Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avatarr >Ter Stegen, kurła, Oblak
3
@Ingiel Ale kto zabrania marzyć i mieć kibicowska wiarę? ;)
7
Drodzy ramblowicze, proszę nie pompujmy balonika z ta remontadą. Mam nadzieję, że nikt nie jest pewny, że ona się odbędzie. Szanse są bardzo małe. Oczywiście nie chodzi mi o wiarę, bo sam bede jak na szpilkach siedział do ostatniego gwizdka pewnie, ale tylko proszę zeby nie pompować, bo zazwyczaj wtedy szybko pęka. Dobranoc
Visca Barca
0
@tomek256 co
17
@FC1899Barca najemnik jeden, tylko dla Niemca strzela. Dla ojczyzny nic nie szczela kurła.
0
@AmigoBlancos zgadzam się, ale też nie widziałem prucia sie :D
11
Kurła Ten Lewy niby taki dobry, ale tylko dla niemcow potrafi strzelać. Dla ojczyzny NIC nie robi. Faszysta to mało powiedziane.
18
@MesQueUnClub96 Jakiego posta( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Nie wiem dlaczego, ale jaram się strasznie, że Barcelona ma w końcu prezydenta, który rzeczywiście chce dobrze dla klubu :D
21
Piękne słowa naszego Prezydenta
0
@Pioter wierzyć zawsze warto
0
@Mario96w i cyk, zgłoszony :D
0
@Encore do nas ma jeden zalegly po rozegraniu tego
0
Niedobrze, niedobrze
1
@regatta52 Messi jest 1, drugi chyba Suarez, a trzeci Krysztiano
4
@TeKa mozg podpowiada, ze to niemożliwe, ale jednak warto wierzyć. W futbolu wszystko się moze zdarzyć. Wierze w Barcelone, VISCA BARCA
0
@blaugrana1980 a w tej bajce byly smoki
1
@Batys juz chciałem napisać, że to jutro hehe, ty smieszku :D
7
@xBoMBoWiECx tak
1
Nie wytrzymam, 10 minut probuje na la ramble wejsc, ale w ten krzyżyk kliknąć nie moge, jprdl
1
@kamilop nie wiem kto, ale Laporta ma na pewno z nim dobry kontakt:D
0
@Encore to zauważyłem, ale kiedyś nie przyjrzałem się uważnie profilowym i sie zastanawiałem dlaczego pisze takie sprzeczne rzeczy z tym co pisał w jakimś innym komentarzu :D
1
@MesQueUnClub96 zbytnio nie analizowałem:D
0
Tez myśleliście kiedys, że @LuisSalvano i @MarioVeB! To to samo konto? :D
0
@LS Panie Jarosławie, Pan nową ustawę o aborcji szykuje, a nie jakieś dyrdymały Panu w głowie.
1
@Coutinho007 I na powrót Neymara :D
4
@Encore Oby nie
15
Myślę, że nawet licencja na Vinrara jest bardziej użyteczna niż Pjanic
35
@BarcaInfo Piękne słowa przyszłego przezydenta
0
@Rewolucja123 Fernandes kosztowal dosc malo. Coutinho najgorszy zdecydowanie