Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Legia to*****
0
@Fawrf Nosz, naprawdę? 30 sekund przede mną :D
0
@mientusek1407 Ronaldo zostanie aktorem? :D Już teraz zdarza mu się być :D
2
@Coutinho007 To jednak śmiały jesteś, jak łapiesz ją za koszulkę. Stawiam, że uciekała jak na obrazku powyżej :D
0
@Ali094 Dla Barcelony lepiej by było jakby został. Kibice nie powinni pisać czegoś takiego o legendzie. Zmarnował setki, ale i tak strzelił gola. ma najwięcej goli w lidze, a jeden słabszy mecz z cadiz nic nie zmienia
4
@macio_944 Mały chomik w klatce napędza i to i to :D
2
Ja tylko bym chciał zauważyć, że większość drużyn, nawet tych słabszym, kryje bardzo solidnie Messiego. Nic dziwnego w tym nie ma, ale dopóki Messi nie zrobi jakiegoś zrywu, to gówno z naszego ataku wynika. chłop ma 34 lata i już nie jest w stanie ciągle się urywać tym obrońcom. A reszta naszego ataku gówno robi, a ma mniej pracy jak Messiego kryją podwójnie, a tacy zawodnicy, którzy kosztowali krocie nie potrafią wziąć na siebie odpowiedzialności gry, to jest skandal.
0
@Misiek1999 Dokładnie, tylko nie sądzisz, że ten De Jong i Mats zawyżają wiek? Powinien być MAKS 22, a oni tylko pdwyższają, więc ich też wywalić, bo starzy, czyli słabi. A najlepiej, to wgl całą Barce B weźmy, a co tam
11
@JaroCoach Jak to nie marudzą :D
0
@Zip Nawet nie pomyślał pewnie o tym, a co dopiero żeby to zrobić ;)
1
@Zip to było w polu karnym. Oczywiście bez karnego, a co dopiero kartki, przecież czyściutko, gramy dalej
0
Ale Modrić, to jest naprawdę świetny piłkarz i świetnie się go ogląda
0
@Coutinho007 Zapchaj dziury za Tello? Nie wydaje mi się, żebyśmy szukali jego zastępstwa :D
1
@ObiektywnyKibic121 Nie obrażaj Negredo porównując go szybkościowo do tych zawodników
2
Ja bym tylko chciał spytać, czy wedlug krytyków De Jonga, on naprawdę jest taki słaby? Jak można tak jechać po piłkarzu, który będzie stanowił o sile pomocy Barcelony? Widzicie jakie on w tym sezonie, a przede wszystkim roku wykręca liczby? Bo naprawdę, nie wierzę, mam wrażenie, że niektórzy cieszą się jak Frenkiemu się zdarzy słabszy mecz. Według was on strzela tylko dzięk Messiemu, nie ma żadnego przeglądu pola, w obronie jest beznadziejny,, uderzenia nie, to czy on według was umie robić cokolwiek? Chcecie mi powiedzieć, że typo, który jako środkowy pomocnik w tym roku strzelił 6 goli i zaliczył 5 asyst niczego nie potrafi. Nie twierdzę, że jest idealny, ale na pewno nie zasługuje, aby na niego tak naskakiwać, bo idzie mu coraz lepiej.
1
@Messibestplayerintheworld Pique i Alba powinni zostać jak dla mnie. Busiego z pocałowaniem ręki sprzedać, albo nawet oddać
1
mEsSi jEsT zŁy i NiE bIeGa. SpRzEdAć
0
Ale jak to, przecież już miał się z nimi komunikować, a szejk mu obiecał słoik ogorków za 10 strzelonych bramek
0
#InKoemanwetrust
0
@Losiex Teletubisie były fajne
0
@Pilka_jest_okragla Messi tak słucha tych kandydatów i se myśli:
Lol, ja z nikim nie rozmawiałem, do Paryża ani City też nie chce, ale w Barcy nie zostanę. Wieczysta ma projekt i pieniądze, czego oni chcą jeszcze ode mnie
37
Prawdziwy lider, jeszcze czekamy, na wypowiedź Busiego, że wyciągneliśmy wnioski i będzie idealnie
0
@BarcaInfo To miało znaczyć tak, czy nie :D
11
@Kamileq96 Zastąpi Busquetsa na defensywnym pomocniku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama jak to mówią, w punkt! Ale nad uderzeniem, faktycznie De Jong mógłby popracować, ale ogólnie bardzo cieszy jego gra.
0
@VeB77 Mam dość takiej gry, bo byłaby podobna do gry za valverde, więc Allegri nie. Xavi za jakiś czas będzie idealny
0
@Thomas99PL ale Real nie miał tylko Ronaldo, a Zidane nie zmienił pokolenia i gra wypalonymi piłarzami
5
@TheMefju Nie przeczytam całego, bo jest to głupie co piszesz. Messi strzelił gola. Po jego podaniu był karny. MIał dwa kluczowe podania. Dał setkę Dembele. Chłop grał na defensywnym pomocniku. Ronaldo jak był w realu, to miał genialnego motywatora Zidanea i nie była to zasługa tylko Cristano. Messi ciągnię tą drużynę od dawna, a te porażki są spowodowane beznadziejną obroną. Nikt nie twierdzi, że Messi zagrał swietnie, ale co mógł więcej zrobić? Jak ma grac napastnik, skoro wie, ze jak straci piłkę, to od razu straci bramkę? A może miał się sam cofać do obrony i bronić?
5
@ElKamil A może wtedy Enrique miał prime Suareza, Neymara i Messiego? Może miał Iniestę? MOże miał stabilą obronę? porównanie obu sytuacji jest śmieszne