Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma ktoś linka do tego niby karnego? :D
2
@Barcza223 Przyszedł Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy :D
5
Czy naprawdę złe zarządzanie klubem, jest powodem aby życzyć komuś więzenia i cieszyć się jego wyrokiem? Owszem, nienawidzę tego człowieka, ale jednak on miał rodzinę i niepowinniśmy cieszyć się z tego tylko dlatego, że był fatalnym prezydentem.
8
@AllBundy Ja na nie
8
Ciekawe ile jeszcze będziemy widzieć skutki Bartomeu
1
@ksobi w opony szczelaj!
1
@AlexDark00 najlepszego, oby twoje życzenie się spełniało:D
1
@AlexDark00 Ja nie, bo La Liga byłaby wtedy na bardzo niskim poziomie
0
@Pioter wątpie żeby chcieli sami z siebie przegapić jakiś mecz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Dembouz1899 Nie będzie nikogo nawet zbliżonego do jego poziomu... A co dopiero lepszego :(
3
@KORTIS #InKoemanwetrust
3
@MesQueUnClub96 boli cie wielki Liverpool
0
@KacperVEB O kurcze, faktycznie :D
0
@ViscaBarca123 a co z Collado?
1
@NaFazieHitman nie macie psychy powiedziec mu, że nie zaliczyli mu tej asysty
2
@ViscaBarca123 a to legalne? Nie jest od 16?
0
@kamson24 a mógłbyś dac link do artykułu prosze :D
0
@escarabajo wszyscy zagrali świetnie i kreatywnie. Według mnie:D
5
@AllBundy szybki jestes :D
0
@BarcaInfo aLe AlE EjBaRmAn
2
@blaugrana98 ja bym jeszcze go na lewej obronie sprawdzil
2
@dv7wisnia Jak ci się oczy uśmiechały, to ja nie mam pytań :D
3
@Zbyszko z Bogdańca nie wiem, czy to aż taki powod do smiechu
3
@Comentateiro dobra, już załapałem:D
3
@etobzyk 50/50. Dostaną albo nie :D
10
@Comentateiro jak zaklepał złota piłkę dobitka w meczu z Verona, to ja nie mam pytan
11
Verona gooooooool
12
@kamiVeB po 1 co to jest Kadyks
po 2 kurła wygraliśmy 0:2, a ty nadal narzekasz
1
Kurcze no, wszyscy dzisiaj zagrali świetnie :D chociaż może zaraz dowiem się, jakie to słabe zawody rozegrał De Jong :D