bo mu nerwy puszczają już z Lengletem w obronie to i piłkę puszcza hehe :D
0
@Rewolucja123 W zdrowiu szczęściu pomyślności, niechaj żyje nam!
0
@sintesox Czy jak kapitan dostanie w ostatniej minucie, ostatniej akcji, która mogłaby zdecydować o losach meczu, czerwoną kartkę, to nie ma to wpływu na pozostałych? To jest ich lider i na pewno jakiś wpływ na nich to musiało mieć
0
@pax W De Jongu jednak widać charakter i jak dla mnie nie zagrali podobnie. Może faktycznie, Busquets zagrał przyzwoicie, ale De Jong mi zaimponował na pewno swoją ambicją i właśnie podłączaniem się do akcji ofensywnych.
Ale jak dla ciebie zagrali podobnie, czyli dobrze jak mniemam to szanuje, bo faktycznie jednak były to przyzwoite zawody Busiego, ale jak dla mnie, De Jong, o klasę wyżej. Pozdrawiam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartekvisca Ma na pewno wpływ na szatnię, jak kapitan w ostatniej minucie spotkania robi coś takiego
95
On go nawet nie uderzył w twarz. Czerwona zaslużona, ale zawieszenie? Za wjechanie De Jongowi z całym impetem w twarz, nie było nawet żółtej..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@robsesh Ale ma się tym kierować? Ma ich wyzywać i mówić, że to ich wina? ładnie, że przeprosił, bo było to na pewno dla zespołu niefajne. Wygrywał sam, ale to też człowiek, też popełnia błędy :)
0
@Kamiloza91 żółta w tym wideo
3
Dlaczego choinka nie jest głodna?
Bo jodła
0
@Mathew16 Martina Nazario mamy, a ty nie wierzysz w tryplet? ha tfu, pesymista
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kamiloza91 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9523691
0
@pax Nie spodziewałem się w sumie, że będziesz chciał argumenty, ale dobra.
No to przede wszystkim, wychodził fantastycznie spod pressingu, walczył, starał się. Był prawdziwym liderem środka pola. Minus za niewykorzystanie tej szansy z podań Messiego, a bardziej jednego podania po akcji Dembele, gdzie Messi podał do De Jonga i miał dobrą okazję do strzelenia gola. Grał również dobrze w obronie, zablokował pamiętam dobrze strzał bardzo groźny.
0
@marcin000019 Kurła samsungi lepsze
0
Czy była już analiza gry De jonga od @pax i @Rewolucja123, bo uważam, że zagrał kapitalnie, a Busquets słabo :D
4
Jest mi tak zwyczajnie przykro. stracili bramkę w 90 minucie. To musi być duży cios dla morali drużyny. Sama gra wyglądała przyjemnie od drugiej połowy. Ehh, oby ktoś ogarnął ten burdel w tym klubie. VeB