Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrShakira Aa, no to jak tak, to się zgadza :D
7
@Ogorinho1974 Jak ty zrobiłeś tą niesamowitą różnice równania 11-3
0
@MrShakira Kto ma 6 niby
3
Puig najwidoczniej, w końcu się zaprzyjaźnił z teściem :D
1
@BarcaInfo Piękny widok
8
@barcelonaLM Broni się swoimi hitami, wszystkie brawurowe, fantastyczne, mnóstwo w nich goli. Nie można oderwać od nich wzroku, a nie, czekaj...
0
@LeoMessi1994 Iniesta
0
@MarioVeB! Na bogato
0
Podobno Puig miał wystąpić w pierwszym składzie, ale nie ma go w przewidywanych. Córka Koemana zaszła niedawno w ciąże. Przypadek? Nie sądzę( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@PatrykBarca Dokładnie, jest 50% na 50 %. Awansujemy, albo nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@BarcaInfo Wie co dobre
4
@Yosemite dokładnie, Braithwaite to koks. Ahh, ten gol z ferevancors, pamiętam jakby to było dzisiaj
1
@Rust_Cohle Męskich nie było ? :D, nie no fajne są :D, ale to tobie się mają podobać, a nie internautom
6
A co z nich wynikło? gó*no niestety
0
@Dzemix111 Patrząc na naszą sytuacja... Jednak no nieosiągalny poziom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Yosemite Owszem, nic nie oczekuje i tak jak wy, chciałbym zobaczyć walkę, ale gdybyśmy faktycznie byli w tym spotakniu dobrzy, ale nie skuteczni, to jednak byłaby duża frustracja po porażce :D
0
@axegrinder Tak tylko przypomnę, że to nie jest żadna reguła i na tej podstawie nie można wybierać trenerów, tylko dlatego, że kiedy grali w klubie. Zawsze trener powinien ograć się w innym klubie, a najwyżej potem, przyjść do swojego byłego klubu, już z pewnym doświadczeniem
0
@Coutinho007 Gwarantuje, że nie będziesz zadowolony po porażce :D, każdy tak mówi, ale prawda jest taka, że nikt nie będzie zbyt szcześliwy z porażki, przynajmniej taka opinia moja :D
6
@SiSenior Były premier i przewodniczący rady Europejskiej, ma pewne wątpliwości
1
@Coutinho007 i Paulinho kupić. Ależ to by była historia
5
@JimMorrisonFCB Semedo w pierwszych dwóch sezonach asysty nie miał w najważniejszych pucharach, co ty porównujesz
12
@Michvl Chciałeś wydymać Freda, a Fred wydymał ciebie
8
@cules100pro Do wyciągnięcia. Dest głupio się zachował kładąc ręce na zawodniku Granady. Są podstawy do podyktowania karnego
2
@laikike1 Czemu męczarnie? Dominowaliśmy, a Granada strzeliła po wylewach i karnym. Ja się nie męczyłem oglądając mecz, tylko sfrustrowany byłem, ale to normalne myślę
1
NIe dość, że marnujemy sytuacje, to standardowo bramkarz gra mecz życia i kilka wylewów w obronie... Klasyk w tym sezonie
4
13 rożnych i żadnego zagrożenia... Przecież, to jest nie do pomyślenia
0
Alba 3 niecelne podania z rzędu, ależ to jest frustrujące (Pedri 2 odbiory)
0
PSG, bój się. Nasza obrona to monolit