2

Kompletne XD w niektóre wpisy. Zagraliśmy bardzo dobrze, a ja naprawdę nie wiem co Messi zle zrobil oprócz karnego. Wiem, ze moglo mieć to duze znaczenie. Ale chlop gral po prostu pięknie (na pewno w pierwszej pollwie) przeciez gdyby Dembele wykorzystał chociaz 2 sytuacje z miliona jakie mial(chociażby od Leo), to o Messim by mówiono, że zagral kapitalnie. Bo tak właśnie zagral, tylko karnego spierdzielił.

0

@LucasW123 nikt nie pisal o awansie łatwym XD

1

@Coutinho007 liczby nie grają

25

@krefi10 Depay

0

@xDoMinO26x Obie strzelą najbardziej prawdopodobne, ale w sercu wiara, że PSG nie strzeli

0

@KacperVEB Wieczorem zamieści wpis

6

Oby został i stanowil w przyszłości o sile Barcelony. Ma chłopak ogromny potencjał

16

Ale w ćwierćfinałach porto na pewno ma już 0% szans na awans ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Szkoda, ze odszedł

0

@AmigoBlancos Nie no, @Thomas99PL , nadal wierzy w tryplet i Juve jest faworytem

0

@Coutinho007 Laporta mysli przyszłościowo, wyeliminował Juve, abyśmy jak cos trafili na porto, a zaplanował juz kontuzje Pepego i Maregi, a wtedy easy win

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@El dominatore tak, to leciało tak, ze niemy Michałek zul dlugo gumę i oslepl

2

@Pilka_jest_okragla obrzydliwe

0

@JoseArkadioMorales tak zwana cieszynka (o Hallandzie mowie)

0

@Quavosk pole, pole, łyse pole, ALE mam juz plan. Tak to lecialo

1

@Encore mlody Mbappe, to mlody Mbappe, a mlody Halland, to mlody Halland

8

@xBoMBoWiECx Ale, ze Halland z jakimś wikingiem przegrywa?

2

@BarcaInfo mi Amigo, ja ja, naturlich, agree with you seńor

5

@Werka7 straszny shit jak zawsze

0

@BarcaInfo Laporta się nie Pie*doli w tańcu. Drugi dzień jako prezydent, a ten już się bierze do roboty. Szacun

1

@Coutinho007 Taki trochę Peszko

1

@busquets5 Uniwersalność jego jest bardzo przydatna na pewno, ale problemem jest jego pensja. W pomocy, lewej obronie, na środku obrony, może grać bardzo solidnie

0

@Tomo1989 że głupotą było oddawać go tak tanio

18

@Tomek_TF Na napadzie

2

@VamosRakieta Ale i tak powiedzą, że tu jest płacz o sędziów, a u nich pełna kulturka :D my narzekamy jak pretensje są słuszne, oni w sumie też. Nie różnimy się zbytnio jako kibice, tylko oni psioczą, że tylko my narzekamy :D a gdyby ktoś zrobił taką kompilację z udziałem Barcy z tylko tego i poprzedniego sezonu, to zdecydowanie byłby kilkukrotnie dłuższy filmik :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@wojopancer bo do ostatniego gwizdka bede wierzył

0

@KORTIS fajna karta, ale raczej srednio grywalna na środku pomocy przez sylwetke

6

Mam wrazenie, ze tutaj na fcbarca.com pracują faktycznie dziennikarze, a na realmadryt.pl cos między wkurzonym kibicem, a dziennikarzem. Tylko raz w tym sezonie widzialem artykul o kontrowersjach sędziowskich, a tam praktycznie po każdym meczu. Tutaj również redaktorzy nie wyrażają swojej opinii na temat zdarzeń, tylko podają argumenty za i przeciw. Mam w pamięci nadal wpis z tamtej strony, ze "nasz kochany Arturito okazal sie jeszcze większym głupolem niż jego imiennik z la casa de papel". Nie przypominam sobie, aby tutaj kiedys padło równie nieprofesjonalne jak i żałosne stwierdzenie w artykule. Może to tylko ja to tak postrzegam, ale bardzo cieszę się, że tutaj nie ma takiej redakcji jak na stronie Madrytu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?