1

Ma ktoś linka do tego niby karnego? :D

2

@Barcza223 Przyszedł Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy :D

5

Czy naprawdę złe zarządzanie klubem, jest powodem aby życzyć komuś więzenia i cieszyć się jego wyrokiem? Owszem, nienawidzę tego człowieka, ale jednak on miał rodzinę i niepowinniśmy cieszyć się z tego tylko dlatego, że był fatalnym prezydentem.

8

@AllBundy Ja na nie

8

Ciekawe ile jeszcze będziemy widzieć skutki Bartomeu

1

@ksobi w opony szczelaj!

1

@AlexDark00 najlepszego, oby twoje życzenie się spełniało:D

1

@AlexDark00 Ja nie, bo La Liga byłaby wtedy na bardzo niskim poziomie

0

@Pioter wątpie żeby chcieli sami z siebie przegapić jakiś mecz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Dembouz1899 Nie będzie nikogo nawet zbliżonego do jego poziomu... A co dopiero lepszego :(

3

@KORTIS #InKoemanwetrust

3

@MesQueUnClub96 boli cie wielki Liverpool

0

@KacperVEB O kurcze, faktycznie :D

0

@ViscaBarca123 a co z Collado?

1

@NaFazieHitman nie macie psychy powiedziec mu, że nie zaliczyli mu tej asysty

2

@ViscaBarca123 a to legalne? Nie jest od 16?

0

@kamson24 a mógłbyś dac link do artykułu prosze :D

0

@escarabajo wszyscy zagrali świetnie i kreatywnie. Według mnie:D

5

@AllBundy szybki jestes :D

0

@BarcaInfo aLe AlE EjBaRmAn

2

@blaugrana98 ja bym jeszcze go na lewej obronie sprawdzil

2

@dv7wisnia Jak ci się oczy uśmiechały, to ja nie mam pytań :D

3

@Zbyszko z Bogdańca nie wiem, czy to aż taki powod do smiechu

3

@Comentateiro dobra, już załapałem:D

3

@etobzyk 50/50. Dostaną albo nie :D

10

@Comentateiro jak zaklepał złota piłkę dobitka w meczu z Verona, to ja nie mam pytan

11

Verona gooooooool

12

@kamiVeB po 1 co to jest Kadyks
po 2 kurła wygraliśmy 0:2, a ty nadal narzekasz

1

Kurcze no, wszyscy dzisiaj zagrali świetnie :D chociaż może zaraz dowiem się, jakie to słabe zawody rozegrał De Jong :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?