Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Do wszystkich przeciwników transferu Depaya:
Depay moze byc tez kupiony w ramach inwestycji, bo przyszedłby za darmo, a jakby nie odpalił, to myślę, że z długim kontraktem nie kosztowałby mniej niż 30 mln, a ta kwota by się przydała. Wiec mamy jak cos świetnego grajka, albo inwestycje. Same plusy
22
Piekna informacja
0
@MaziFCB ma bardzo duży potencjał i nie byłoby dziwne gdyby Laporta go sprowadził
2
@xBoMBoWiECx Valverde jest słabszy od Llorente, a on jest słabszy od De Jonga
15
@Quavosk nie ma wyborów, wiec pewnie nie
0
@Rewolucja123 oceniasz De Jonga wyzej niż 7. Piekło zamarzło.
Nie no tylko zart, fajne masz ogólnie te analizy, wiec czekam na kolejną:D
19
@FutbolToMagia XD.
0
@xVENUMx wygięty centaur w tył... niesamowite zjawisko
1
@Bartek22 Kiedy ktoś W OGÓLE pokazuje im Bartomeu
0
@BarcaInfo Oby został. Dziwnie by było oglądać go w innej koszulce niż Barcelony :c
0
Kto ma ksywkę Dyzma w juventusie? Może głupie pytanie, ale nie wiem :D
5
@VamosRakieta To jest bomba porównywalna do bomby atomowej, która spadła na łódź. W sumie żadnej bomby nie było
32
Gdyby koemana zwolniono, to byłoby mi cholernie smutno. Chłop wyciąga maksa z drużyny, ma szansę na dublet, a objął zespół po porażce 8:2 i po zawale serca. Buduje nam przyszłość i mamy wreszcie drużynę, a nie zlepek indywidualności. Mam nadzieje, że zostanie. #InKoemanwetrust
Vamos Koeman!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@MichuPlayPL raczej koniec
5
@Yosemite Szkoda, że Messi na początku sezonu miał mega słabą formę, ale dobrze, że w końcu gra świetnie
2
@kimpanjest narodowcy klaszczo, a Panie od polskiego sie spuszczaja. Ale nie no, bardzo ładny wpis
1
Kurcze, skoro nikt nic nie wie z użytkowników o Fatim, to może @Redakcja cos wie? Albo @BarcaInfo ?
1
Ciekawe, czy Messi zdobędzie Puskasa za najładniejsza bramkę. Chyba zasłużył, co myślicie?
0
@ShinobiQWE nadal są najlepsi.
1
@macio_944 Po prostu nie gra na swojej pozycji..., a nie, czekaj
0
@Coutinho007 to zdecydowanie, ale myślałem, że Dembele miał jeszcze więcej :D
0
@Coutinho007 nie no, ale Messi coś zmarnował takiego 100%? Bo przychodzi mi do głowy tylko sytuacja, gdzie był blisko bramki, ale Marquinos zablokował
0
@kamilop De Jong też majstersztyk. Busti tak samo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
PSG uwaza, ze Ronaldo jest lepszy od Messiego.
4
PSG na chleb mowi pep.
0
@bebeto77 bo ten mecz był piękny w naszym wykonaniu. Moglismy strzelił 7 goli bez problemu, ale mamy Dembele XD
0
@udarpawarotam XDD ocena 3 za taki wstęp tylko dlatego, że karniaka nie strzelił XD po prostu smieszne
0
Jaką ocenę byście dali Messiemu? Ja mysle, ze 7 byłoby sprawiedliwe. Od początku walczył, tworzył duzo szans Dembelowi, strzelił piekna bramkę. Minus dwa oczka za niestrzelony karny, ale mimo tego bardzo orzywoity występ Leo i całej drużyny. VeB