0

@MrShakira Aa, no to jak tak, to się zgadza :D

7

@Ogorinho1974 Jak ty zrobiłeś tą niesamowitą różnice równania 11-3

0

@MrShakira Kto ma 6 niby

3

Puig najwidoczniej, w końcu się zaprzyjaźnił z teściem :D

1

@BarcaInfo Piękny widok

8

@barcelonaLM Broni się swoimi hitami, wszystkie brawurowe, fantastyczne, mnóstwo w nich goli. Nie można oderwać od nich wzroku, a nie, czekaj...

0

@LeoMessi1994 Iniesta

0

@MarioVeB! Na bogato

0

Podobno Puig miał wystąpić w pierwszym składzie, ale nie ma go w przewidywanych. Córka Koemana zaszła niedawno w ciąże. Przypadek? Nie sądzę( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@PatrykBarca Dokładnie, jest 50% na 50 %. Awansujemy, albo nie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@BarcaInfo Wie co dobre

4

@Yosemite dokładnie, Braithwaite to koks. Ahh, ten gol z ferevancors, pamiętam jakby to było dzisiaj

1

@Rust_Cohle Męskich nie było ? :D, nie no fajne są :D, ale to tobie się mają podobać, a nie internautom

6

A co z nich wynikło? gó*no niestety

0

@Dzemix111 Patrząc na naszą sytuacja... Jednak no nieosiągalny poziom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Yosemite Owszem, nic nie oczekuje i tak jak wy, chciałbym zobaczyć walkę, ale gdybyśmy faktycznie byli w tym spotakniu dobrzy, ale nie skuteczni, to jednak byłaby duża frustracja po porażce :D

0

@axegrinder Tak tylko przypomnę, że to nie jest żadna reguła i na tej podstawie nie można wybierać trenerów, tylko dlatego, że kiedy grali w klubie. Zawsze trener powinien ograć się w innym klubie, a najwyżej potem, przyjść do swojego byłego klubu, już z pewnym doświadczeniem

0

@Coutinho007 Gwarantuje, że nie będziesz zadowolony po porażce :D, każdy tak mówi, ale prawda jest taka, że nikt nie będzie zbyt szcześliwy z porażki, przynajmniej taka opinia moja :D

6

@SiSenior Były premier i przewodniczący rady Europejskiej, ma pewne wątpliwości

1

@Coutinho007 i Paulinho kupić. Ależ to by była historia

5

@JimMorrisonFCB Semedo w pierwszych dwóch sezonach asysty nie miał w najważniejszych pucharach, co ty porównujesz

12

@Michvl Chciałeś wydymać Freda, a Fred wydymał ciebie

8

@cules100pro Do wyciągnięcia. Dest głupio się zachował kładąc ręce na zawodniku Granady. Są podstawy do podyktowania karnego

2

@laikike1 Czemu męczarnie? Dominowaliśmy, a Granada strzeliła po wylewach i karnym. Ja się nie męczyłem oglądając mecz, tylko sfrustrowany byłem, ale to normalne myślę

1

NIe dość, że marnujemy sytuacje, to standardowo bramkarz gra mecz życia i kilka wylewów w obronie... Klasyk w tym sezonie

4

13 rożnych i żadnego zagrożenia... Przecież, to jest nie do pomyślenia

0

Alba 3 niecelne podania z rzędu, ależ to jest frustrujące (Pedri 2 odbiory)

0

PSG, bój się. Nasza obrona to monolit

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?