0

@Avatarr >Ter Stegen, kurła, Oblak

3

@Ingiel Ale kto zabrania marzyć i mieć kibicowska wiarę? ;)

7

Drodzy ramblowicze, proszę nie pompujmy balonika z ta remontadą. Mam nadzieję, że nikt nie jest pewny, że ona się odbędzie. Szanse są bardzo małe. Oczywiście nie chodzi mi o wiarę, bo sam bede jak na szpilkach siedział do ostatniego gwizdka pewnie, ale tylko proszę zeby nie pompować, bo zazwyczaj wtedy szybko pęka. Dobranoc
Visca Barca

0

17

@FC1899Barca najemnik jeden, tylko dla Niemca strzela. Dla ojczyzny nic nie szczela kurła.

0

@AmigoBlancos zgadzam się, ale też nie widziałem prucia sie :D

11

Kurła Ten Lewy niby taki dobry, ale tylko dla niemcow potrafi strzelać. Dla ojczyzny NIC nie robi. Faszysta to mało powiedziane.

18

@MesQueUnClub96 Jakiego posta( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Nie wiem dlaczego, ale jaram się strasznie, że Barcelona ma w końcu prezydenta, który rzeczywiście chce dobrze dla klubu :D

21

Piękne słowa naszego Prezydenta

0

@Pioter wierzyć zawsze warto

0

@Mario96w i cyk, zgłoszony :D

0

@Encore do nas ma jeden zalegly po rozegraniu tego

0

Niedobrze, niedobrze

1

@regatta52 Messi jest 1, drugi chyba Suarez, a trzeci Krysztiano

4

@TeKa mozg podpowiada, ze to niemożliwe, ale jednak warto wierzyć. W futbolu wszystko się moze zdarzyć. Wierze w Barcelone, VISCA BARCA

0

@blaugrana1980 a w tej bajce byly smoki

1

@Batys juz chciałem napisać, że to jutro hehe, ty smieszku :D

7

1

Nie wytrzymam, 10 minut probuje na la ramble wejsc, ale w ten krzyżyk kliknąć nie moge, jprdl

1

@kamilop nie wiem kto, ale Laporta ma na pewno z nim dobry kontakt:D

0

@Encore to zauważyłem, ale kiedyś nie przyjrzałem się uważnie profilowym i sie zastanawiałem dlaczego pisze takie sprzeczne rzeczy z tym co pisał w jakimś innym komentarzu :D

1

@MesQueUnClub96 zbytnio nie analizowałem:D

0

Tez myśleliście kiedys, że @LuisSalvano i @MarioVeB! To to samo konto? :D

0

@LS Panie Jarosławie, Pan nową ustawę o aborcji szykuje, a nie jakieś dyrdymały Panu w głowie.

1

@Coutinho007 I na powrót Neymara :D

4

@Encore Oby nie

15

Myślę, że nawet licencja na Vinrara jest bardziej użyteczna niż Pjanic

35

@BarcaInfo Piękne słowa przyszłego przezydenta

0

@Rewolucja123 Fernandes kosztowal dosc malo. Coutinho najgorszy zdecydowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?