Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kompletne XD w niektóre wpisy. Zagraliśmy bardzo dobrze, a ja naprawdę nie wiem co Messi zle zrobil oprócz karnego. Wiem, ze moglo mieć to duze znaczenie. Ale chlop gral po prostu pięknie (na pewno w pierwszej pollwie) przeciez gdyby Dembele wykorzystał chociaz 2 sytuacje z miliona jakie mial(chociażby od Leo), to o Messim by mówiono, że zagral kapitalnie. Bo tak właśnie zagral, tylko karnego spierdzielił.
0
@LucasW123 nikt nie pisal o awansie łatwym XD
1
@Coutinho007 liczby nie grają
25
@krefi10 Depay
0
@xDoMinO26x Obie strzelą najbardziej prawdopodobne, ale w sercu wiara, że PSG nie strzeli
0
@KacperVEB Wieczorem zamieści wpis
6
Oby został i stanowil w przyszłości o sile Barcelony. Ma chłopak ogromny potencjał
16
Ale w ćwierćfinałach porto na pewno ma już 0% szans na awans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Szkoda, ze odszedł
0
@AmigoBlancos Nie no, @Thomas99PL , nadal wierzy w tryplet i Juve jest faworytem
0
@Coutinho007 Laporta mysli przyszłościowo, wyeliminował Juve, abyśmy jak cos trafili na porto, a zaplanował juz kontuzje Pepego i Maregi, a wtedy easy win
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@El dominatore tak, to leciało tak, ze niemy Michałek zul dlugo gumę i oslepl
2
@Pilka_jest_okragla obrzydliwe
0
@JoseArkadioMorales tak zwana cieszynka (o Hallandzie mowie)
0
@Quavosk pole, pole, łyse pole, ALE mam juz plan. Tak to lecialo
1
@Encore mlody Mbappe, to mlody Mbappe, a mlody Halland, to mlody Halland
8
@xBoMBoWiECx Ale, ze Halland z jakimś wikingiem przegrywa?
2
@BarcaInfo mi Amigo, ja ja, naturlich, agree with you seńor
5
@Werka7 straszny shit jak zawsze
0
@BarcaInfo Laporta się nie Pie*doli w tańcu. Drugi dzień jako prezydent, a ten już się bierze do roboty. Szacun
1
@Coutinho007 Taki trochę Peszko
1
@busquets5 Uniwersalność jego jest bardzo przydatna na pewno, ale problemem jest jego pensja. W pomocy, lewej obronie, na środku obrony, może grać bardzo solidnie
0
@Tomo1989 że głupotą było oddawać go tak tanio
18
@Tomek_TF Na napadzie
2
@VamosRakieta Ale i tak powiedzą, że tu jest płacz o sędziów, a u nich pełna kulturka :D my narzekamy jak pretensje są słuszne, oni w sumie też. Nie różnimy się zbytnio jako kibice, tylko oni psioczą, że tylko my narzekamy :D a gdyby ktoś zrobił taką kompilację z udziałem Barcy z tylko tego i poprzedniego sezonu, to zdecydowanie byłby kilkukrotnie dłuższy filmik :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wojopancer bo do ostatniego gwizdka bede wierzył
0
@KORTIS fajna karta, ale raczej srednio grywalna na środku pomocy przez sylwetke
6
Mam wrazenie, ze tutaj na fcbarca.com pracują faktycznie dziennikarze, a na realmadryt.pl cos między wkurzonym kibicem, a dziennikarzem. Tylko raz w tym sezonie widzialem artykul o kontrowersjach sędziowskich, a tam praktycznie po każdym meczu. Tutaj również redaktorzy nie wyrażają swojej opinii na temat zdarzeń, tylko podają argumenty za i przeciw. Mam w pamięci nadal wpis z tamtej strony, ze "nasz kochany Arturito okazal sie jeszcze większym głupolem niż jego imiennik z la casa de papel". Nie przypominam sobie, aby tutaj kiedys padło równie nieprofesjonalne jak i żałosne stwierdzenie w artykule. Może to tylko ja to tak postrzegam, ale bardzo cieszę się, że tutaj nie ma takiej redakcji jak na stronie Madrytu.