12

@Lucassito a co miał powwiedzieć? Chłopaki, nie no, zajebisty mecz! W rewanżu im wklepiemy i potem ćwierćfinał łatwo, a potem już z górki i wygrywamy te rozgrywki! Tak miał powiedzieć?

0

@kamzar Myślę, że to dość powszechna wiedza

0

@JordiElNino Messi, Suarez, Iniesta who?

2

@kamiVeB Nie bronił to Lenglet, a nie Messi. Messi jest napastnikiem, a za obronę jednak odpowiedzialni są głównie obrońcy. Faktycznie, Messi w pressingu zbytnio nie uczestniczył, ale pressing od bronienia się różni

0

@jeyx77x 1-4 na Camp Nou, to nie blamaż. Aż mi się Zidane przypomniał, przegrana z Alcoyano, to nie jest wsstyd. TO zdecydowanie jest blamaż mimo całej sytuacji kadrowej, finansowej i instytucjonalnej

5

@Mathew16 bez Messiego byśmy się bili o ligę europy. zobacz jak gramy bez niego. Kibice Barcelony nie powinni czegoś takiego pisać.

3

@FafitFCB W sumie zagrali jak juniorzy to i teksty z podwórka są :D

0

@Coutinho007 Busquets kiedy Mbappe przebiegł obok niego truchcikiem, a on został oślepiony tą smugą światła jak próbował go dogonić

0

Ehhh, ale zeby nie mieć żadnych oczekiwań i się jeszcze rozczarować

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

We live in Spain, but S is silent

3

Neymar pewnie w rewanżu pomoże Barcelonie wygrac i przejdzie na naszą stronę i zrobimy remontadę jak kiedyś. On po prostu czekał na odpowiedni moment aby się ujawnić. (jak żart nie wyszedł, to przepraszam, ale jeszcze we łzach jestem :(

0

@tbas Koemana tez jakoś nie winię, bo ja nie wiem naprawdę kto by tu mógł przyjść i zrobić wszystko lepiej od niego

0

@Cvzx Nie twierdzę, że tak jest. Według mnie zapracował na notę 5

3

Czy naprawdę Messi zagrał aż tak zły mecz? Dobry nie był, ale według mnie mógł mieć na pewno jedną asystę. Niewykorzystana setka Dembele w tym wypadku. Ładnie rozciągał grę. Ciągle do przodu grał. Strzelił gola. Nie twierdzę, że był to jego dobry występ, ale mam nadzieje, że nikt nie obwinia go za porażkę.

0

To jest po prostu smutek. Po ostatnich meczach, człowiek miał nadzieję i naprawdę wierzyłem, że możemy to PSG pokonać. Zrobiłem sobie duże nadzieje jeszcze po tym jak objęliśmy prowadzenie. Radość ogromna, a potem.. po prostu ból. Ale nigdy nie traćmy wiary, jest jeszcze rewanż. VeB!

1

@pride1899 Inny mecz chyba oglądałeś. Wybitny mecz Leo to nie był, ale był jedyny w ofensywie

1

"If they can score 4 against us, we can score six"

0

@Filip1212 ta, jego zmarnowane setki najbardziej mi zaimponowały

0

@333tricampeones333 Ty wiesz komu kibicujemy? Ale oczywiście, oby nie dali sobie strzelić :D

0

@zaba107 Jak ty w niewiele ponad półtorej minuty półmaraton przebiegłeś

0

Czy mecz będzie emitowany na TVP?

8

Coś czuje, że Neymar jak będzie mógł zagrać z Barceloną w rewanżu, to będzie chciał ubrać koszulkę Barcelony. Dlatego nie chce tego robić w pierwszym meczu, ale to będzie już ostateczny sygnał, że w następne lato wróci. A jak nie w następne, to jeszcze w następne

19

Dzisiaj 16.02 stanie się rzecz niebywała. Wszyscy kibice Barcelony i nawet ta najbardziej elitarna grupa, czyli La Rambla, zjednoczą się, zapominając o kłótniach i będą kibicować wspólnie Barcelonie i dopingować naszych przed komputerami. Vamos Barca!

7

@kamiVeB W najlepszej od 3 lat... Czy ty widziałeś co robił Messi za valverde

0

@jedrek7000 Legenda głosi, że Neymar jest duchem na Camp Nou i za wszelką cenę chce tam wrócić na stałe

0

@Image Jak będziesz grać pierwszy mecz, to prawdopodobieństwo, że dostaniesz w składzie z którym będziesz się mierzyć, Mbappa, Neymara, Mendyego, Varana, Walkera, Pope'a, czy Kounde, wynosi więcej niż 120%. Jednak myślę, że warto zacząć grać

0

@bartekvisca Braithwaita to ty szanuj

0

@Zoker @pt9 A co jeśli mają ten sam bilans kartek?

0

@paweldunajecfcb Jessica Alba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?