3

Do wszystkich przeciwników transferu Depaya:
Depay moze byc tez kupiony w ramach inwestycji, bo przyszedłby za darmo, a jakby nie odpalił, to myślę, że z długim kontraktem nie kosztowałby mniej niż 30 mln, a ta kwota by się przydała. Wiec mamy jak cos świetnego grajka, albo inwestycje. Same plusy

22

Piekna informacja

0

@MaziFCB ma bardzo duży potencjał i nie byłoby dziwne gdyby Laporta go sprowadził

2

@xBoMBoWiECx Valverde jest słabszy od Llorente, a on jest słabszy od De Jonga

15

@Quavosk nie ma wyborów, wiec pewnie nie

0

@Rewolucja123 oceniasz De Jonga wyzej niż 7. Piekło zamarzło.
Nie no tylko zart, fajne masz ogólnie te analizy, wiec czekam na kolejną:D

19

0

@xVENUMx wygięty centaur w tył... niesamowite zjawisko

1

@Bartek22 Kiedy ktoś W OGÓLE pokazuje im Bartomeu

0

@BarcaInfo Oby został. Dziwnie by było oglądać go w innej koszulce niż Barcelony :c

0

Kto ma ksywkę Dyzma w juventusie? Może głupie pytanie, ale nie wiem :D

5

@VamosRakieta To jest bomba porównywalna do bomby atomowej, która spadła na łódź. W sumie żadnej bomby nie było

32

Gdyby koemana zwolniono, to byłoby mi cholernie smutno. Chłop wyciąga maksa z drużyny, ma szansę na dublet, a objął zespół po porażce 8:2 i po zawale serca. Buduje nam przyszłość i mamy wreszcie drużynę, a nie zlepek indywidualności. Mam nadzieje, że zostanie. #InKoemanwetrust
Vamos Koeman!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@MichuPlayPL raczej koniec

5

@Yosemite Szkoda, że Messi na początku sezonu miał mega słabą formę, ale dobrze, że w końcu gra świetnie

2

@kimpanjest narodowcy klaszczo, a Panie od polskiego sie spuszczaja. Ale nie no, bardzo ładny wpis

1

Kurcze, skoro nikt nic nie wie z użytkowników o Fatim, to może @Redakcja cos wie? Albo @BarcaInfo ?

1

Ciekawe, czy Messi zdobędzie Puskasa za najładniejsza bramkę. Chyba zasłużył, co myślicie?

0

@ShinobiQWE nadal są najlepsi.

1

@macio_944 Po prostu nie gra na swojej pozycji..., a nie, czekaj

0

@Coutinho007 to zdecydowanie, ale myślałem, że Dembele miał jeszcze więcej :D

0

@Coutinho007 nie no, ale Messi coś zmarnował takiego 100%? Bo przychodzi mi do głowy tylko sytuacja, gdzie był blisko bramki, ale Marquinos zablokował

0

@kamilop De Jong też majstersztyk. Busti tak samo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

PSG uwaza, ze Ronaldo jest lepszy od Messiego.

4

PSG na chleb mowi pep.

0

@bebeto77 bo ten mecz był piękny w naszym wykonaniu. Moglismy strzelił 7 goli bez problemu, ale mamy Dembele XD

0

@udarpawarotam XDD ocena 3 za taki wstęp tylko dlatego, że karniaka nie strzelił XD po prostu smieszne

0

Jaką ocenę byście dali Messiemu? Ja mysle, ze 7 byłoby sprawiedliwe. Od początku walczył, tworzył duzo szans Dembelowi, strzelił piekna bramkę. Minus dwa oczka za niestrzelony karny, ale mimo tego bardzo orzywoity występ Leo i całej drużyny. VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?